Weer zo'n eerste keer zwanger miepje die totaaaal niet weet wat haar te wachten staat! Komtie.. Ik ben nu 37,2 weken zwanger, sinds 27 weken al veel harde buiken. Rond week 32 veel taai slijm verloren zonder bloed en sinds dien veel witte vloed / wit slijm verlies. Nu anderhalve week menstruatie pijn in onderrug en steken / duwend gevoel in de lies wat naar been trekt. Beebje ligt helemaal ingedaald! Sinds gisteren nacht om 02;00 weer krampen, eerst met een ritme en steeds hogere frequentie, daarna zakte het weer af en ben uiteindelijk om 07;00 in slaap gevallen. (top) Vandaag heel de dag last van mijn onderrug en steken over mijn buik. Diarree hoppateee!! en iets dikkere slietjes slijm verloren. Wat een verhaal! Maar heb totaal geen idee of dit normaal is, of dit gewoon wat voorweeen zijn..? Graag jullie expertise lieve moeders (to be) want ik hunker naar informatie! Hoe begon het bij jullie? Liefs
Als je twijfelt of het voorweeen zijn of niet moet je even in bad gaan/douchen! Dan trekken de voorweeen wel weg!! Daarnaast kun je bij twijfel altijd je vk bellen hoor!! Ik heb laatst ook gebeld omdat ik enorm twijfelde... heb haar oo kgezegd dat ik twijfelde maar mijn verhaal uitgelegd. Ze is toen uiteindelijk even langs geweest om te checken en het waren inderdaad voorweeen.... achteraf vertelde ze me wel dat ze wel de nacht in gegaan was met het idee dat ik alsnog zou bellen omdat het overgegaan zou zijn naar echte weeen.... Gelukkig was dat nog niet het geval (was toen 35 weken...)
Het kunnen voorweeen zijn, maar het kan ook al voorbereiding zijn op het echte werk. Dan bedoel ik dat het binnen een paar dagen toch wel gaat gebeuren. Je lichaam kan je zo in twijfel brengen! Ik zou het even afwachten en anders je vk bellen voor informatie. Hier ook vandaag krampen, steken, diarree etc maar nu ineens nergens meer last van.
Wat een onzekerheid he! Bestond er maar een handboek waarin stond wanneer wat gebeurd, hoe het precies voelt en wat er daarna komt.. Helaas! Hier nogsteeds krampen en een bedrukt gevoel op maag / buik streek. Ik hoop dat ik komende nacht wat kan bijslapen want ik heb afgelopen nacht 3 uur geslapen en vanmiddag wederom geen oog dicht gedaan door de krampen / harde buiken. Kan trouwens nergens vinden hoelang voorweeen duren? dagen / weken? of laat me raden.. Dat verschilt per vrouw! Haha! Geen touw aan vast te knopen heel die zwangerschap! Controlefreak ten top dus erg lastig dit. Hoe voelde jullie voorweeen? Bij mij is het een samentrekking van alle spieren in mijn buik van onder naar boven en er komt een scherpe pijn in mijn flanken bij zetten. Daarnaast een zeurende menstruatie-achtige pijn in mijn onderrug.
Ben benieuwd of het gaat doorzetten. Diarree was hier een tegen en dat hoor je heel vaak! Succes iig!
ben vorrige week woensdag bevallen van nummer 5 en geen wee gehad ook alleen maar dat gerommel waar jullie het over hebben onregelm,atig qua timming en frequentie .naar het ziekenhuis voor laaste controles en mocht gelijk naar verloskamer had al 9 cm 3 keer persen en mevrouw was er al kan dus echt wel "omgemerkt " gaan hoor bij mn vorrige bevallingen voelde ik het wel degelijk dus de opmerking als je twijfeld is het geen wee gaat niet altijd op succes dames!!
Ik heb gisteren nacht als een blok geslapen! Alles weg qua gerommel en voorweeen. Vandaag vol energie de dag doorgebracht, wat boodschapjes gedaan (Hamsteren) en nog wat laatste dingetjes gekocht. Wel weer veel ontlasting en vaak een vlaag van buikkrampen gehad. Nu op de bank met weer wat gerommel en aardig wat steken van onder. Manlief heeft nachtdienst dus ik hoop op een rustige nacht. Maar voel me een soort van raar ofzo. Heel gek! Ik hoop dat onze kleine meid snel komt, ik wacht het rustig af. (Lees: hoopvol ieder krampje en steekje ontleden en jullie reacties lezen..!)
Hihihi..... Er is wel degelijk wat bezig bij jou! Spannend hoor! Hoe het loopt verschilt per vrouw en bevalling heel erg, maar wat jij noemt waren bij mij voortekenen en de bevalling liet dan ook niet lang op zich wachten..... Heel veel succes met deze laatste loodjes! Vast snel je meissie in de armen!
@ mereltje, hier precies hetzelfde. Al een paar dagen rommelig in de buik, vannacht amper geslapen, voorweeen, zweten en een zeer drukke baby. Nu lijkt het weer wat minder alhoewel het onrustig blijft. Ennu, ik ontleed ook elk krampje! vind het vreselijk, dit afwachten!!!!! Hoe is het met jou?
Hier wederom rommelen, vannacht een flinke pijnscheut door mn buik gehad toen ik opstond van het toilet, zo heftig wat ik even stil moest blijven staan. Vandaag vooral last van mn rug spier (denk door die pijnscheut van vannacht) en veel gefladder / steken aan de onderkant. Hoe is het bij jullie? Ik probeer me er niet op te concentreren maar dat doe je toch automatisch.. ik tenminste, veel te spannend allemaal! Loop nu al dagen met gekke pijnen rond, morgen controle in het zkh, ik hoop dat het wat heeft opgeleverd! Misschien hard op mn duim blazen dat mn vliezen knappen! Hahaha!
Spannend.. Hoop voor jou dat het stippen net het laatste zetje heeft gegeven en dat het snel doorzet. Succes in ieder geval!
Maar waarom wordt je als je nog niet eens 38 weken bent in hemelsnaam gestript? Omdat je 1 cm had? Dat wil natuurlijk lang niet alles zeggen, je kunt met 1 of enkele centimeters nog gemakkelijk enkele weken doorlopen. Ik lees zovaak topics over vroeg strippen etc., terwijl je nog niet eens 40 wk bent. Ik vraag me gewoon af waarom ze het niet op zn natuurlijke beloop laten en de kleine zelf laten komen, ook in de laatste paar weken groeit de baby natuurlijk nog fijn door... Dat is dan toch juist mooi meegenomen lijkt me.... Ts; ik. Bedoel het niet rot hoor, ik hoop dat je snel je baby in je armen hebt . Veel succes!
Hier ook zo'n eerste zwangere muts, al 2 nachten voorweeën, wat meer slijm en van obstipatie naar dunnere ontlasting. Drukke beeb in de buik en wat krampen overdag. Vannacht dacht ik ook echt, zou dit het al zijn? Gelukkig tegen 5 uur zwakte het af en ben ik in slaap gevallen. Zat nog niet echt regelmaat in....morgen naar de VK voor controle. Wel spannend hoor, want wanneer is het echt en gaat het gebeuren?? Ik word al emotioneel als ik eraan denk dat hij elk moment kan komen Zaterdag uitgerekend, dus alles is mogelijk