06 nummer op marktplaats

Discussie in 'De lounge' gestart door bosi333, 21 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Dames een vraag...

    Ik lees net ergens dat het kan helpen met de verkoop als je je telefoonnummer ( je 06 nummer) bij de advertentie zet.

    Ik ben daar altijd wat huiverig voor...

    Hoe doen jullie dat? Wel of niet erbij zetten.

    :)
     
  2. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Ik ben altijd blij met een telefoonnummer.
    Als ik ergens interesse in heb, dan wil ik gewoon bellen en het zsm regelen.
    Dat irritante gemail, en dan de helft van de mensen die niet reageert. Nee, ik bel wel even.
     
  3. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Dan neem je toch gewoon een goedkope pay&go mobiel alléén voor MP?

    Problem solved! :D
     
  4. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.910
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Een tijdje terug had ik grote opruiming en stond er een hoop op marktplaats. En ik werd (als verkoper dus) echt knettergek van mensen die maar mailden en dan vervolgens niks meer van zich lieten horen als ik ze terug mailde om een afspraak te maken. En ik wacht toch steeds twee dagen af voor ik de volgende belangstellende mail. Dus ben je weer een week verder voor je nummer vier een reactie kunt sturen, waardoor die ook weer achterlijk lang zit te wachten.
    Maar toch... M'n telefoonnummer gaat er echt niet op. Straks heb je een idioot die om 11 uur 's avonds of later belt. Ik schrik me een ongeluk dan! Of iemand die je nummer voor andere doeleinden gaat gebruiken.
    Dan maar liever lang wachten of kopers mislopen.
     
  5. Tommo

    Tommo Fanatiek lid

    3 jul 2013
    1.741
    1
    36
    NULL
    NULL
    Ik kocht nooit als er geen telefoonnummer bij stond, ik wil bellen, een prijs bespreken en ophalen, geen zin om te wachten op mails etc.

    Andersom hadden wij ook altijd ons nummer erbij staan hoor.
     
  6. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    Als koper ben ik er altijd blij mee. Snel mensen bellen in de hoop dat ze akkoord gaan met mijn bod werkt toch altijd beter dan mailen.

    Als verkoper vind ik niet prettig. 1. Vind het geen fijn idee dat m'n nummer op inet staat maar ook omdat ik dit soort "zaken" graag via de mail zwart op wit regel.
     
  7. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ik doe het niet meer, ben heel lang gestalkt door een man die graag een latin jurkje van mij wou kopen.. hij vertelde hele verhalen dat hij erin ging dansen in huis als zn vrouw weg was bla bla.. hij belde echt wel 10 x per dag en op een gegeven moment een keer om 3 uur snachts, toen ben ik compleet uit mn dak gegaan dat ik naar de politie zou gaan als hij mij nog 1 keer belde..
    De dag erop belde hij wel weer, dat zijn zus bij de politie werkte en de politie hier niks mee deed etc.. toen heb ik aangegeven dat hij zijn vieze praatjes vast niet aan zijn zus zou vertellen en ik gewoon naar de politie zou gaan smiddags.. nooit weer wat gehoord...

    en sindsdien, zet ik mijn nummer er niet meer bij;)
     
  8. Edge

    Edge Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    4.833
    478
    83
    Vrouw
    Haarlemmermeer
    Nee, zal ik nooit doen ook
     
  9. Aapje22

    Aapje22 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.265
    42
    48
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord holland
    Nee gewoon via mail
     
  10. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Bedankt voor de reacties...

    Ik las wel een hele goede tip...een prepaid er neerzetten. Goed idee inderdaad.

    Volgens mij heb ik hier nog wel 1 liggen...
     
  11. Koningsgezin

    Koningsgezin Fanatiek lid

    24 jan 2014
    1.689
    110
    63
    Nou, nee, bedankt. Ben een lange tijd daardoor telefonisch lastig gevallen.
     
  12. Steph80

    Steph80 Bekend lid

    26 apr 2012
    881
    1
    16
    NULL
    NULL
    Ik deed het wel altijd, totdat ik een hijger aan de telefoon kreeg (eerst verhaaltje dat hij geïnteresseerd was in wat ik te koop had, maar werd steeds ranziger) dus nu doe ik het niet meer. Als iemand mailt dat hij/zij geinteresseerd is dan geef ik soms wel m'n nummer omdat het makkelijker afspreken is.
     
  13. Miss Appletree

    Miss Appletree VIP lid

    21 mei 2013
    5.119
    193
    63
    Somewhere out there
    Ik heb mijn o6-nummer ook bij de advertenties staan. Gelukkig nooit problemen meegehad. Het meeste handel ik via de mail af. Eigenlijk word ik amper gebeld.
     
  14. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Hangt er van af wat ik verkoop. Is het een gsm dan zal ik never nooit mijn gsm-nummer erop zetten want dan krijg je 20 bellers per dag die hem nu willen komen halen voor 60 euro onder de vraagprijs.

    Verkoop ik iets minder populair dan zet ik mijn nummer er wel bij, dan zijn het meer serieuze telefoontjes
     
  15. Kim11

    Kim11 VIP lid

    23 mrt 2011
    5.960
    178
    63
    Ik had mijn telefoonnummer er eerst wel bij staan.

    Tot ik erachter kwam, dat als je je telefoonnummer intikt in google, al je marktplaats advertenties naar voren komen -_-
     
  16. Budgie

    Budgie Fanatiek lid

    8 feb 2013
    1.721
    8
    38
    Hier wel nummer op marktplaats. Al is het een "oud nummer" die ik voor mijn huidige nummer had. Had ook nog mobieltje liggen uit de jaren 0. Om 08:00 staat deze aan en s'avonds om 20:00 gaat deze weer uit. Zo kunnen ze bellen, voicemail inspreken of gewoon een SMS sturen.

    Mijn huidige nummer zou ik er ook nooit opzetten..
     
  17. Username

    Username Niet meer actief

    Nee ik zet mijn telefoonnummer absoluut niet op marktplaats. Vroeger wel, leverde vaak op idiote tijdstippen telefoontjes op. En sms'jes met daarin alleen een of twee woorden met een vraagteken. Als je niet de moeite kunt nemen om even te bellen of een fatsoenlijk bericht te typen dan reageer ik niet.
    Ook niet op mailtjes met dat soort inhoud trouwens. Het lijkt wel alsof mensen steeds minder beschaafd communiceren. Ik klink vast als een oud wijf nu ;)
     
  18. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    3.688
    2.386
    113
    Vrouw
    Broek
    Ik zet altijd mijn 06 erbij. Nog nooit gestalkt, gehijgd of laat uit mijn bed gebeld gelukkig. Nu moet ik zeggen dat ik ook niet constant advertenties erop heb staan maar als ik er een op zet is het inclusief telefoonnummer.

    Vorige keer wel een keer via whatsapp benaderd over een advertentie, ik moest daar juist wel om lachen haha, die was nieuw voor mij!
     
  19. Sjoon

    Sjoon Fanatiek lid

    En over het algemeen zijn bieders geen kopers.
    Hier liefst ook dat je direct kan bellen.

    En met laat bellen, is bij ons nog niet voorgekomen, in die 8 jaar actief op mp
     
  20. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Ik zit ook al jaren op marktplaats, en heb er vaak aardig wat op staan. Maar ben nog never nooit niet laat gebeld, veel gebeld, gestalkt of ook maar iets in die richting .
     

Deel Deze Pagina