pfff wat heeft ie toch

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Sundew, 28 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sundew

    Sundew Actief lid

    7 sep 2012
    232
    5
    18
    NULL
    NULL
    Ik heb al een paar keer een topic geopend over slechte slapen van m'n zoontje van 14 maanden.. Hij heeft vorige week buisjes gekregen en toen sliep hij ineens 3 nachten door dus we dachten dat het eindelijk zo ver was.. maar nu weer helemaal mis. Voordat hij buisjes kreeg lag hij de laatste tijd vaak bij ons in bed en we proberen hem nu in eigen bedje te laten slapen (omdat wij niet slapen als hij bij ons ligt), maar het gaat nog moeizaam. Ook omdat ik niet zo goed weet wat ik met die slaaptraining aan moet. Hij huilt dus vrij vaak en dan ga ik er meteen naar toe en even aai over z'n bol en kusje en uitleggen dat hij moet slapen. De ene keer is hij meteen daarna stil en de andere keer huilt hij nog even.. soms slaapt ie daarna een uurtje en huilt dan weer en soms gaat hij al weer na 5, 10 of 15 minuten weer huilen.. Moet ik dan meteen weer naar hem toe of even wachten?

    En gisterennacht waren we zo een uur met hem bezig en toen flesje gegeven en toen heeft ie wel paar uur goed geslapen. Dus bedenken we dat het wel prima is om flesje te geven als hij daar behoefte aan heeft.. Maar vandaag werd ie al na een uurtje weer wakker.. even troosten en weer weg maar toen 5 minuten later weer huilen dus even met hem gaan zitten en toen 10 minuten later weer.. dat kan geen honger zijn.. maar wat dan?? Ik heb ook geen idee meer of het nu iets lichamelijk is of wennen aan eigen bedje.. Maar als het wennen is, is het dan niet raar dat hij stil is en dan 5 minuten later weer gaat huilen? Het lijkt mij toch dat hij als hij het eenmaal 'opgegeven' heeft dat hij dan gaat slapen.. of bedenkt hij dan 5 minuten later ineens weer dat hij niet alleen wil slapen? Doordat ik hier over twijfel hebben we ook moeite met consequent zijn omdat we toch bang zijn dat hij ergens last van heeft (al merken we dat overdag niet maar dat deden we voor de buisjes ook niet echt heel erg).. Hoe doen jullie kindjes dat als het om leren wennen aan eigen bedje gaat na lange periode van ziek ofzo? Ook even stil en dan weer huilen? Of is dat toch een teken van pijn/ongemak?
     
  2. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Kan hij geen pijn hebben?

    Is een eigen bedje op jullie kamer / naast jullie bed een optie?

    Of een matras op zijn kamer om de overgang te vergemakkelijken?
     
  3. Sundew

    Sundew Actief lid

    7 sep 2012
    232
    5
    18
    NULL
    NULL

    Ja dat weet ik dus niet.. volgens de kno moest pijn weg zijn na plaatsing buisjes en dat leek ook echt even zo.. mijn man is naar controle kno geweest en die heeft nog wat druppels meegegeven.. volgens hem was het omdat er nog opgedroogd bloed in oortje zat maar het zijn wel druppels tegen loopoor.. dus waarschijnlijk is hij er toch nog niet helemaal van af.. We hebben net toch maar paracetamol gegeven.

    Bedje in kamer en bij hem op kamer werkt helaas niet.. dan wil hij opgepakt worden.. en hij slaapt enorm licht dus is heel snel wakker.. Jammer, hij heeft half jaar bij ons op kamer geslapen en ik vond het wel fijn.. maar zoontje heeft echt eigen kamer nodig.. of bij ons in bed maar dan tegen ons aan.. ook niet tussen ons in ofzo
     
  4. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    15 nov 2009
    4.613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    En een co-sleeper maken die je tegen je bed aan kunt zetten en steeds verder weg kunt schuiven zodat hij eerst went aan eigen bed zodat je hem later op zn eigen kamer kan leggen?
     
  5. Ctje1987

    Ctje1987 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    2.822
    94
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Heel herkenbaar. Ons zoontje heeft 24 april buisjes gekregen. Daarna ging het even goed en nu is hij 's nachts weer een paar keer huilend wakker. Hij zit nog steeds heel veel aan zijn oortje, dus ik vraag me af of de pijn wel helemaal weg is.
     

Deel Deze Pagina