Herkenbaar Melindy! Vooral omdat je al een draakje hebt rondlopen. Want als er iets met je kindje is, heeft dat automatisch ook z'n weerslag op een gezond kindje wat al in je leven is. Hier was gelukkig alles goed.... maar ik snap de zorgen! Verder voel ik zo af en toe wat. Soms heel subtiel...soms al echt aan de buitenkant. Maar als manlief zijn hand er op legt dan houdt het op. Rustgevende werking van papa, zullen we maar zeggen.
Ja, ze zien nu bloed in baarmoeder ws van de placenta en baarmoedermond bloed. Gelukkig is t weer stuk minder geworden dan vannacht en harde buiken zijn er wel, maar minder pijnlijk. Mijn gyn komt zo langs om verder te bespreken, ben bang!!!
jeetje laslas het zit echt niet mee hebben ze je baarmoederhals al een keee opgemeten? heeft er eerder bloed in baarmoeder gezeten? sterkte meis
Jeeetje en wat houdt dat in bloed in de baarmoeder? Snap dat je bang bent! Wat een hel :x Hebben ze nog naar de baby gekeken? Hoe ging het daar mee? Hopelijk komt de gyn snel want op dit moment wachten is verschrikkelijk. Hele dikke knuffel!
Jeetje Lasas....Heel veel sterkte..!! Duim voor je dat alles goed is en dat het bloedverlies en de harde buiken snel weg zijn.. Hou je ons op de hoogte..!! Kop op meisie
Gyn is langs geweest, ik blijf voorlopig even hier.... Beeb beweegt er flink op los, die lijkt nergens last van te hebben gelukkig! Ze zien bloed in de baarmoeder die ws vd placenta af komt, wat op zich geen direct kwaad kan voor de baby, maar wel kan leiden tot vroeg geboorte ivm weeën door prikkeling. Baarmoedermond is dicht, wel gevoelig in de zin van snel bloeden, maakt ze zich niet zo druk om. Cervixlengte was 1,5 week geleden 5, nu 3,8. Ip nog netjes, maar wel snel afgenomen, word vrijdag weer herhaald en dan weer verder plan. Harde buiken houden ze in de gaten. Voor nu platte bedrust en hopen dat daarmee zowel de harde buiken als het bloeden stopt. Dag per dag bekijken. Nog bang, maar fijn dat mijn eigen gyn geweest is. Ze is altijd lekker doortastend en erg begripvol, zowel een fijne arts als gewoon een prettig mens.
Sjonge Lasas wat heftig! Veel sterkte toegewenst, hoop dat het bloeden en de harde buiken stoppen. Gelukkig dat de baby het verder goed maakt.
Lasas: jeetje wat ontzettend balen en heftig! Gelukkig een goeie gynaecoloog en arts. Fijn dat het met de baby goed gaat! Ik begin ook steeds zenuwachtiger te worden voor de 20 weken echo. Wij moeten volgende week. vandaag de kruidvat tas opgehaald. Zat een pak luiers in, handig die hebben we alvast binnen.
Kimmiej en Liefde hoe was het?? Goede echo's? Lasas waardeloos hoor! Gelukkig doet de kleine het goed en heb je en fijne gyn. hopelijk is het snel afgelopen en kun je een keer echt genieten van de zwangerschap... want volgens mij heb je dat tot op heden nog niet gedaan?! Morgen even urine inleveren bij de huisarts, zodra ik naar de wc ga heb ik last van krampen in blaas, heel vervelend. Anders naar de verloskundige of die misschien weet wat het is.
Hoi, Ik weet niet of ik het hier goed post. Maar ik ben 19 september uitgerekend. Ik zou graag mee willen kletsen. Groetjes
Trotse mama welkom Ik heb wel eens een blaasontsteking gehad, maar dat voelde heel anders, toen kon ik niet eens rechtop staan van de pijn. Nu heb ik de hele dag een beetje zeurderig gevoel in mn buik en kramp bij plassen, dus ik zou het echt niet weten! Schimmelinfectie eigenlijk geen ervaring mee.. wel last van afscheiding maar dacht dat dat erbij hoorde kan dat het ook zijn een schimmelinfectie?? Morgen weet ik hopelijk meer!
Welkom trotsemama! Gezellig dat je ook komt meekletsen. Blaasontsteking tijdens zwangerschap kan wel heel anders voelen vertelde gyn mij. Schimmel, geen ervaring mee...
De 20 weken echo was in orde. Wel was ukkie wat groter dan gemiddeld werd gezegd, met name zijn hoofd en nierholtes... Ze zei bij het opmeten van de nierholtes ineens: "Ow die zijn wat aan de grote kant"..ik gelijk in de stress ik denk wat betekend dat. Blijkt dat als de nierholtes groter zijn dan 5 mm ze er vanuit gaan dat de toevoer van urine naar de blaas niet goed werkt. Bij t ukkie waren de holtes nu exact 5 mm. Ook iets groter dan gemiddeld. Ze zei erna dat de blaas gewoon goed gevuld was en dat alles naar behoren werkt. Dacht echt..zeg dan niks erover en zeg gewoon dat het goed is ipv mij in de zenuwen helpen. Ondanks dat ukkie nu iets groter is dan gemiddeld blijft het termijn gewoon kloppen. Hij werd geschat rond de 25 cm en 350 gram nu. Lip was mooi dicht, hart zag alles er goed uit en alle andere afmetingen waren in orde. Ze eindigde ermee dat alles goed was en geen reden tot zorgen. toch blijven die nierholtes in mijn achterhoofd zitten nu...hmm
Kimmiej, fijn dat de echoscopist zei dat alles goed is, gaan we ook maar vanuit! Gefeliciteerd! Ik snap idd dat dat in je hoofd blijft zitten. Had hij/zij beter niets kunnen zegggen. Krijg je nog een keer een echo of was daar geen reden toe?
Kimmiej dan zal het wel goed zitten toch Liefde! Fijn!! Gefeliciteerd Zal wel een hele opluchting zijn !