gellak

Discussie in 'De lounge' gestart door Meiske80, 13 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Wup

    Wup Fanatiek lid

    23 apr 2007
    4.912
    1
    36
    Ik lees ook nog even mee....als de reacties positief zijn wil ik het setje aanstaande vrijdag gaan halen.
     
  2. duimerijntje

    duimerijntje Bekend lid

    22 jun 2008
    720
    0
    0
    Ik ben niet zo positief. De topcoat krimp bij mij best wel, waardoor de randen zonder topcoat zijn en er alsnog snel af zijn. Verder heeft het een ochtendje zwemmen niet overleefd, zaten toch scheuren en stukken af.

    Misschien doe ik iets verkeerd?
     
  3. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Doe ik ook!
     
  4. Queeny

    Queeny Bekend lid

    29 okt 2013
    891
    0
    0
    Ik ben erg positief over de gellak van essence. Heb het kleine lampje, doe wel 2 of 3 keer drukken voor ik de volgende vinger doe. Maar na mijn badkamer schrobben en werken (in de zorg) zit het vaak nog perfect erop.
    Na een ruime week heb ik vaak zin in een nieuwe kleur dus dan doe ik het al opnieuw.
    Even mijn nagels goed verzorgen, olie erop, en dan lekker 's avonds voor de tv nieuw laagje.
     
  5. Marietje25

    Marietje25 Actief lid

    7 nov 2013
    161
    21
    18
    Vrouw
    Zoetermeer
    Ik hoorde alleen maar negatieve reacties dus heb startkit van sensinail besteld en deze bevalt my zeer goed. Ik beet nagels dus die basecoat van essence werkt niet by my..
     

Deel Deze Pagina