Ik lees ook nog even mee....als de reacties positief zijn wil ik het setje aanstaande vrijdag gaan halen.
Ik ben niet zo positief. De topcoat krimp bij mij best wel, waardoor de randen zonder topcoat zijn en er alsnog snel af zijn. Verder heeft het een ochtendje zwemmen niet overleefd, zaten toch scheuren en stukken af. Misschien doe ik iets verkeerd?
Ik ben erg positief over de gellak van essence. Heb het kleine lampje, doe wel 2 of 3 keer drukken voor ik de volgende vinger doe. Maar na mijn badkamer schrobben en werken (in de zorg) zit het vaak nog perfect erop. Na een ruime week heb ik vaak zin in een nieuwe kleur dus dan doe ik het al opnieuw. Even mijn nagels goed verzorgen, olie erop, en dan lekker 's avonds voor de tv nieuw laagje.
Ik hoorde alleen maar negatieve reacties dus heb startkit van sensinail besteld en deze bevalt my zeer goed. Ik beet nagels dus die basecoat van essence werkt niet by my..