Ik heb sinds een tijdje opeens twee bulten onder mijn haar, ze zijn niet te zien maar wel te voelen en als je ze aanraakt doen ze pijn. Groot zijn ze niet echt maar ik zal wel graag willen weten wat het kan zijn eventueel? Ik ga sowieso morgen naar de arts hiervoor maar wat kan het zijn? Google komt met niets naar voren (ook overigens niet met erge dingen dus dat is goed!) maar eentje (de rechter) doet pijn als ik het aanraak, de andere (links) niet.
Mijn moeder en zus hebben dit ook, al kun je die wel duidelijk zien. Bij hun zijn het talgbulten. Zijn makkelijk weg te halen en niet schadelijk.
Heb er al jaren 2 op mn hoofd. Ik heb er geen last van dus ze zitten me prima. Je kan ze altijd weg laten halen zijn vaak talgbulten.
Bulten die pijn doen bij een gebied met haar is meestal onstekingen bij de haarzakjes, talgkliertjes et cetera...
Als je ze laat weghalen moet dat gebied dan niet kaal worden geschoren? Is precies in het midden van het haar namelijk
Als het talgbulten zijn dan hoeft het niet kaalgeschoren te worden. Ze halen hooguit een paar haren weg als het moet maar daar zie je niks van.
En wat als het een haarzakje is? Krijg ik dan medicijnen of iets in die richting of wordt het zakje dan ook verwijderd?
Ik kon de pijnlijke bult zien, het ziet er rood uit, dus ik Google en tada: ontstoken haarzak icm jeuk = zeldzama haaruitval dat niet verholpen kan worden.. Morgen dus naar de arts maar vrees het ergste