Hoi, ik had laatst een blog gelezen waarin de moeder schrijft dat ze om half 5 opstaat zodat ze lekker kan wakker worden en met de was bezig kan. Nu deed ik dat meestal ook wel, half zeven opstaan en 7 uur worden de kinderen wakker. Doordat ze de laatste week niet fit zijn geweest lukte dat niet. Maar gisteren kwam er echt een punt waarop ik dacht: aaaaarg. Ik liep de hele ochtend (met bril, badjas en make-uploos )de feiten achterna. Dus ik ben vandaag voor t eerst megavroeg opgestaan, voor mijn doen dan. Tot nu toe bevalt het super! ik ben al helemaal wakker en aangekleed en ik hoef straks geen tassen meer in te pakken voor de kinderen. Maar ik vroeg me dus af of er meer mensen zijn die zo belachelijk vroeg opstaan zodat ze lekker de tijd hebben om wakker te worden en nog iets voor zichzelf te kunnen doen, voordat de kinderen wakker worden.
IK! Vooral met dit lekkere weer kun je me lekker vroeg beneden vinden. Vind dat zo zonde om dan op je bed te blijven liggen. Lekker op tijd schoonmaken, was doen etc.. Kun je ook weer eerder straks weer lekker naar buiten. Lekker van het zonnetje genieten. Althans ik ben huisvrouw, en heb nog geen kinderen. Helaas! Ben altijd al een vroege mus geweest, ik hou ook totaal niet van uitslapen.
door de weeks sta ik altijd minimaal een uur eerder dan de kinderen op. Ik vind dat echt even heerlijk om zo rustig wakker te worden!
Ik, maar zeer tegen mijn zin in Onze kleine is altijd vroeg wakker (tussen 06.15-06.45 uur) en ik sta dan eerder op om alvast wat zaken klaar te leggen of voor te bereiden. Ik ben écht geen ochtendmens, dus dat valt me ontzettend zwaar. Ik moet nu dingen doen om uberhaupt wakker te blijven.... ppfff!
Mijn kinderen zijn langslapers, maar ik sta inderdaad 'vroeg' op om zelf rustig te kunnen douchen en ontbijten. Nu is vroeg in mijn geval 7:30 uur dus niet zo lastig, maar ik zet er wel mijn wekker voor. Heerlijk, zit nu aangekleed beneden met mijn ontbijtje op, de dag kan beginnen!
Hmm ik sta altijd extra vroeg op als ik extra vroeg moet beginnen. Klinkt logisch... Maar ik sta dus in verhouding vroeger op dan noodzakelijk zegmaar. Ipv half uurtje tijd heb ik dan bijna een uur. Wat langer douchen, iets relaxter ontbijten en een extra kopje koffie Verder vind ik normaal 6.15 wel vroeg genoeg eerlijk gezegd. Maar als ik er dan NOG vroeger uit moet heb ik gewoon wat extra tijd voor mezelf nodig om mezelf te "ontkreuken" Ook in het weekend is 6.30 helaas geen uitzondering Maar die tijd besteed jk meer aan filmpje met dochterlief of een stukje handwerken eigenlijk
Niet altijd, maar wel heel regelmatig. Vooral op warme dagen of op mijn werkdagen. Dan ben ik om een uur of 7 al helemaal aangekleed en klaar met mijn huishouden. Als ik dan mijn dochter naar school doe en op de terugweg boodschappen doe, ben ik nog voor 9 uur klaar voor de rest van de dag. Ideaal
Poeh nee, ik hou juist wel van een beetje uitslapen.(uurtje of 7.30/8.00 vind ik een fijne tijd) Maar dl is sinds een maand of 2 ineens rond 6.00/6.15 wakker dus ben er nu heel vroeg uit. Met dit mooie weer vind ik het wel een stuk minder erg dan als het vies regenachtig weer is.
