Count me in Geen ochtend mens hier! Ja ik vind 6.30/7.00 erg vroeg. Wij zijn dan ook gezegend met kinderen die in het weekend gewoon tot 9.00 slapen Op schooldagen moet ik ze ook elke dag wakker maken, ze worden nooit uit zichzelf wakker voor 7.15 en vragen standaard of ze nog 5 minuutjes mogen blijven liggen hahaha.
Hahaha +1 !!! Alleen heb ik de pech dat mijn dochter al bijna 4 jr lang op z'n laatst om 6uur naast m'n bed staat
Ik kon dus echt wel janken als ik weer eens om 6u beneden zat met een van de kinderen. Heb veel slaap nodig en tja, met kleine kinderen is dat nou eenmaal niet aan de orde. Nu is uitslapen ook nog niet aan de orde maar hun wekkers staan om half 8 en in het weekend gaan ze dan zelf naar beneden, er liggen dan broodjes voor ze klaar. Kunnen wij nog heerlijk even dommelen. Vanochtend was het 'pas' 9u.. zaaaalig! Wat een verschil met een jaar geleden.. Ik hou ervan als kinderen ouder (en zelfstandiger) worden
Nee geen last van. Maaarrrrrrrr als ik amper geslapen heb wel haha. En als ik wakker gemaakt wordt door mn kinderen of man vind ik het dan ook nog niet eens zo erg haha..
Ik klaag er niet over op facebook, maar... Ik baal wel verschrikkelijk dat mijn oudste nu opeens een ritme heeft dat hij dus iedere dag om 5:45 al wakker is, en met geen mogelijkheid meer in bed te krijgen is. Dit, terwijl de baby (waarvan je het nog kunt verwachten dat hij vroeg wakker is), pas om 7:15 wakker is. Maar goed, de dag opzich is er niet minder leuk om