Toch nog even een nieuwe foto gemaakt van mn test. Gister getest, vandaag is mijn NOD. Ga morgen nog een test doen en hopen dat hij duidelijker is geworden. Bekijk bijlage 396033
hij is positief, maar omdat deze van gister is dan is hij nu in gedroogd. heb je nog een testje liggen?
respect voor je geduld, was mij nooit gelukt! Gisteren ook je test voorbij zien komen, ziet er goed uit hoor! Ik durf je wel voorzichtig te feliciteren.
Ja heb nog 1 test en ga er zo nog 2 halen, maar als ik morgen test is mn hvg als t goed is verdubbeld Vandaar dag ik vandaag niet test.
Dank je! Vind het nog wel erg spannend, volgens mij nog spannender dan bij mn vorige zwangerschap Ben zo bang dat het nu fout gaat..
Haha, dank jullie wel allemaal!! Ik kan niet wachten om morgenochtend weer te testen! ls hij dan echt duidelijker is, ga ik het lekker aan mn mams vertellen Daar ga ik morgen een daagje naar toe en weet wel zeker dat ik mn mond niet kan houden, haha Daarna me maar aanmelden voor mvm. Vorige keer niet gedaan, maar mn schoonzus is bezig met behandelingen, dus vind het nu wel belangrijk om die kleine moeite te doen voor anderen.
Hij heeft wel een streep, maar volgens mij niet duidelijker dan die van zondag... Wat vinden jullie? Bekijk bijlage 396190