Hey meiden, Nog 2 weken en dan wordt ik geopereerd. Mijn bunionette aan mijn linkervoet wordt verwijderd omdat ik er veel pijn aan heb. Nu wordt voor de operatie door middel van een spuitje een blokkade om mijn zenuw heb gezet. Zover ik begreep is dit om de stress voor mijn lichaam te verminderen. Ze weten niet hoe lang het blijft werken, soms vijf uur en soms anderhalve dag. Nou is het zo dat ik erg bang ben van prikken. Heeft iemand hier ervaring mee en zo ja deed het veel pijn? De anesthesist met wie ik een gesprek had gaf geen antwoord (eerste klas hork). Ik ben zo bang van prikken dat ik denk dat die prik me al veel meer stress heeft bezorgd dan dat hij gaat besparen. Ook ervaringen over de operatie zelf zijn welkom.
Is het echt een verdovingsspuit of gaan ze dmv een stroomstootje (minder eng dan het klinkt hoor) je been "uitschakelen"? Zowiezo kunnen ze het gebied waar ze de spuit zetten verdoven dmv een gel. ( alleen de huid)
Het gaat met een spuit. Die man heeft alleen gezegd dat ze daarmee een blokkade om de zenuw heen maken. Hij was niet echt bereid veel toe te lichten. Was echt heel chagrijnig.
ik heb afgelopen jaar voor de 3de x een operatie gehad aan me voet. de laatste x kreeg ik een ruggenprik icm een zenuwblokkade. dit is neem ik ook wat jij ook krijgt. bij mij gingen ze onder me knie in de zijkant van me been naar binnen met een naald, dan zoeken ze gelijkertijd met een echo de goede zenuw op, en daar kunnen ze dan ''het spul'' inprikken. ik ben gelukkig niet bang voor prikken.. dus daar kan ik niets over zeggen. als ik heel eerlijk mag zijn, doet het wel even pijn. het is zeg maar geen fijn gevoel want ze moeten even zoeken naar de zenuw. maar het is ook zo weer voorbij. succes!
Ik denk dat het hetzelfde is qua prik (ik krijg algehele narcose daarnaast omdat ik dat liever wil). Bedankt voor je eerlijke antwoord. Als ik weet wat ik kan verwachten ben ik al minder zenuwachtig!