Wat mij opviel - en ik wil hier echt niemand mee voor het hoofd stoten - maar zou het toeval zijn dat dit twee oudere moeders zijn? Of schat ik hen verkeerd in qua leeftijd?
Poeh, je schrijft zo herkenbaar, alsof het mijn verhaal is. Nog steeds lopen wij regelmatig in het ziekenhuis met onze zoon. Het is een heel lief jongetje, maar heeft wel 'typisch prematurengedrag' (zo wordt het zo mooi genoemd in het ziekenhuis) Hij is emotioneel heel heftig, kan érg slecht tegen 'nieuwe prikkels', loopt nog achter op groei, heeft slechte darmen, erg slecht zicht. Het is moeilijk en aanpassen maar je moet wel he? Je kunt niet zeggen dat je het niet meer wil ofzo. Ja, je kunt het wel zeggen, maar je schiet er helaas niks mee op. Zo wil ik morgen een afspraak maken met de arts om zijn gedrag te bespreken, ik weet namelijk zeker dat er meer speelt, ik voel het in elke vezel van mijn lichaam. Ik eis dat ze hem na kijken. Hij heeft zoveel onrust in zijn kleine mooie lijfje, slaapt moeilijk en zo kan ik nog wel uren doorgaan. Misschien, als je het fijn vindt, kunnen we via PB met elkaar praten?
Nou ja, zo jong ben ik niet meer (34). Maar ik fantaseer wel eens over een derde, alleen niet nu. Alleen betekent 'alleen niet nu' dus dat ik ook een oudere moeder zou worden, dus zo kijk ik er dan naar. Vind het een beetje beangstigend eigenlijk... Misschien maar laten zitten, die derde .
Uhm... wat vind je oud dan? Ik was 32 toen ik van mijn dochter beviel, maar vind mezelf echt nog niet oud, haha. Edit: ik zie net dat jij ook 34 bent. Ik denk dat de moeders zo ongeveer onze leeftijd hadden, maar vind dat altijd lastig in te schatten. De moeder van Jolante was trouwens wel jonger denk ik. Ik denk dat het toeval is, waarom zouden ze daar aandacht aan besteden? Het gaat toch om de kindjes. Mijn man en ik zijn wel helemaal verliefd op Faber, wat een schattig poppetje is dat! Zo blij dat het goed met hem gaat!
Ik vind oud ongeveer 40 jaar. Maar het kan ook heel goed zijn dat ik het verkeerd inschat, en dat deze dames niet zo oud zijn. Ik ben het met je eens dat ze ook helemaal geen aandacht hoeven te besteden aan de leeftijd van de moeder. Maar als je mijn bovenstaande post leest, dan zie je dat ik gewoon geïnteresseerd ben in of beide (medische problemen bij jonge babies en leeftijd van de moeder) gerelateerd zijn. Het is meer persoonlijke interesse. En misschien ben ik er nogal van bewust omdat ik 'oude' ouders heb / had. Voor die tijd dan. En dat vond ik nooit zo leuk. Ik denk ook dat meespeelt dat oudere ouders misschien eerder geneigd zijn mee te doen aan zo'n programma. Die Faber is inderdaad echt een schatje!
De reden voor een hersenbloeding niet hoor dat komt heel vaak voor. Risico is ook het gebruik van een vacuümpomp. Die hartafwijking geen idee.
Ja, bij ons zoontje kwam het ook door de vacuümpomp.. Deze hebben ze er 5x op gehad.. En toen moest hij alsnog met een keizersnede gehaald worden. Vrij snel na de geboorte kreeg hij last van stuipen en toen heeft het nog 2 dagen geduurd voordat ze er achter kwamen wat er aan de hand was. Ik vind het "mooie" aan deze reeks dat ze laten zien dat er niet alleen premature kindjes op de NICU liggen.. Ik merk(te) in mijn omgeving dat veel mensen denken dat er alleen te vroeg geboren kindjes liggen.