Hallo, Ik heb al eerder een miskraam gehad (met 5 wkn), toen eerst vermindering van symptomen en wat bruin bloedverlies, menstruatiepijn en daarna steeds meer bloed en stolsel verlies. Nu ben ik bijna 9 wkn. Ik had helemaal nergens last van en kreeg ineens uit het niets een hele stroom bloed gister middag. Ik moest snel naar de wc rennen (maar goed dat ik binnen was) en het bleef maar stromen. Helder rood bloed. Daarna kreeg ik hevige buikpijn ruim een uur en nog wel 2 maandverbandjes vol bloedverlies. Stolsels niet echt op 2 kleintjes na. Herkent niemand dit? Het is nu weer zo goed als gestopt, alleen een beurse buik verder niks.
Dit klinkt als een spontane miskraam Ik sluit me aan bij de dames hierboven! Zou gelijk contact opnemen met de verloskundige! Sterkte!
Ik loop nu bij de gyn maar k heb woensdag al een echo gepland staan k had zoiets van ze kunnen toch niets doen als t fout gaat. Heb wel even gebeld wat ik als pijnstilling mocht nemen mocht k toch nog goed zitten. Ik heb precies hetzelfde een maand terug ook gehad en 3 weken daarna een kloppend hartje. Wel vreemd vind k t nog steeds. Was benieuwd of meerdere dit gehad hebben omdat k een miskraam niet herken zo
Ik heb het gehad met 12 en 14 weken. Alleen was het zeker niet zo veel als jou en zonder krampen! Ik zou echt even je gynaecoloog bellen voor een controle,woensdag is nog zo lang. Snap niet dat je onnodig in onzekerheid wil zitten en niet wik weten of alles goed is. Onze ervaringen zegt nog niks over de stand van zaken bij jou. Sterkte meid!
Ik had dan naar de huisartsenpost moeten gaan het zat vol, ze vonden dat niet nodig. Ze konden bij de poli mn afspraak 1 dag vroeger zetten. Morgen om 10 uur. Vandaag zat ook bomvol. Ben benieuwd..
Sterkte morgen. Bizar dat ze je er niet even tussen plannen. Hier bij elk telefoontje rondom bloedverlies kon ik direct langskomen.
Wat vervelend voor je, die onzekerheid. Ik hoop dat het uiteindelijk allemaal goed komt. Ik zit een beetje in hetzelfde schuitje op het moment en weet ook pas morgen of het goed zit. Bij mij begon het afgelopen vrijdag. Ik had roze slijm bij het afvegen. Zaterdag had ik bruine afscheiding en sinds gisteren vers bloed. Ik heb nog geen buikpijn, wel een licht zeurend gevoel in mijn onderbuik. Ik heb de vk gebeld, maar zij vond het niet nodig om eerder langs te komen. Dus, dan maar wachten en hopen..... Veel succes en sterkte!
Alles was gelukkig goed op de echo, een zwaaiend en spartelend kindje. Was ook niks te zien wat eventueel een bloeding kan veroorzaken. Het ziet er allemaal goed en gezond uit
Wat een geweldig nieuws!!! Hopelijk hoef je nu niet meer in onzekerheid te zitten en blijft de bloeding weg. Geniet ze!!
Dankjwel, ja ik hoop t ook! Durf nu wel voorzichtig blij te zijn. Ga het ook aan mn ouders vertellen nu, het hartje klopte goed en de groei was goed, 1 dag voor op de vorige berekening dus dat klinkt allemaal wel in orde. Hopelijk zit het voor jou ook goed, sterkte ermee!!