Mooi imensa! Hier nog 2 lakjes gehaald, een topcoat van essence, de gellook. En flashy pumpkin van essence
Mijn nagellak chipt er net op meerdere plekjes vanaf. Kan ik vanavond weer een nieuw lakje doen, wat vervelend nou
Ooh baal nu echt van zp. Na het lezen van dit topic kwam ik per toeval bij de kruidvat. En ja hoor kwam ik thuis met een scala aan kleurtjes en glittertjes nagellak.bedankt he! Vanavond rustig mijn nagels lakken. Nu rest mij alleen nog het volgende probleem.... Welke kleur ga ik gebruiken? Ze zijn allemaal zo leuk.
Phoe zal straks ff foto maken als zoonlief op bed ligt. Heb er best wel veel gekocht.... Tja 1+1 gratis.... Ben en blijf een Hollander
straks even uitgeprobeerd. net nog nieuwe meegenomen. heeft iemand die gel lak al uitgeprobeerd en is het wat?
@wonderbaby, ik heb de gellak uitgeprobeerd. Maar ik kan er niet mee overweg. Krijg het er niet mooi strak op. En van de topcoat trekken vooral de randjes aan de zijkant erg terug bij mij en dat vind ik erg lelijk. Misschien smeer ik het er te dun/dik op. Dus als iemand nog tips heeft?
je moet met die gel lak echt zorgen dat je precies de goede hoeveelheid gebruikt.. niet te dun en niet te dik. dat is even oefenen maar dan trekt het niet meer terug