Hallo dames, Ik heb morgen een verse embryo terugplaatsing. Hebben jullie ook leefregels mee gekregen? Bijv: niet te zwaar tillen, niet te lang op de benen staan, sporten en seks?
Ik heb geen "advies" mee gekregen. Ik merk dat het enorm verschilt bij welk ziekenhuis je loopt. De een geeft wel advies mee en de anders weer niet. Zelf ben ik wel voorzichtig met veel dingen. Niet zwaar tillen. Orgasmes voorkomen, al lukt mij dat niet altijd. Ik let op wat ik eet. Ik eet nu bijv. geen feta kaas en carpachio meer. Succes morgen.
Hoi Ginkel Zie je berichtje nu pas! Hoe is het met je op dit moment na het bloedverlies van vd week? Hoop voor je dat het nog niets zegt heb je het ziekenhuis al gebeld?? Met mij gaat het naar omstandigheden goed de pijn word onderdrukt door een combi van diclofenac en twee paracetemol dus dat is wel fijn. Ik ben weer begonnen met de deca en zodra ik ongi word ( als het goed is maandag) dan moet ik bellen om te kijken wanneer te starten met de gonal-F. @ Friesin toen ik mijn terugplaatsing had kreeg ik alleen mee gezond leven verder niks. Ik heb wel wat rustiger aangedaan en ook op gepast met bepaald soort eten zoals degen al zegt.
Oh men, dat is niet leuk nieuws Ginkel78.. Sterkte! Hopelijk kan het lekkere weer je een beetje goed doen voelen. Zie dat er 1 embryo ingevroren is, ga je meteen door voor jullie 3 ICSI poging? Succes. Groetjes Friesin
Wat ontzettend naar voor je ginkel. Heel veel sterkte. Ik zit nu op 7 dagen na tp. Ik voel te veel opkomen wat lijkt op een naderende menstruatie.
Dames! Ik heb afgelopen vrijdagochtend een tp gehad, en breng vanaf de dag van de punctie tot en met het testmoment 3x per dag 2 bolletjes Utrogestan naar binnen. Is het gebruikelijk dat ik sinds gistermiddag menstruatiepijn heb? Voelt echt alsof ik elk moment kan gaan menstrueren.. Kan dat door het gebruik van Utrogestan komen?? Of is het mogelijk nu al ongesteld te kunnen worden? Meestal niet toch, door het Utrogestan? Alvast bedankt voor jullie reactie! Groetjes!
Het kan inderdaad door de utrogestan komen.(heb ik nl ook, vooral als ik net een nieuwe dosis heb ingebracht ) Het kan ook nog komen van en door de punctie en alles. Of het komt door/van een eventuele innesteling. En het kan ook nog zo zijn dat de baarmoeder het vruchtje wil "afwerpen" en dat je daardoor krampen hebt. Dus ja .... Er zijn zoveel redenen waardoor en waarvan je die krampen hebt.
Na de punctie heb ik wel pijn gehad, maar zeker geen pijn wat op menstruatiepijn lijkt. Denk dan idd dat of mijn lichaam het afketst of het is een innesteling geweest. Of het komt toch door de Utrogestan! Kan alle kanten op idd. Ik wacht het rustig af! Zit niets anders op
@ Ginkel heel veel sterkte!! @ Friesin, ik had ook heel veel krampen en opgezet ongie gevoel toen ik utrogestan moest gebruiken. Bij mij zijn de rode goden nog niet toegeslagen. Nog spannend aan het afwachten. Heb ook niet echt ergens last van, dus ik weet niet wat ik moet denken ..
@Romy: Lekkere MINDFUCK he!? :-S. Ik heb nog iets opgemerkt toen ik vanmiddag 2 bolletjes Utrogestan in wilde brengen. Kwam niet zo gemakkelijk naar binnen als voorheen. Leek wat nauwer, alsof alles wat opgezet was! Nog nooit eerder mee gemaakt. Doet ook geen pijn! Hahaha, wat een gedoe
@friesin dat heb ik ook gehad. Vandaag moest ik testen maar ik weet nog niet wat ik ervan moet denken.. Voor het eerst een tweede lichte streep. Niet zo dik als de controle streep.. Zie je de foto?? Morgen nog maar een keer testen en hopelijk geen startende menstruatie vandaag!! Hoe gaat het met julie?
Hee Romy, Dat lichte streepje waar je het over hebt is voor mij best goed zichtbaar hoor. En geloof me ik zie dat soort dingen niet zo snel. Maar als jij het niet vertrouwd doe dan over een paar daagjes nog een test. Meestal zeggen ze toch streep is streep. Hoop dat je hem snel duidelijker gaat vinden. Hoe is het met de rest van de dames?? Ik ben nu ongesteld moet zo het ziekenhuis bellen om te overleggen over wanneer ik mag beginnen met de Gonal-F. Spannend
@romy, Als ik zo'n test in handen zou hebben zou ik hem als positief beschouwen. Wat mooi voor je! @panda, Spannend! Succes deze keer. Mijn tp is wederom niet gelukt. Ik ben van het wachtbankje af.
Vanmiddag een Clear blue test gedaan en ik kan het nog niet geloven maar er stond "zwanger" ! Heel veel sterkte nog meiden x Romy
Hee Degen. Wat naar dat je terugplaatsing niet gelukt is! Sterkte!! Hoop dat jij ook snel een positieve test in handen mag houden!! Dank je wel vind het ook spannend! Kreeg ze vandaag niet te pakken in zk steeds in gesprek. Dus zal ik maandag moeten bellen hoop dat het dan nog op tijd is voor de Gonal-F.
Hallo dames, ik klets normaal met een ander klein groepje mee. Maar ik zag deze voorbij komen en heb een vraag aan jullie als dat mag. 19 mei heb ik een tp gehad van een 5 dagen oude cryo. afgelopen vrijdag op wd 11 en gister op wd13 negatief getest. Nu is dit op zich niet zo vreemd voor mij. Wat er alleen nu wel aan de hand is, is dat ik heel de week al het gevoel heb dat mijn menstruatie eraan komt. Normaal wordt ik op wachtdag 11 ongesteld maar nu is er nog geen bloed te bekennen. Komt dit bij 1 van jullie bekend voor? Het ziekenhuis wil voorlopig nog niet bloedprikken, hun zeggen dat als een thuistest negatief is hij dat bij hun ook is.. Alvast bedankt.
Gebruik je ook Utrogestan? Want het kan zijn dat je menstruatie daardoor uitstelt.. Hoop voor je dat het een late innesteling is, zodat je over een paar dagen alsnog positief test! Succes ermee
Het is een compleet natuurlijke cyclus. Nul hormonen dus. Kan ik iedereen aanraden, is echt een verademing. Ik hoop het ook. Heel erg bedankt.