Nog geen kleine kinderen maar nu standaard altijd tussen 6:00 en 6:30 wakker. Stofzuigen al gedaan, schoongemaakt, afwas gisteravond.. Nu wachten tot vriend wakker is
Ooo nee. Ik ben wel een ochtendmens maar sinds ik s'avonds werk is mijn ritme veranderd waardoor ik zelden voor 23.30 in mijn bed lig. Ik zet de wekker wel op 07.20u om sneaky naar beneden te gaan en om van mijn koffie te genieten maar meestal duw ik alle wekkers uit in mijn slaap en word ik pas wakker als dylan wakker word Maar nu slapen de 2 mannen nog (vriend heeft zondag en maandag weekend) dus ben nu effe heerlijk aan het genieten van de koffie in mijn eentje
Vind het een heel goed idee, maar ik hou te veel van slapen haha. Al brand de zon nu al om 6 uur door de gordijnen en heen en wordt ik daardoor alsnog vroeg gewekt.
Nee echt niet dan ben ik helemaal uit mijn doen, en hou de rest van de dag niet vol. Wij gaan ook niet voor 00:00 naar bed. Op werkdagen sta ik om 07:00 uur op en als ik niet werk sta ik samen met de kids op om 08:00 uur
Ik ben ook een vroege vogel, sta altijd 1uur tot 1,5 uur eerder op dan de kids. Vaak ga ik zelf eerst douchen en aankleden. Heb nu bijv al een wasje buiten hangen en de 2de zit ook al in de machine. Zet altijd het ontbijt klaar voor de kinderen en zorg dat de losse spullen in de woonkamer zijn opgeruimd en haal snel een doekje over de salon eb tv tafel. Zodat ik in de middag na het werk alleen nog maar hoef te stofzuigen. Zoals vandaag is helemaal lekker, ben namelijk vrij! Alles al aan de kant zo na het nieuws stofzuigen en straks nog een wasje ophangen en kan de rest van de dag lekker lezen!
Op de dagen dat mijn zoontje naar t kdc gaat en/of ik moet werken dan sta in vaak al om 05.30 op. Omdat ik t heerlijk vind om rustig met een kopje koffie wakker te worden, in alle stilte. Nog even t nieuws lezen en de spullen klaar maken. Dan aankleden, haren doen en dan heb ik daarna ook alle tijd voor mijn zoon.
ik was ook een keertje wakker voor de kleine dame maar dat was omdat zei uitsliep.. heerlijk bakkie koffie en een boterham en het nieuws. maar niet te vroeg ben eerder een avond mens dan een ochtend mens.
Het went! Ik was het ook nooit... Maar 6 jaar later ben ik altijd zo vroeg wakker eigenlijk. Half 8 is echt uitslapen.. Precious tijd voor me, myself and I
Een paar jaar terug toen mijn man heel vroeg moest beginnen met werken, deed ik het... Want ja, je wordt toch wel wakker van de wekker haha. Hij stond rond 5/half 6 op (moest wel een uur fietsen naar z'n werk dan). In die tijd ging ik dan wel vroeger naar bed, vooral in de winter, omdat ik best snel moe word. Maar ik ben ook echt een ochtendmens, zoals dat dan heet, vind het heerlijk om vroeg op te staan. Qua huishouden enzo krijg je volgens mij ook gewoon meer voor elkaar als je er wat vroeger mee begint.
Als ik moet werken ben ik om 6 uur wakker, althans dan gaat mijn wekker. Als ik geluk heb, dan blijft de kleine nog een half uurtje slapen zodat ik op mijn gemak kan douchen, aankleden, opmaken e.d. Maar meestal begint ze om 6.15 al te brabbelen, en om half 7 moeten ik me haasten, want dan is ze het zat. Eerder opstaan gaat denk ik niet lukken. 6 uur is al een crime. Alles eerder zou betekenen dat ik 's avonds vroeger naar bed moet gaan, en dan heb ik helemaal geen tijd meer met mijn man en voor mijzelf.
Ja ik sta ook graag vroeg op. Kids (tweeling van 6 mnd) worden meestal tussen 5.00 en 6.00 u wakker, verschilt een beetje per dag. Tot 6.00 u laat ik ze liggen, daarna haal ik ze eruit voor een fles. Dan terwijl ze de fles krijgen zet ik alvast dingetjes klaar voor die dag, of ga ook even lekker erbij zitten met een kop koffie. Meestal leg ik ze terug in bed zodat ze nog even kunnen slapen of in ieder geval rusten tot 9.00 u. Ondertussen doe ik stofzuigen en/of dweilen. Was doe ik 2x per week en probeer ik in de weekenden te doen als manlief ook thuis is.