Disi, ik heb 2 dochters van 8en11 uit een vorig huwelijk. Vandaag verschrikkelijk nieuws gehoord; een neef( van mn vriend) en zn meisje waren 24 wkn zwanger van n tweeling. Gister kreeg ze plots weeeen en was al bezig met bevallen voor de traumaheli kwam... Het jongentje ne meisje zijn vlak na de geboorte in het z.huis overleden....ik ben er beroerd van...denk er continue aan.... Bah.
Sara wat een goed nieuws! Wat fijn dat er groei te zien was. SharJohn en Swimming jullie ook veel succes en plezier bij jullie echo's morgen. Zonnebloem ik heb ook geen idee. Nog nooit zoiets gehad. Wat goed dat iedereen zo enthousiast reageerde bij degene die al vertellen dat ze zwanger zijn. Hier ook alleen maar positieve reacties, ook al hoor ik wel veel; wat snel! @bandenpijn Hier nog geen last van.. Denk dat alles nog uitgerekt was. Hier verder nog heel moe.. En in spanning voor morgen!
Bah judith wat een vreselijk nieuws Sterkte Swimming, Ellie, SharJohn heel veel plezier en succes morgen! Ik ga morgen de vk maar bellen, waren op vrijdag niet bereikbaar, alleen voor spoed ben benieuwd wat zij morgen zeggen wanneer ik daar weer heen mag.
Vreselijk Judith Sharjohn jij natuurlijk ook veel succes en hopelijk plezier morgen! Sarah wat fijn! Nu nog weten wanneer je het kindje ongeveer kunt verwachten hihi
@Zonnebloem Dat herken ik niet maar ik moet zeggen dat ik er ook erg op let genoeg te drinken. Zou het wel bij je verloskundige of huisarts melden als je het niet vertrouwt! @Judith Wat verschrikkelijk. Ik kan me voorstellen dat je daar kapot van bent. Sterkte... @Ellie, SharJohn en Swimming: heel veel geluk morgen! Ik ben benieuwd hoe het gaat!
Judith wat een verschrikkelijk nieuws! Hier de dagen door gekomen, gister een potje lopen huilen zo moe was ik!dus half zeven weer ff naar bed tot half acht en daarna ging het wel weer. Slierten in urine hier niet...altijd vlokjes..is normaal had ik de vorige keren ook!
Morgen dames, Ik kan gewoon niet meer slapen van zenuwen al vanaf 7 uur wakker en elke keer maar weer net niet slapen moet vanmiddag om 13:30 ben benieuwd Dames die vandaag ook moeten succes! En veel plezier Laat vanmiddag na de echo weer wat van me horen Knuffel voor jullie ♡
Vreselijk Judith :S Dames vandaag met de echo's/intakes heel veel plezier en succes. @hier. Gister bijna geen hap door m'n keel gekregen en wat naar binnen ging was er binnen 10 min weer uit. Pff voelde me zo rot. Nu gelukkig wat beter. Nog 3 dagen werken en dan weekje vakantie. Ben ik echt aan toe. Ben trouwens sinds de positieve test 4 kilo afgevallen. Schommelde normaal op een dag tussen de 77 en 80. Nu tussen 73 en 76 max. Zijn er meer dames die dit hebben. zou normaal erg blij zijn met wat gewichtsverlies. Nu alleen niet echt
Hallo allemaal! Meiden met een echo vandaag heel veel plezier !! Geniet!!! @ 26 mei: mijn gewicht schommelt momenteel ook, maar ben geen 4 kilo afgevallen. Lijkt me ook wat veel. Komt misschien doordat je minder eet van de misselijkheid. Ze hebben mij altijd vertelt dat het kindje toch wel pakt wat het nodig heeft, maar ik zou het wel in de gaten houden. Fijne dag allemaal!
@26mei Dat kan ik me voorstellen, dat je daar nu niet zo blij mee bent. Ik ben gelukkig nog niet afgevallen (al zou ik daar onder andere omstandigheden ook blij mee zijn) maar ook niet aangekomen. Dat wil ik ook wel binnen de perken houden omdat mijn startgewicht al genoeg reserve biedt voor de baby. @SharJohn De tijd gaat heel snel, nog maar minder dan 2 uurtjes! Heel veel plezier en geluk! @Lavina In de lijst mag mijn leeftijd van 26 naar 27.
@Judith, wat vreselijk.. tranen in mn ogen als ik het lees.. mijn kennisje heeft afgelopen weekend iets soortgelijkt meegemaakt ze was 37 wkn zwanger en alles ging prima de bevalling verliep normaal en het kindje werd geboren en ademde ineens nietmeer.. hij is overleden, ben er kapot van
Hallo meiden, Ik kom er nu pas achter dat er al een heel topic is voor december mama's. Jullie zijn al druk aan het kletsen zie ik, leuk! Fijn dat er al zoveel goede echo's zijn geweest. Ik mag vandaag voor de eerste echo en vind het heel spannend! Hoop zo dat het hartje klopt! Mag ik ook op de lijst? Kaatje 86, 27 jaar en zwanger van 1e kindje. Uitgerekende datum is waarschijnlijk 13 december a.s. maar dat weet ik nog niet zeker. Heb vandaag mijn eerste echo en ik doe vanaf 19 april mee aan MvM. Volgens mij heb ik zo alle info voor de lijst opgesomd toch?[COLOR]
Sorry, ging net niet helemaal goed met de kleur, dus ff opnieuw: Mag ik ook op de lijst? Kaatje 86, 27 jaar en zwanger van 1e kindje. Uitgerekende datum is waarschijnlijk 13 december a.s. maar dat weet ik nog niet zeker. Heb vandaag mijn eerste echo en ik doe vanaf 19 april mee aan MvM. Volgens mij heb ik zo alle info voor de lijst opgesomd toch?
@Zonnebloem Jeetje, wat verschrikkelijk ook. Onvoorstelbaar. @Kaatje Welkom hier! Best wel jaloers dat je vandaag al een echo mag... veel plezier!
Sarah dat moet bij jou dan idd wel positief zijn geweest bij de eisprong, wel appart. Snap je twijfel Hihi, maar zolang de vk positief is zou ik dat ook zeker blijven Gingerale leuk dat ze zo reageerde is toch alletijd erg spannend om te vertellen! Zonnebloem geen idee? Maarre oplossing: drink voldoende Ook heftig jeetje sterkte! Me84 ik merk het ook hoor dat het weekend te druk was.... Gister totaal geen puf en vandaag eigenlijk ook niet ben blij als die 12 weken voorbij zijn, de vorige keer kreeg ik wat meer energie! Judithvl jeetje wat vreselijk zeg, sterkte! Lavina heb de de vk al te pakken gekregen? Weet even niet meer waarom? Roja vervelend he dat moe zijn 26mei ik ben ook afgevallen tijdens mijn eerste zwangerschap (en nu weer) is niks om je druk over te maken de baby pakt genoeg voor de groei! En door het misselijk zijn en spugen krijg je ook minder binnen. Kaatje86 welkom en gefeliciteerd! Echo dames! Succes en veel plezier! Hoe was het? Hier erg misselijk ik hou het allemaal wel binnen maar dat scheelt niet veel. Loop de hele dag misselijk te zijn en met een niet fijne smaak in mijn mond soms zou ik het er liever uit gooien......