Zoals de titel al aangeeft, wie heeft er een positieve ervaring met een stuitbevalling? Ons kindje ligt in stuit en is al volledig ingedaald en ligt vast. Draaien kan maar ook gyn geeft aan dat dit erg pijnlijk kan zijn omdat hij uit het bekken ''getrokken'' moet worden.. Dit heb ik dan ook afgewezen. Keizersnede kan ook natuurlijk.. en dan de gewone bevalling. De gyn zegt dat dit heel goed mogelijk is bij mij. Ik heb al twee eerdere bevallingen gehad die niet moeilijk waren dus hij voorziet geen problemen. Echter is er ook maar iets niet goed, gaan ze gelijk over tot keizersnede. Ik hoop dat er een aantal meiden met ervaringen zijn.. Ik ben best gespannen merk ik.
Geen ervaing maar na 2 kids hebje vast voldoende ruimte zou ik het proberen zeker als de gyn geen probleem ziet alsmmijn 3 de in stuit was blijven liggen had ik het ook gepobeerd.
Ook ik heb geen ervaring er in, maar als ik in jou situatie zou zitten had ik waarschijnlijk al voor een keizersnede gekozen. Meer omdat de kans dat het nu een keizersnede word toch wel aanwezig is. En omdat een bevalling opzich al lastig is..... lijkt het me met een stuitbevalling nog moeilijker. Maar dat is wat ik zou doen........ Denk er goed over na. Het is een lastige keuze! Succes
Ik heb mijn keuze al gemaakt, ik kies voor een stuitbevalling. Vandaar ook mijn vraag naar ervaringen hierin. XbabyX ik kies juist bewust niet voor de keizersnede. Met stuitbevalling heb ik kans dat ik dezelfde dag weer naar huis mag en dus bij mijn gezin kan zijn. Ik heb nog 2 kindjes waar ik ook aan moet denken. Hun zijn nog nooit dagen zonder mama geweest.
Ik ben met 42 weken ingeleid, ook een stuitligging. Lise werd geschat op 2,5 kilo... Ik ben wat krapper daar beneden maar volgens hun moest het wel passen.... Helaas, na 1,5 uur persen werd er besloten dat ik een KS kreeg... Ze woog 3700 gram... Dat had dus nooit gepast! Ik ben van de tweede wel normaal bevallen en heb nu voldoende ruimte..... Nu zou een stuit wel gewoon lukken denk ik.... Ben niet meer krapper. Ik ben dan wel niet van een stuitligger bevallen maar ik zou zo weer de zelfde keus maken om de zelfde reden die jij zegt... Je bent sneller weer op de been (als alles goed gaat) Ik denk dat het al heel veel scheelt dat je al 2x eerder ben bevallen en nu wat meer rekbaar bent hihi
Mijn tante heeft ervaring, zo'n 15 jaar geleden. Haar is het gelukt. Het is nogal een flapuit, dus als het echt heel vreselijk was geweest had ik het zeker geweten. Het was haar tweede kindje. Ik weet niet hoeveel weken ze al was. Haar is toen verteld dat het 50/50 was of het alsnog een KS zou worden. Ze is vrij klein, maar heeft wel bredere heupen, geen idee of dat ertoe doet.
Oke dit geeft mij wel hoop. De eerste woog 3810gram en was er met een uurtje persen. De tweede woog 3220gram en was er met nog geen 5 minuten persen.. Mrs Blossem hihi nou dan moet het goed komen, ik heb hele brede heupen hahahaha. Ik was wat rustiger maar straks vertelde iemand weer.. nou ik zou het niet doen hoor! Ik ben van onder tot boven uitgescheurd en had 40 hechtingen en me kind een gebroken arm.. Nou dat wil je dus niet horen. Gauw van mij eigen afschudden dat verhaal.
Ohh je had de keuze al gemaakt! Mijn excuses Ik heb zelf ook meerdere kinderen dus weet hoe vervelend het is als je langer in het ziekenhuis moet blijven. Succes met de stuitbevalling.
Geeft niks, ik was ook niet echt duidelijk las ik later haha. Dankjewel en ja voorkom het liever.. als het niet anders is dan is dat zo maar liever niet natuurlijk.
Ach, beide kids zijn hier "gewoon" geboren en ben ook van voor naar achteren uit gescheurd. Dus dat zegt weinig. Mijn moeder heeft 4 kids gekregen, waarvan 2 in een stuit. De 2e en de 4e. De 2e werd echt geboren met de enkeltjes naast de oren. Bij beide geen probleem gehad. Op een paar hechtingen van de knip na. Die ze overigings ook aan de andere 2 "gewone" bevallingen heeft over gehouden.
Hebbzelf geen ervaring met een stuitbevalling maar heb gekozen voor de ks omdat het de eerste was. Als ik al twee kindjes had gebaard had ik zeker voor een stuitbevalling gekozen. Dit is niet per definitie zwaarder en als het niet loopt, grijpen ze snel in. Dus ik zou het zeker proberen. Hier overigens twee vriendinnen die bij hun eerste kind een stuitbevalling hebben gedaan die gewoon goed ging, dus dat kan ook Succes!
Inmiddels bevallen! Ik ben gewoon vaginaal bevallen.. uitdrijving duurde maar 3 minuten en heb geen scheurtje niks. Wel moest ik aan de weeënopwekkers en dat vond ik een hel!