Ja dat weet ik. Maar dit streepje kan ik dus wel gewoon meetellen? Dan wordt hij idd donkerder en ga ik wat vaker testen namelijk.
Even mijn frustratie delen.. ik begin zo onzeker te worden! Vandaag weer getest en het streepje lijkt niet meer donkerder te willen worden, lijkt zelfs ietsje lichter dan 2 dagen terug. Verschil van een week geleden is dat de teststreep wel tegelijk met de controlestreep in beeld kwam. Maar de streep is niet donkerder geworden dan de kleur die ie na 1 minuut had, heel raar.. terwijl ie voorheen juist donkerder werd buiten de afleestijd. Ook al 2 weken lang dagelijks lichtroze/lichtbruine afscheiding.. niet veel, heb er geen inlegkruisje voor nodig maar toch ben ik er zo onrustig door! Moet ik me zorgen maken?
Het schijnt dat testen na de 6 weken minder betrouwbaar worden. Hier ging het vergelijkbaar en is het mis gegaan, maar heb ook verhalen gelezen met wel een goede afloop. Maar testen op dit moment is niet meer heel betrouwbaar.
Ja Sparky ik zou hem ook meetellen!! Je positieve ovutest kan niet lang meer op zich laten wachten. Anders test je vanavond nog een keer, succes!!!
Heb net nog een keer getest. Maar tot nog toe elke keer als ik op dit tijdstip test is het streepje veeel lichter. Hij is nu nog steeds donkerder dan de afgelopen dagen, maar iets lichter dan die van vanmorgen. Maar test vanavond weer. Heb toch zat van die dingen.
Weet ik haha. Ik ben vooral benieuwd op welk tijdstip de ovutesten het beste reageren. En heb in overvloed dus kan het ook makkelijk uitproberen zo.
Oke Ja eigenlijk zou ik wel proberen naderhand altijd op hetzelfde tijdstip te testen, zo krijg je net beste een goed overzicht. Ik vond het tweede plasje van de dag altijd het fijnst dan wist ik ook op tijd hoe het zat
Zo na een paar dagen afwezig te zijn geweest weer mooie testen mogen bekijken, gefeliciteerd dames!!! Voor de meiden met de twijfel testen duim ik verder!
Het is mijn NOD, dit is de uitslag... Voel van alles in mn lijf, maar is dit positief? Of verbeeld ik me iets? Stomme stress
kleinduimpje deze is zeker positief! gefeliciteerd en als je echt zekerheid wil voor je zelf kun je de CB met indicator gebruiken