Leuk topic! Ik woon in TR dus wil wel een Turkse naam voor de kleine maar wil ook wel dat het een naam is dat in NL goed uitgesproken kan worden. Voor een meisje vind ik Sahra of Inci erg mooi en voor een jongen nog geen idee. We weten nog niet wat we krijgen dus ik vind het lastig om er over na te denken. Ik ga dit topic in ieder geval volgen Ikzelf wil in ieder geval een naam dat met de natuur te maken heeft. Mijn man en ik staan beide erg dicht bij de natuur. Daarom vind ik denk ik die meisjes namen zo mooi. Woestijn en Parel Deniz (Zee) is natuurlijk een voordehand liggende naam dat voor zowel een jongen als meisje gebruikt kan worden maar dat wordt al zó vaak gebruikt, dus ga die naam in ieder geval niet geven.
Hier ook flink aan het brainstormen geweest met manlief want die is van Turkse afkomst. Onze zoon hebben we Galip genoemd en de betekenis is winnaar. Nu zijn we weer in verwachting van een zoon. En we waren er al Vrij snel over uit over de naam. En ik moet zeggen dat ik de naam in de lijstjes nog niet heb zien staan. De naam hoor je ook zelden net zoals Galip. Dat wilde we weer graag zeker omdat er al zoveel mehmets en ali's zijn. (Bij wijze van) haha. Trouwens One of kind ik had je al in het sept topic geloof ik al een keer aangesproken over de Turkse naam van je zoon. Weet alleen niet meer hoe het zat. Of je man turks was of jij?
Haha dat klopt. Mijn man is Koerdisch. Geen idee dat daar zo veel verschil in zat. (gaat zich. Schamen ) ik heb dus niks gezegd haha
Dank je wel! Dank u dank u Thanks Dank je wel! Je spreekt het uit als 'iesraa' dus met een lange 'ie' zoals in muziek en een lange a zoals in baan.
Wij zitten nu ook te brainstormen, een meisjesnaam staat zo goed als vast. Dat zou dus heel makkelijk zijn.. Een jongensnaam wordt weer een hele zoektocht denk ik haha.. Dus blijven posten hoor allemaal
Wij hadden voor een meid: Elif Sara Elisa Voor een jongen was het best moeilijk vonden wij, maar zijn er uiteindelijk wel uitgekomen.
Eliz vind ik heel mooi! Ik wilde mijn dochtertje eigenlijk Eliz Elanur noemen. Helaas was vriend er niet mee eens.
Mijn dochter heet I.rem de allermooiste meisjes naam ook omdat de Ir. de eerste twee letters van mijn naam zijn en em. de eerste twee letters van manlief..mooi gecombineerd vind ik zelf. Haar tweede naam is M.elissa (op nl wijze geschreven maar is ook een Turkse naam alleen een s minder dacht ik)