leuk ! onze poes is ook zwanger.. ze is een halve maincoon (langhaar) en bij de echo zagen we minsens 3 kittens.. de echo is iets meer dan een week geleden, en toen dacht de dierenarts dat ze nog 10 tot 20 dagen moest.. spannend dus geen idee wie de papa is. (geen gepland nestje) wij wonen in limburg bij interesse
Hoi nanette, ik schat een week of 7 ongeveer aam de dikte van de buik te zien. Ik woon ook in drachten en hebben een cattery. Mocht je vragen hebben mag je me altijd PBen.
Als je ze maar niet op marktplaats zet met de tekst 'mag weg voor liefde ipv euro's'. Ze komen dan lang niet allemaal goed terecht. Iemand die graag wil is bereid om ervoor te betalen. Minstens de kosten van het ontwormen en enten tegen niesziekte. Succes verder! Prachtige kat is het.
Hoi Nette, leuk! Het meeste is al gezegd, maar zal ook even mijn visie geven. - denk ook een week of 7, maar is ook afhankelijk van hoeveel kittens ze draagt. Als je ze echt ziet bewegen denk ik haast dat ze al verder is of dat ze er veel draagt. Misschien is een echo niet zo'n gek idee als je ongeveer wilt weten wanneer ze gaan komen. Maakt dat je niet uit, dan hoeft dat natuurlijk niet. - inderdaad niet weggeven, tenzij je mensen persoonlijk kent uit je vriendenkring. Aan de ene kant heb je er toch kosten aan qua ontwormen, ontvlooien en inenten en de aan de andere kant worden er nog steeds kittens opgehaald voor vivisectie en als prooidier. Goede eigenaren hebben er best wat geld voor over en je hoeft natuurlijk niet de hoofdprijs te vragen. - ik zou de kittens sowieso in ieder geval minimaal 12 weken bij de moeder houden. Dit is beter voor de sociale ontwikkeling van de kittens en voorkomt gedragsproblemen. Enne, mooi meisje hoor!
dat is fijn! Lief van je.. Ik heb zelf het gevoel dat ze al wat verder is.. Maar dat kan ook mijn hoop zijn natuurlijk
nou nee.. hahaha.. wij zijn ook zo bang dat er dan foute mensen op af komen. We moeten dus nog even bedenken hoe we dat precies aanpakken. Voor eerst hopen we dat we via vrienden enz de kittens op een juist plekje kunnen krijgen.
hey kel we richten ons ook op 12 weken.. Betekent waarschijnlijk dat we onze vakantie plannen zullen moeten aanpassen
Wij hebben 3 jaar terug een nestje gehad, nadat we onze poes dik vonden geworden, maar het wel erg lang vonden duren een echo laten maken. Week later uitgerekend en 3 of 4 kittens dit klopte wel. Ook hier alle kittens goed terecht gekomen. 2 bij vrienden / familie en 2 via marktplaats voor onkosten vergoeding van ontwormen e.d.