doorverwijzing van de huisarts gekregen, wat kunnen we verwachten

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door junibloem, 30 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Meg

    Meg Bekend lid

    10 feb 2013
    781
    85
    28
    Erminea, wat een mooie leeftijd om moeder te worden :) Fijn dat je het schema hebt gekregen. Één maand aan de pil valt ook reuze mee... Vind het zo spannend voor jullie!
    Is het nu zo dat ze de punctie als één behandeling tellen. Dus dat de verse terugplaatsing en de eventuele terugplaatsing van de vriezer embryo's als één tellen? Als je bij de punctie ontzettend veel eitjes hebt is dat echt een geluk. Of werkt het zo niet?

    @Lara, wat ontzettend fijn dat het goed met jou en de baby gaat. En nog maar tien dagen werken?! Ben stinkend jaloers op je! ;)
    Geniet lekker van je vakantie.
    En ik vind het zelf mooi dat het "groepje" na lagere tijd nog intact blijft. We steunen elkaar al langere tijd. En het is toch mooi dat iedereen geïnteresseerd blijft in elkaar? Maar ja, ik heb nu ook makkelijk praten.

    Een aantal meiden hebben al lang niets meer van zich laten horen. Weet iemand bijvoorbeeld hoe het met bengelke gaat?
     
  2. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    Erminea: Ik hoop zo dat deze behandeling effect voor je gaat hebben.

    Lara: het grote aftellen is begonnen! maar eerst nog op vakantie heerlijk!

    Hier: helaas was hier de afscheiding geen positief teken. Vanmorgen flink ongesteld geworden dus wij gaan door naar ronde 2 met clomid. Was wel ff slikken vanmorgen had enigszins gehoopt dat het raak zou zijn, maar dat was ook wel te mooi om waar te zijn dat het gelijk raak was.
    Dus "even slikken en weer doorgaan"
    Ik zit nu op een cyclus van 24 dagen.
     
  3. Lara1985

    Lara1985 Bekend lid

    24 feb 2013
    803
    0
    0
    Zuiden van Nederland
    Avon wat vervelend! Een cyclus van 24 dagen u meer dan 1x kans per maand. Dat is wel fijn!
     
  4. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Hoi dames
    We zijn net terug van de kliniek en idd gaan we voor TESE en ICSI!!
    Wat ik eigenlijk al verwachtte!!! We krijgen een doorverwijzing naar Nijmegen maar is helaas n wachtlijst :( van ong. 3/4 maand!!
    Valt op zich wel mee maar toch alles duurt al zo lang!!!
    Ik hoop echt dat er nog n beetje geluk voor ons is!!!!
     
  5. roxannekuh

    roxannekuh Niet meer actief

    Jaa lekke.zou zeggen geniet er maar lekker van! Wist niet dat je nu nog mag vliegen.of na 36 weken pas niet meer.

    Jaa het gaat echt snel. Ik wil thuis in een bevalbad bevallen :D daar kijk ik echt naar uit.maar mag van de verloskundige me er niet op verheugen haha maar snap t wel.het kan altijd anders lopen dan je wilt.
     
  6. roxannekuh

    roxannekuh Niet meer actief

    Owww avon wat vervelend :( balen zeg!
     
  7. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    3/4 maand is miss niet lang maar wel als je al zo lang bezig bent.
    Ik hoop ook op geluk voor jullie en ons allemaal;)
     
  8. roxannekuh

    roxannekuh Niet meer actief

    Het is misschien niet helemaal wat je wilt.maar er wat gelukkig nu wat gedaan. En de kans begint er te komen dat je binnenkort zwanger zult zijn.
    Als is her nog ff wachten.maar uiteindelijk komt het voor jullie ook!
     
  9. Rabia84

    Rabia84 Fanatiek lid

    25 jan 2013
    2.146
    1
    36
    Overijssel
    Jah idd en zouden mss dit jaar in principe dan nog zwanger kunnen worden dus dan is t allemaal wel waard geweest!!!! ;)
    Hoop ook voor iedereen dat t allemaal gaat lukken en dat we allemaal onze mooie testjes kunnen showen ;)
     
  10. Meg

    Meg Bekend lid

    10 feb 2013
    781
    85
    28
    @Avon
    Wat een rotzooi! Mijn cyclus was de altijd rond de 25 dagen. Daardoor had ik binnen 1,5 bijna 2 jaar aan kansen gehad. Was er zelf wel blij mee. Het is lang genoeg om zwanger te kunnen worden en je hoeft steeds niet zo lang te wachten ;)
    Nu hopen dat ronde twee met clomid je meer succes gaat geven.

