Ik slik op dit moment de foliumzuur pilletjes van het kruidvat huismerk, maar ik wil pilletjes waar dus foliumzuur, de belangrijke vitamines en visolie inzit. (De hele rataplan zegmaar) En dan met de nadruk op pilleTJE Ik slikte in mijn eerste zwangerschap die van davitamon mama plus met visolie ofzoiets. Maar ik vind die rode capsules echt zooo groot! Kijk als er niks vergelijkbaars is ga ik daar wel weer aan, maar misschien weet iemand van jullie iets vergelijkbaars maar dan iets wat makkelijker doorslikt? Ik wil het wel graag bij 1 pil houden, want met mijn lichtelijke pillen-slik-fobie, heb ik wel liever 1 grote dan 2 kleinere (of iemand moet echt 2 ieniemini pilletjes weten die ook aan mijn eisen voldoen ) Iemand tips?
Je kunt kleine foliumzuur tabletjes slikken en daarbij vloeibare visolie...dat bestaat ook. Vriendin van mij had er ook moeite mee maar heeft nooit een combinatie gevonden met kleine pilletjes.
Je kunt ook voor kauwtabletten kiezen, die speciaal voor de zwangere vrouw zijn afgestemd. Orthica is het merk, online te bestellen, maar geloof dat bijvoorbeeld de Tuinen ze ook heeft staan.
ik zou, als je er echt moeite mee hebt proberen gevarieerd te eten en los foliumzuur te slikken. doe ik ook, omdat ik kotsmisselijk werd van de multi vitamine! ik heb losse tabletjes van de etos, ter grote van een platgeslagen ewrt.
Ik heb ook altijd moeite met pillen slikken. Grote en vooral ruwe pillen blijven altijd hangen, met kokhalzen tot gevolg. Slik deze (en vorige) zwangerschap met goed resultaat Gravitamon zwangerschapsvitamines. Zit alleen geen visolie in, maar zijn net wat kleiner, rond en glad. Gan hier erg goed.
Ja deze! Die heb ik ook, ik krijg pillen niet weg. Dus dit is voor mij het fijnste. Ze hebben ook visolie los.
Ik heb t zelfde probleem, kan geen capsules slikken. Dus die visolie moet ik laten staan, aangezien die altijd in een capsule zitten. Kapot bijten is heel erg vies. Dan maar gewoon alle andere vitamientjes nemen. Ik heb mama compleet van Davitamon. Die kan ik bijten.
Er is visolie voor kinderen die vloeibaar is. Smaakt een beetje naar citroen. Hier vonden de kinderen het best lekker.....
Ik (probeer) natuurlijk gezond gevarieerd te eten. Ik ben alleen niet zo'n visliefhebber dus die visolie is dan wel aan te raden. En ik wil ook graag gewoon wat extra vitamientjes, mocht ik ergens wat te weinig van binnenkrijgen. Zeker als ik eventueel met deze zwangerschap weer zo misselijk wordt en zo weinig eetlust heb.. Zoals ik tot nu toe begrijp is mijn idee van alles in 1 klein pilletje dus onmogelijk dan ga ik maar even bedenken of ik 2 kleinere pilletjes wil of toch 1 grote.. Zijn visoliepillen echt altijd in capsules eigenlijk? Of bestaan die ook in 'gewone' pilvorm? (Misschien een hele domme vraag hoor )
Alleen davitamon voor tijdens de zwangerschap en als je visolie er graag bij wilt dan die in vloeibare vorm
VSM puur mama, zonder visolie. Heb ook veel moeite met slikken, dus ik hak hem in 2en. Lukt dan al wel beter.
Ik denk (weet bijna wel zeker) dat visolie alleen in capsules of in een fles te verkrijgen is, aangezien het vloeibaar is (al kan ik het fout hebben natuurlijk) Moet je even bij de Tuinen of drogist vragen.
Gravitamon zijn complete zwangershapspillen die stuk kleiner zijn, gewoon pilletje formaat en ook niet zo vies qua geur.
De visolie pillen van de vsm zijn iets kleiner trouwens, die krijg je bij de prenatal. Maar nog was t niet te pruimen voor mij dus heb er de brui aan gegeven
Is kibbeling ook goed in de plaats van visolie? Dan stuur ik mijn man verplicht 3x p.w. naar de visboer!! haha
Ik zeg altijd dat kibbeling toch vette vis is . Wordt er meestal om uitgelachen haha. Vette vis is makreel, haring, zalm, paling etc.
Kruidvat heeft behalve alleen foliumzuur ook 'vitaal zwanger' pillen. Ik vind ze niet zo heel groot maar ik heb dan ook geenprobleem met de grote 'zwanger zijn' capsules van de etos dus.. zit ook geen visolie in..