Ik lees hier dat sommige het binnen hebben en dacht jippie! Maar ik heb ABN en heb nog niets binnen. Wel dagtekening 3 mei en dat is natuurlijk morgen. Ben benieuwd welke bank jullie hebben van wie het al binnen is en welke dagtekening jullie hadden.
Wij kregen net allebei een brief binnen met dagtekening 3 mei. Ik heb nog niet gekeken of het al binnen is, maar het zal sowieso niet lang meer duren.
Nee helaas wel de brief met dagtekening van 3 mei. Het zou hier goed uitkomen aangezien mijn wasmachine de moed bijna opgeeft.
Hier nog helemaal niks ontvangen... volgend jaar maar ook wachten op de ingevulde aangiften, volgens mij gaat het sneller i.p.v. zelf doen
Ik geloof dat de belastingdienst helemaal geen schema of logische volgorde aan houdt. Gewoon net wat hun uitkomt... Ik hoop dat ik vandaag ook gestort krijg! Wordt altijd zo blij van zo'n bubs geld ineens Edit,ik kijk net en nu staat het er op!! Abn is ook binnen dus!
Ik was net de ramen buiten aan het lappen, zag de mevrouw van sandd met blauwe enveloppen, maar helaas die waren voor de buren haha
Ze zijn inderdaad vroeg(vorig jaar pas eind juni geld gehad), vandaag de envelop voor mijn man binnen, dagtekening 6 mei, helaas is dat bedrag 0 euro, had liever die van mij gehad met een groot bedrag, hebben gezamenlijk aangifte gedaan. Maar misschien krijg ik die dan morgen wel of volgende week.
Bij ons komt de brief mijn brief altijd een paar dagen later binnen. Ook met een andere dagtekening. Geen idee waarom, maar is altijd al zo geweest.