    @Rabia
    Jullie hebben een plan! :) Ben ontzettend blij dat er ook voor jullie nu echte kansen aankomen! Joehoe! Zwanger worden in 2014 moet gewoon gaan lukken :)

    @Love
    Hoe gaat het bij jullie?

    @Huggybird
    Hoe gaat het plannen van de bruiloft? En hoe zijn de onderzoeken bij je man gegaan?

    @hier
    Ik zal jullie niet te veel spammen over mijn zwangerschap maar wilde jullie wel het goede nieuws vertellen dat woensdag bij de eerste echo (8.4 weken) het hartje klopte ♥
     
  11. roxannekuh

    roxannekuh Niet meer actief

    Spannend he als je het voor de eerste x hoort kloppen en je kleine uk ziet. Ik hoorde het toen ook bij de eerste echo.toen gaf de verloskundige aan als je het hartje nu hoort en ziet kloppen dan heb je alweer 25% minder kans dat het alsnog misgaat.maar daar heb ik helemaal niet aan gedacht. Lekker genieten!
     
  12. huggybird

    huggybird Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.738
    803
    113
    Oh meg, wat een prachtig geluid is dat he zo'n kloppend hartje!
    Voor mij maakte het dat zo veel echter, geloofwaardiger bijna.
    Ik was me er zo enorm bewust van dat er een kindje groeide in mijn buik, zo ongelooflijk bijzonder....

    En ik ben zo blij dat ik er destijds zo bij stil heb gestaan hoe bijzonder het is en dat ik er zo bewust van genoten heb. Ik weet niet of iedereen dat zo bewust mee maakt, maar ik ben nu heel blij dat het zo bijzonder voor me was toen, net als de bevalling, zo mooi en bijzonder en helemaal bewust mee gemaakt, alsof ik toen al aanvoelde dat dit de enige zwangerschap en bevalling zou zijn..... Ben daar echt dankbaar voor.

    Met de onderzoeken van mijn man zijn goed gegaan, op de echo was niets geks te zien gelukkig, de uitslag van het bloed en de longfoto's krijgen we maandag.
    Op zichbwas het niet echt spannend omdat hij pas die echo had gehad maar ik merkte aan alles bij hem dat hij er niet echt naar uit keek.... Hij had ook hele koude handen en zei van te voren "ik ben dat gedoe aan mijn lijf zo zat.... " dat vind ik echt rot voor hem, ben dan blij dat ik er voor hem kan zijn door met hem mee te gaan.
    En in het ziekenhuis zijn ze echt super moet ik zeggen. Bij de echo/röntgen afdeling hing een papier dat alleen in bijzondere gevallen een begeleider mee naar binnen mag ivm privacy enz. Ik zei tegen mijn man "ze kunnen op hun kop gaan staan maar ik ga hoe dan ook mee naar binnen bij de echo" was helemaal niet de vraag of ik wel of niet mee mocht, ik liep met hem mee en niemand die vroeg waarom ik mee ging of zei dat het niet mocht.
    En de arts die de echo maakte was onbekend bij ons maar was zo lief, hij vroeg echt hoe het nu met ons gaat en jullie zullen wel geschrokken zijn enz enz. Toen zei hij dat hij even ging kijken naar de foto's van januari en naar wat de vraag precies was. Hij nam er echt de tijd voor en voor ons ook, heel fijn. Toen hij klaar was vroeg hij of wij nog vragen hadden.
    Alle tijd dus. En wat ook fijn was is dat we binnen een half uur weer buiten stonden, bloed prikken, echo en longfoto foto's! Lekker snel dus.
    Nu was het wel rustiger omdat het bij ons vakantie is, dat scheelt wel iets zeiden ze bij het bloed prikken, maar we hadden om minimaal een uur gerekend dus dit viel mee.:D
     
  13. huggybird

    huggybird Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.738
    803
    113
    Met het plannen van de bruiloft gaat het ook goed, ik heb er nu al zin in!!!! :D
     
  14. SweetBlondy

    3 mei 2013
    61
    0
    0
    Hey Erminea,
    Volgens mij gaan wij redelijk gelijk op :) WOEIIII eindelijk is het dan zo ver dat we gaan starten met de ICSI!
    Ik begin over 1,5 week met de pil en dan inderdaad schema aanhouden met prikken enzo. En dan wordt het allemaal spannend!
     
