Hey meiden! Ik heb ook weer eens een NOD!! Weet ik altijd pas na mijn ei... Die komt erg onregelmatig. meissie86-27jaar-4de ronde na mk-Eerste kindje-nod 23 mei
Ik lees van heel veel meiden/vrouwen dat ze steken in hun borsten hebben. Ik niet... Ik heb stripjes (dipsticks) van zwangerenkids.nl waarmee ik 6 dagen voor de verwachte menstruatie al kan testen of ik zwanger ben. Dat is morgen... Ik vind het heel spannend. Ik maak mezelf zo hyper af en toe dat ik vast teleurgesteld ga zijn als het niet raak is. Daarnaast ben ik een beetje bang dat ik straks misschien veel moeite ga hebben met zwanger worden gezien mijn zus PCOS heeft (ze heeft nu wel al een kindje van bijna een jaar, maar ze heeft daar heel veel medisch 'gedoe' om gehad). Voor mijn ovulatie heb ik de clear blue digital advanced test geprobeerd, maar die koop ik nooit meer. De smiley bleef maar knipperen, wat aangeeft dat je bijna je eisprong hebt. Beetje onlogisch voor 10 dagen lang als ik test vanaf dag 8 tot 18 terwijl mijn cyclus rond de 25 ligt. Heel veel negatieve reactie op internet ook met 2 identieke testen die verschillende uitslagen geven... De 'natte' periode die aan duidt dat er een eisprong is heb ik wel gehad. Voor de volgende ronde (als het nodig is) heb ik dipsticks om mijn ovulatie te onderscheppen @Billie. Balen zeg Misschien zie ik je in ronde twee
Hier de ovu testen van de action. En tot nu tie, 1 ronde gebruikt en ik vind ze goed werken! Mijn ei was 2 dagen eerder dan verwacht, zou ik dan ook eerder kunnen testen of toch wachten tot zondag?
Hier ook een afvaller voor deze periode, gisteravond ongesteld geworden... terwijl 16 mei m'n NOD was. Het was ronde 1 en misschien voor mij juist daarom nu zo'n down gevoel Hopelijk valt het de volgende rondes mee (als die komen) en kan ik snel een beetje relativeren.
Pffff...help.. ik wil zo graag testen!!! Maar is nog te vroeg. Wachten is moeilijk he.. Heb gisteren testen binnen gekregen, niet slim. Volgende ronde koop ik ze pas op of na NOD. (zeg ik nu..)
Ik mag ook op rood, net na het sporten ongesteld geworden Wel veel te vroeg.... Hoe kan ik zorgen voor een langere lf? Teunisbloemolie? En welke ovulatietesten gebruiken jullie? Ik vind die van cb belachelijk duur :x 30 euro voor 10
He bah EmJo.. balen.. En ook al te vroeg. Volgens mij zijn er meerdere deze maand. Ik gebruik geen ovulatietesten dus kan je daarin niet adviseren helaas.