wakker worden snachts

Discussion in 'Baby en dreumes' started by truebabylove, May 21, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. truebabylove

    truebabylove Actief lid

    Dec 5, 2012
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo andere mamas,

    Mijn dochtertje van 10 maanden slaapt sinds kort niet echt goed meer snachts.
    De laatste 2 weken wordt ze wel 1 of 2 keer huilend wakker. Ik probeer haar te troosten en ook niet direct uit bed te halen maar het helpt niet altijd. Maak af en toe ook een fles als ze huilt en leg haar heel af en toe bij mij neer en slappt ze wel lekker door. (Leg haar alleen bij me neer als ze huilend wakker wordt). Het is ook niet elke nacht het geval. Maar zeker wel 5 van de 7 dagen deze laatste week. Deze mama is best moe want kan overdag niet slapen vanwege een 4 jarige kleuter. Helppp wat moet ik doen.

    xx
     
  2. Madelein84

    Madelein84 Fanatiek lid

    Jun 5, 2013
    1,042
    80
    48
    als ze wel slaapt wanneer ze bij jullie ligt, dat doen. Slapen jullie allebei en heb je overdag energie. waarschijnlijk is het een fase van verlatingsangst.
     
  3. Mamasita93

    Feb 28, 2014
    70
    0
    0
    Mijn oudste was een drama 1 jaar lang 3x s'nachts uit. Nu de 2e 8 weken is , valt het onwijs mee. Ik verdik zijn laatste fles om 23:00 met johhannesbroodpitmeel en dan slaapt hij door tot 07:00. Verdik je de voedingen al? Kost €4 van kruidvat eigen merk. Succes
     
  4. Salapio

    Salapio VIP lid

    Jan 15, 2007
    13,917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Lekker bij je nemen en haar laten zien dat je er voor haar bent. Dit is een heel heftige verlatingsangstfase.
     

Share This Page