Daar zit ik dan weer, half 2 in de nacht met weer een mekkerende dochter. Ze heb nog nooit in haar kleine bestaan van 13.5 maanden een nacht doorgeslapen. En de laatste tijd lijkt het erger te worden, want ipv alleen de nachten rumoerig, begint het al na 30min-1uur nadat ik haar te bed heb gebracht! We hebben ondertussen denk alles wel geprobeerd - koemelk allergie getest (niks aan t handje) - Laten mekkeren tot ze slaapt (geeft niet op) - naar beneden gaan als ze wakker werd en laten spelen tot ze weer wou slapen ( niet vol te houden) - bij mama in bed (slaapt wel alleen ik niet meer) - rustige dag rustige nacht (nee hoor mama!) Ik heb nu kindival aangeschaft en geef kamille thee voor t slapen.. Wat ken ik nou nog meer doen? Mijn lichaam begint te zeuren omdat ik nooit een nacht slaap heb.. Wie heb er nog een Goude tip?
Mijn nichtje sliep de eerste 3 jaar niet door, door kno problemen. Kan ze niet af en toe een weekendje naar opa en oma oid? En ik zou haar wel in haar kamer laten snachts, als je een matras bij haar legt kun je miss zelf wat slapen en leert ze dat het slaaptijd is. Sterkte!
Geen tips wel herkenning... Ze is bijna 1 en slaapt soms een nachtje door!!! Helaas afgelopen week weer drama. Hysterisch huilen!! Nu denk ik door tandjes. En zo is t altijd wat.... Pfffff vermoeiend he!! Ik lees nog ff mee!!
Same here. 1 of 2x wakker maar gelukkig na wat drinken weer tevreden. Ik ga niet meer denken: slaapt ze dan nooit door. Ooit zal het wel komen, dat geeft veel rust. Neemt niet weg dat het zwaar is!! Sterkte.
Idd proberen eerst medische oorzaak uit te sluiten, oren zijn hier ook vaak de oorzaak van slapeloze nachten. Verder kan ik je de boekjes baby in droomritme of dreumes in dromenland aanraden. De 1e heeft ons erg goed geholpen om een slaapritme te krijgen! En sterkte.... want het is slopen
Ze was altijd verkouden en had vaak oorontsteking. Haar keel en neus amandelen zijn eruit gehaald met 1,5 jaar en ze heeft nu buisjes. Het gaat sinds een half jaar echt veel beter met haar.
hier de regel dat ik niet voordat het 07.00 u naar beneden ga. er word dus ook niet gespeeld midden in de nacht! had mijn dochter wel leuk gevonden, maar daar begin ik niet aan. als ze wakker word dan ga ik er heen, troosten, slaaplied aan, eventueel als het echt niet gaat een slokje melk oid. ik heb ook de mazzel dat ik altijd weer inslaap als ze naast me ligt, dus daar kan ik je niet mee helpen. (weet je van jezelf waarom dat niet lukt? angst voor uit bed vallen oid?)
Hier is er ook bijna geen nacht goed gegaan tot een maand of 15. Er was altijd wel wat: tandjes, verkouden, speen kwijt, tut kwijt, koud (hij is een ontzettende koukleum),honger, of gewoon simpelweg wakker en zin om zijn nieuwe kunstje te oefenen (lopen, bankklimmen noem maar op). Geen idee waarom, maar het gaat nu goed. Voor mijn gevoel hebben we echt niks anders gedaan. Ik hoor wel dat ie snachts nog steeds wakker wordt, maar hij is aardig in staat om zijn eigen speen weer te vinden of om zichzelf te vermaken snachts. We hoeven dus veel en veel minder vaak heen. Geen tips dus. Wat bij ons voor onszelf goed hielp is toch proberen je er bij neer te leggen en gewoon wat vroeger naar bed te gaan. En... af en toe een nachtje of 2 de kleine uit logeren doen om even bij te tanken.
Me erbij neerleggen heb ik al gedaan, nu hebben we hulp aangeboden gekregen van een handoplegger en een ander paranormaal iemand die wil kijken wat voor energie in haar kamer zit. Altijd een poging waard, ken niet schaden. Verder willen ze me bij CB niet doorverwijzen ookal vind ik dat ze veel in haar oren krabt en frunnikt. Overdag is ze een schat met soms een klein boosheidje maar dat maakt alle nachten goed! Verder hielp de vsm vannacht een beetje en de slaapzucht thee maakte der iets ontspannen.. Opa en oma gaat ze wel eens heen.. Alleen als t moet want ik heb der toch heeeeeeel graag bij me
Vandaag paranormaal hulp gehad.. Hij vertelde dat me dochter laat merken dat ze last heb van maagzuur oprispingen in de avond door teveel aan melk voor t slapen.. Vanavond zijn we dus over gegaan aan minder melk en 1 schepje pap. Laten we hopen dat dit het is! En der matras bij der hoofd schuiner gedaan natuurlijk!
CB mag ook niet doorverwijzen. Daarvoor moet je even bij de huisarts zijn. Die kan gelijk even naar haar oortjes kijken. Hier bij beide meiden oorproblemen de oorzaak van slaapproblemen. Na buisjes+neusamandel bij de oudste en neus-en keelamandelen eruit bij de jongste, verdwenen de slaapproblemen.
Pap? Ik zou geen pap meer geven voor het slapen gaan. Hier was het bij beide kinderen standaard garantie dat er slecht geslapen werd met een papfles voor het slapen gaan. Buikpijn, lag te zwaar op de maag en het ging veel te snel naar binnen.
De eerste keer dat mijn middelste langer dan 5 uur achter elkaar sliep, was ze 24 maanden . Het had hier niets te maken met voeding/honger (heb van alles geprobeerd, maakte allemaal geen ene *piep* uit), pijn of ongemakken, ze had heel lang behoefte aan geborgenheid en veiligheid, denk ik. En opeens was dat over, was ze er aan toe om het 'zelf' te doen. Sindsdien is het een prima slaper. Ik weet dat ik fysiek/emotioneel een enorme dip had bij 14-15 maanden, dat acceptatie niet zo makkelijk was en de wanhoop nabij. Heb slaaptraining geprobeerd, maar dat gaf zo veel drama, dat ik nog minder sliep . Daarna kon ik het toch weer meer loslaten en meegaan in de stroom. En het kwam dus vanzelf goed. Heel succes, het blijft erg vermoeiend en ik hoop dat het snel beter gaat!