Even helemaal de weg kwijt

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Frumelke, 28 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Frumelke

    Frumelke Actief lid

    29 mei 2013
    188
    2
    18
    limburg
    Ik heb hier eigenlijk al eens een topic over geopend: http://www.zwangerschapspagina.nl/gezondheid/510876-alopecia-areata.html

    Nou heb ik dus haaruitval, weer een flinke kale plek achter bij de nek.
    Ik voel me zo verschrikkelijk!
    Ben echt even helemaal van het stukje, jank me wat af vandaag.
    We willen trouwen! Maar als het weer zo erg word als de eerste zwangerschap zie ik dat helemaal niet zitten!
    Heb het redelijk kunnen verbloemen, maar je ziet gewoon dat de haarlijn was terug getrokken, geen haren achter de oren want dan zag je dat ik kaal was aan de zijkanten. Paniek hij een stuif wind. Ik zie natuurlijk aankomen dat het weer zo ver komt. Dus even de weg kwijt!
     
  2. Amber2007

    Amber2007 Actief lid

    14 okt 2013
    252
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey! Wat rot zeg... Heb je een goede kapper in de buurt? De mijne zit in mijdrecht en ze doen hier van alles met haar stukjes/ extensions of iets. Verder werk ik zelf op de bestralingsafdeling van het AMC, in het ziekenhuis zit ook een kapper die hier in gespecialiseerd is. Er is zoooo veel mogelijk! En veel meer dan alleen een pruik. Ik zou zeggen zoek een kapper in de buurt die je kan helpen en trouw met de mooiste haardos die je je voor kan stellen.
    Dikke knuffel
     
  3. Frumelke

    Frumelke Actief lid

    29 mei 2013
    188
    2
    18
    limburg
    Dat is lief! Dankje! Ik was zelf ook al op zoek naar oplossingen, of in ieder geval haarstukjes/extesions. Dat geeft wel weer hoop! Ik wil niet weer half kaal de zwangerschap Door!
     

Deel Deze Pagina