Ik hang hem ook uit mijn raam, er ligt een schone vuilniszak onder bij mij. Vraag: zou het in dierentuinen/attractieparken minder druk/drukker of even druk zijn tijdens moederdag?
@ Einad, ik denk drukker! Vraag, hoe groot moeten plantjes zijn voordat je ze in nieuwe grond kunt zetten? En also, in 1 van m'n plantenpotjes blijft maar een soort van pluis op komen. Is dit schimmel? en moet ik het weghalen?
Ik was ooit toevallig op moederdag in de Efteling en het was er zo rustig dat we overal zo door konden lopen. Het was ook die dag iets van 28 graden, dus misschien lag het daar ook aan, maar dat was heel goed te doen in de beschutting van de bomen.
Het gaat om kleine zonnebloemen, en convovulus. Ik heb ongeveer 2 weken geleden gezaaid, en ik zijn nu kleine plantjes aan het groeien. Nog niet volwassen. De plantjes waar het pluis op de aarde zit zijn klavertjes. Deze zijn nog niet aan het groeien. Ik zie het eerste stengeltje nu net boven de aarde steken.
De kamer waar wij de babykamer willen gaan hebben heeft ook de deur naar het balkon, nu vroeg ik me af wie er een oog heeft voor inrichting. Hoe zou je dit mooi kunnen maken? Waarschijnlijk komt er ook nog een magneethor voor de deur, niet echt mooi dus. Verder zijn er geen ramen in deze kamer. Misschien iets met gordijntjes of vitrage? Ik weet het niet, alle tips zijn welkom .
Ik zou gaan voor mooie in between of vitrage tot op de grond. Dan komt er toch licht binnen maar houd evt tocht een beetje tegen misschien en je ziet de hordeur niet heel duidelijk aanwezig, Succes!
Oke ik vraag mij ook iets af Man en dochter allebei hetzelfde karakter en allebei dyslexie en allebei hebben ze twee kuiltjes in de onderrug... Mijn andere twee kinderen weer niet totaal anders en geen dyslexie. Hebben meerdere mensen met dyslexie dit? Dat vraag ik mij nou serieus al een tijdje af.
Ik zou ook gaan voor vitrage of inbetweens tot de grond. Dan oogt het allemaal wat rustiger ipv raam, deur, verwarming enz. Voor verduistering zou je misschien 2 rolgordijntjes op kunnen hangen of anders eventueel overgordijnen erbij?
Is dat nou wat, dat invullen van enquete's en er dan iets mee verdienen? Zijn er dames die er ervaring mee hebben?
Ik weet wel dat mijn dochter ook 2 kuiltjes heeft, maar geen dyslexie, dus dat gaat niet op... Of het andersom werkt weet ik niet...
Zouden jullie dit als buren irritant vinden? Het komt tenslotte boven de schutting uit. De achterkant is weliswaar dicht, maar vanaf de zijkanten kunnen de kinderen eventueel wel de tuin in kijken. Moeten ze wel echt naar buiten hangen, maar dat zal vast hier en daar gebeuren .
Uhm ik ben een zeur haha ik zou t niet heel leuk vinden eerlijk gezegd, maar ligt er ook aan wat voor buren je hebt ik hou zelf niet van geloer van wie dan ook over de schutting ..
Ja ik kan mij het ook zeker voorstellen hoor. Ik was helemaal verliefd op dit huisje en opeens dacht ik hieraan... Domper.