Ik snap heel goed dat je er doorheen zit.... en als dan iets waar je toch je hoop op had gevestigd waarschijnlijk toch niet goed genoeg werkt... dan valt het heel hard tegen! En het was al zo zwaar... Helaas (of misschien niet, het is maar hoe je het bekijkt) kan het ook zijn dat medicatie gewoon niet voldoende werkt. Dat was bij Lisa het geval. Ze kreeg dus uiteindelijke een sonde omdat ze niet meer dronk. Was heel heftig, maar we kregen er een blije baby voor terug. Ik kan me voorstellen dat je niet de kant van een sonde op wil, want het is erg heftig, ik denk er zelf wat makkelijker over omdat wij niet anders konden en achteraf was het goed zo, Lisa pakte het drinken uit een beker ook erg goed op al met 8 maanden. Maar misschien wel in gedachten houden, een sonde. Desnoods voor een paar voedingen per dag, dat ze dan haar rust kan pakken, en jullie ook. Lisa had met de sondevoeding helemaal geen last van reflux, als het maar langzaam genoeg inliep. De eerste dagen thuis met sondevoeding sliep ze heel veel. Dat was echt genieten! Maar goed, misschien een te extreme oplossing waar je misschien ook helemaal niet aan wil en een kinderarts misschien ook niet (al waren ze hier wel voor evt. sondevoeding bij heftige reflux, om een kindje even te ontlasten, want 24 uur per dag pijn is ook niets...).
Wat triest, Kim. Dus je had toestemming voor twee keer daags een half zakje, maar je ziet geen verbetering? Qua reflux is dan erytromycine dan nog een mogelijke oplossing. Huilt ze nog evenveel als eerst?
Heel begrijpelijk allemaal en zp is dan niet belangrijk Hopelijk knapt je zoontje snel op. En je bent geen slechte moeder, je kunt je alleen niet in 2-en splitsen. Sterkte komende dagen en ik hoop dat er snel iets uitkomt waardoor je dochter een tevreden baby kan zijn.
Ik lees al een tijdje mee in dit topic en ineens bedacht ik me dit. Krijgt jouw dochtertje de standaard vitamine d druppels dagelijks? Misschien is het zo dat daar iets in zit waar ze heel heftig op reageert
zo, dat je dat nog kan bedenken! mijn dochter kan niet goed tegen die van davitamon, maar de vibofit gaan wel weer heel goed. daar hoeven ze er ook maar 2 ipv 10 van. veel sterkte en Beterschap voor je kleine man.. dikke knuffel!
Misschien ook eens naar goede osteopaat, die kunnen mijn inziens soms echt wonderen verrichten! En baat het niet dan schaadt het niet, sterkte!
Ik al eerder op je topic gereageerd, maar wil je nogmaals een dikke knuffel geven. Ik weet hoe lood zwaar het is helaas. Hoewel wij mijn dochter ook binneste buiten hebben gekeerd om alle gezondsheids problemen uit te sluiten is er nooit wat uit gekomen. Als men mij vertelde dat het weleens haar karakter kon zijn werd ik woedend maar nu bijna 4 jaar verder zie ik dat het wel degelijk een sterk en pittig karakter is. Mijn dochter huilt nog steeds meer dan gemiddeld is snel overprikkeld en slaapt ook nog steeds vreselijk slecht. De dag dat ze voor het laatst de hele dag huilde vergeet ik nooit, ze was toen al 1,5 jaar. Daarna werd het langzaam aan minder. Ik wil je geen schrik aanjagen en uiteraard doe je er goed aan al het medische uit te sluiten, maar mij hielp het op een gegeven moment ook het te accepteren (maar toen was ze dus al zeker wel 1,5 hoor) Hoe dan ook het is vreselijk zwaar en ik wens jullie een oplossing toe en heel veel sterkte!
Dag dames, even een update... As maandag krijgt ze een ph-metriemeting in het academische ziekenhuis. Daarnaast krijgt ze een slikfoto en een echo van het maagje! Ik hou jullie op de hoogte, bedankt voor al jullie lieve reacties...
Wat naar. Ik neem aan dat je dus gestopt bent met medicatie, ivm die pH-meting? En vervelend van de slikfoto en de echo. Hebben wij hier ook gehad, maar leverde bij ons niets op. Misschien is het inderdaad wel goed dat ze uitsluiten dat er ergens een afsluiting zit. Maar sneu is het wel.
He Kim, wat spannend en naar! Hopelijk zien ze iets en kunnen ze er iets aan doen en anders weet je inderdaad dat deze dingen in ieder geval goed zijn omdat ze gecontroleerd zijn. Veel succes en sterkte!
Spannend en niet leuk maar hoop dat ze uiteindelijk wel iets kunnen doen met de uitag en dat het iets oplevert! Sterkte!
Sterkte joh Wat vervelend dat het steeds maar niet of te weinig werkt Hopelijk komt er toch binnenkort een oplossing en meer rust in huis. Kun je vanuit je omgeving ook nog wat hulp krijgen? Ik had hier regelmatig mijn moeder of mensen uit de kerk in huis die even kwamen helpen met het hoognodige poetswerk. Scheelde dan iig weer.
Weer bedankt voor jullie lieve reacties en steun!!! Hopelijk weten we snel meer. Ik hoop natuurlijk op iets verklaarbaars én iets wat snel kan worden opgelost maargoed ik ben ook gewoon blij dat het nu serieus wordt genomen. Hoe vervelend de omderzoeken misschien ook zijn, dit is namelijk ook echt geen doen meer. Ben gewoon heel benieuwd over hoe of wat eruit komt, zolang het maar niks extrweems afwijkends is.... Manlief heeft sowieso elke week 1 dag ouderschapsverlof, we hebben een poetshulp en mijn moeder (die werkt nog fulltime) pakt meestal 1 dag per week vrij om een ochtendje te helpen of zoals nu de oudste een dagje mee te nemen omdat wij naar het ziekenhuis moeten. Dus dat scheelt wel
Heel veel sterkte vandaag! Het is me even ontschoten of ze nu ook opgenomen wordt of dat jullie een dagje ziekenhuis voor de boeg hebben?
Ze is gisterochtend om 8 uur opgenomen. Om half 9, na een rontgenfoto om te controleren of alles goed zat, is de daadwerkelijke test begonnen. De Nexium helpt goed genoeg want de Ph-waarde zat tussen de 5-7 en dat is volgens de kinderarts goed. Ze is nu een uurtje klaar en de sonde is uit. De dokter is net hier geweest om aan te geven dat de ph-metriemeting in ieder geval goed is. Om 6 uur heeft ze haar laatste flesje gehad, waar ik haar voor moest wakker maken en ze maar 70 cc van deonk, en nu is het paniek. Ze wil drinken maar dat mag niet. We vertrekken zo naar het academisch ziekenhuis waar ze de slikfoto zal krijgen (om 12:30). Ik weet niet helemaal wat ik me daarbij moet voorstellen weet alleen dat ze dus contrastvloeistof moet drinken en ze dan gaan kijken of alles goed gaat in haar maag. Spannend. Wel fijn om nu bevestigd te hebben dat het zuur goed genoeg wordt geremd. Jullie horen van me! Xxx
Agossie, arm kind. De slikfoto houdt in dat ze bariumpap moet drinken. Als ze weigert, dan krijgt ze het via de sonde. Vervolgens wordt met röntgen gekeken of de doorstroming naar de maag goed is, en van de maag naar de 12-vingerige darm. Sterkte.