@chantal ja precies dat hoop ik ook. De echo mevrouw zei ook al hij ligt er niet goed voor het was een heel gevecht zeker het hoofdje was bijna niet te doen omdat het al zo laag ligt. Van de andere kant had ik dit wel een beetje verwachten wij (ik en ons gezin thuis) horen nu eenmaal tot het kleine ras. Gelukkig hebben ze me wel een aantal keer op het hart gedrukt dat er geen afwijkingen zijn waardoor dit zo is of dat er iets niet goed zou zijn tussen placenta en kind. Want ik had het wel ff benauwd daar. @haiko7 beetje onzeker wordt ik er ook wel van als ik er over na ga denken voor het mezelf de schuld geven door mijn eigen voedingsproblemen etc komt dan heel erg naar boven terwijl niemand kan zeggen dat het daar aan zou liggen. Wss gewoon de genen
Paperdoll en Chantal; ik hoop dat het mee zal vallen met de metingen die ze doen. In subforum echo's van zp lees je wel echt vaak dat ze er best wel eens naastzitten. Wel jammer dat je dan weken in onzekerheid kan zitten. Hier een fijne Koningsdag gehad, steeds thuis lekker uit kunnen rusten, en leuke spulletjes op de vrijmarkt gekocht.(zie foto) En vandaag helemaal een relax dagje gehad. Vriend moest werken vanavond dus had mezelf met dochter maar bij mijn ouders uitgenodigd.
Leuk he die vrijmarkten. Ik ben er gister ook over geslenterd (had dat nog nooit gedaan) en ben zeer geslaagd!! Post morgen even een foto op de pagina. Jij hebt ook erg leuke spullen weten te bemachtigen!
Ja daarom ze zei ook dat meten moeilijk ging ze heeft echt dr best moeten doen omdat uk lekker onhandig lag Wij hebben heel saai niks gedaan aan koningsdag. Volgend jaar maar weer. Wij hebben de dag besteed buiten dingen doen in de tuin en ik aan een cake bakken voor vriendlief (die last heeft van zwangerschapskwaaltjes zoals lekkere trek hahahaah). Vandaag nationale "huispakdag" gehouden heerlijk. Dit scheelt mij beduidend minder last van een steen harde buik in de avond in vergelijking met door de weekse dagen vooral op mijn werkdagen.
Pff hier vandaag dus ook de hele dag verplicht niks gedaan. Wat een saaie lange dag. Morgenochtend naar de vk voor mijn krampen, harde buiken en weeen. Hoop dat het niks is en ik toch nog wel iets mag blijven doen, bedrust zit ik niet op de wachten. Ik word al gek van 1 dag. Laat staan nu nog 70 dagen.
Phoe nee daar zit je indd niet op te wachten nee bedrust dan duurt het zo lang allemaal he. Heel veel succes morgen bij de vk hopelijk indd niks geks.
Ben vrijdag thuisgekomen uit het ziekenhuis, lag toch aan mijn galblaas en blijf onder controle. Veel harde buiken. :-S Koningsdag is totaal aan mij voorbij gegaan. Vandaag is het meubilair voor de kinderkamer in elkaar gezet. Heerlijk! Nu wordt het eindelijk wat. Deze week even niet werken, even bijkomen van de afgelopen week.
zwaai zwaai dames!! slaaplekker en fijne week toegewenst!! hier gaan wij vrijdag na 3 lange maanden klussen eindelijk verhuizen naar ons mooie paleisje!! dus jullie kunnen mij zeker actiever zien zowel de pagina als facebook nu lekker slapen! xxx
Hmmm ik sliep al, maar wakker geworden...rennie, slokkie drinken, ff plassen... Goo; ben benieuwd wat je buit was van de vrijmarkt. Paperdoll; heerlijk het buikie wat rust gegund dus... Haiko; veel succes bij de verloskundige morgen! Rumour; ja heel goed dat je ruim je rust gaat pakken hoor. Niet goed die harde buiken. En fijn dat je kamertje begint te komen. Mom2be; eindelijk over dan! Volgend weekend jullie eerste nachtje daar dan? Ik ga zo weer een poging doen, als snurkmans naast me zich even omdraait en een pauze inlast met zagen
Iedereen een fijne maandag toegewenst, ik ga dadelijk maar eens werken moet ook gebeuren ach laatste 5 weken gaan in
Goedemorgen!! Vorige week minder gereageerd op de pagina... had namelijk heerlijk weekje vrij. En heb genoten van het heerlijke weer. Er stonden genoeg dingen stonden op de planning. o.a. mn balkon! Lekker geboend, ramen gelapt, geveegd, lounge gehaald, in elkaar gezet. Volgende maand even wat mooie bloemen en planten halen zodat ik in mn verlof hier lekker kan relaxen
Hey queeny Wij verhuizen aanstaande vrijdag😃 alles zit er eigenlijk in! Alleen onze slaapkamermeubels nog en eetkamerstoelen...helaas word onze bank wat later bezorgd!! Dus het word ff op tuinstoelen zitten Maar vrijdag is daar ons eerste nachtje dus ik ben super benieuwd Nog 4 nachtjes slapen
Ik heb het even mijn fb bericht gekopieerd: Vandaag groeiecho gehad, Mini loopt 2 weken voor op groei🙈 Hij weegt nu al 1750 gr, dus boven het gemiddelde.. Met 38 weken wordt hij al geschat op 3300 gr! (Als ik me niet lekker voel, krijg al een kz met 37 weken, omdat mini ook goed groeit) Verder is alles prima met de kleine gelukkig, voldoende vruchtwater! Bloeddruk was ook goed! En ik zit op 9 kilo 🙊🙈