  15. xxlove06

    xxlove06 Fanatiek lid

    10 jun 2012
    1.137
    0
    36
    Erminea
    Jeetje, dan komt het ineens heel dicht bij. Tuurlijk is het heftig het is niet niks! Je hebt gelukkig nog een paar weken om even rustig aan te doen, even bij tanken .

    Meg
    Nee ze hebben er geen verklaring voor ze denken zelf aan de cyclus die van slag is, maar is denk misschien dat het ziek zijn ook wel een rol heeft gespeeld.
    We mogen onze laatste iui poging nog weer opnieuw doen omdat we nog geen inseminatie hebben gehad, zodra je die heb gehad gaat hij van je eigen bijdrage af ;)

    Lara
    Oooh wat lekker zeg heerlijk naar een warm land!! Heel veel plezier en lekker genieten daar!

    Avon
    Wat rot dat je ongesteld geworden bent zeg! Fijn dat je er zo positief in staat en dat je, je zelf nog een ronde gunt met clomid, ik hoop voor je dat het ook snel raak mag zijn :)


    Rabia
    Fijn dat je weet waar je aan toe bent! En net wat avon zegt opzich gaan die maanden zo voorbij maar het duurt idd zo ontzettend lang omdat je al zo lang bezig bent, ik hoop echt voor jullie dat jullie er met isci mogen gaan komen en dat er een mooi wondertje mag komen ;)

    Huggybird
    Wat fijn dat de uitslagen goed waren, nu hopen dat de rest ook goed is maar als ik het zo hoor dat denk ik van wel ofniet? Fijn dat ze zo open en gastvrij zijn in het ziekenhuis voor jullie dat maakt de spanning natuurlijk allemaal wel een stuk minder!

    Sweetblondy & Erminea
    Lees dat jullie allebei de pil moeten gaan slikken, waar is dat voor als ik vragen mag puur dat je dan even niet zwanger mag worden of, hoe moet ik dat zien?


    Hier
    Ik snap helemaal niks meer van mij lijf ik heb helemaal nergens geen last van, maar ik ben sinds 4 dagen niet echt ongesteld, maar ik verlies (lijkt gewoon oud bloed) maar het is echt heel donder bruin zo vervelend.. ik snap er helemaal niks van officieel zou ik pas over 2 weken ongesteld moeten worden, maar het zal wel te maken hebben met dat ik gestopt ben, maar het is zo raar dat het niet door breekt en dat het maar elke keer bij dat vieze bruine zooi blijft bah…

     
  16. xxlove06

    xxlove06 Fanatiek lid

    10 jun 2012
    1.137
    0
    36
    Nou hier zijn de buikkrampen al in volle gang, menstruatie is doorgebroken, ik ben er blij van kunnen we eindelijk weer verder gaan :)
     
  17. erminea

    erminea Bekend lid

    12 dec 2012
    890
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ha dat lijkt wel zo te zijn he! Ik start denk ik over 3 of 4 dagen met de pil en week 25 gaat het echte werk beginnen. Maandag is mijn nod en dit keer nog geen teken van ongi dus ik ben benieuwd of het op de valreep niet nodig is. Vind het dit keer erg spannend. Maandag ochtend toch eens een testje wagen.
     
  18. erminea

    erminea Bekend lid

    12 dec 2012
    890
    1
    0
    NULL
    NULL
    Oh dat van die pil is omdat ze het dan beter kunne plannen volgens mij.

    Vervelend van die bruine zooi! Hopelijk is dat snel over!
     
  19. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    Ik kan wel janken...
    Gisteren moest ik met clomid beginnen en vrijdag had VL met de apotheek gebeld om ze op te halen, zeggen ze daar "als u er vandaag niet aan toe komt kan het zaterdag ook nog van 10 tot 14u" dus gisterochtend naar de apotheek..... DICHT!
    dus ook geen clomid. dus deze maand weggegooid. En dat terwijl de overgang al zo in mijn nek hijgt. Bedankt mevr van de apotheek!!!!!
    Kan dus morgen alle echo afspraken weer gaan afbellen. :x
     
  20. huggybird

    huggybird Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.738
    803
    113
    Ooohhhhh nee avon!
    Had je niet naar de apotheek in het ziekenhuis kunnen gaan?
    Balen zeg!
    Dikke knuffel meis....
     

Deel Deze Pagina