Ik mis koolhydraten en vetten. Hier val je na een week van om, niet van af... Je sloopt je lichaam hiermee; je komt nu niet aan volwaardige voedingsstoffen. Muesli/cruesli/granola/havermout/zilvervliesrijst/volkorenpasta/quinoa Voedende groente en fruit als avocado, banaan e.d. Vette vis En boter of olie.
Vis staat er ook op maar ik heb vandaag gekozen voor kip hihi Banaan ook die heb ik ook in huis dus die neem ik morgen. Havermout heb ik ook! Kan dat met yoghurt!? Avocado Lust ik echt niet Boter en olie gebruik ik sinds mijn witte pannen nooit meer. Pasta enzo werd mij juist afgeraden Pfff nu weet ik het niet meer. Ik neem tochten dat een aan mijn behoeftes op gezet plan moet werken? Maar anderzijds als ik dit zo lees
Het is idd wat weinig, maar ik vind het niet zo raar dat er weinig koolhydraten in zitten hoor! Het is per persoon verschillend om iets juist wel of niet te eten! Ik ben me de afgelopen dagen aan het verdiepen in de hormoon factoir, misschien ook iets voor jou? Ik ben er in ieder geval enthousiast over en het laat vooral zien wat bepaalde voeding met je lichaam doet ( bijvoorbeeld dat er i bepaalde fruitsoorten zoveel natuurlijke suikers zitten dat je daar ook van kan aankomen ( bijv. Zoete apels, banaan , gele kiwi, aardbeien!) Succes in ieder geval, de eerste dertig heb je al r af wat oom super knap is! PS. Ik heb ook wel eens gehoord over acupunctuur , de gyn raadde dat mij aan indien ik het knopje om door te zetten niet Kan vinden,
Sorry maar mijn dochter van 1,5 eet nog meer Ik eet bijna nog meer van 07.00-12.00 als jij de hele dag eet Hier val je idd zoals andere zeggen nog een keer van van je stokje..
Nou nou dat valt hartstikke mee hoor met dat omvallen. Een koolhydraatarm dieet (a la Dr. Frank) is voor veel mensen hartstikke effectief. Ik ken genoeg mensen die al jaren zonder pasta/brood ed eten. Er zijn genoeg alternatieven voor die zware koolhydraten. Een dag zoals Edelweiss nu had met veel sla/groente/fruit en weinig koolhydraten is echt niks mis mee.
Nou, ligt er ook aan wat TS haar lengte/gewicht is.. Stel ze weegt 130 kilo en heeft een druk beroep/sport veel, dan val je echt op een gegeven moment om. Ze krijgt maar 860 kcal binnen Alleen om in leven te blijven verbruik je al meer kcal! Stel TS weegt 50 kilo en beweegt amper dan kun je daar wel op teren voor een dagje. Maar zelfs met 50 kilo is dat te weinig.. TS zou haar BMR moeten berekenen en kijken hoeveel kcal ze daadwerkelijk nodig heeft en daar wat onder gaan zitten om af te vallen. Maar 860 kcal is echt crashen! Ik weeg nog geen 50 kilo maar mijn calorieverbruik als ik alleen maar de hele dag in bed zou liggen is al 1500+. Je verbruikt ook enorm veel om enkele organen al te laten functioneren. 860 kcal voor een vrouw met overgewicht zoals TS ( ze wil er nog 30 kwijt) is bizar weinig.
dit klinkt als het befaamde "ziekenhuisdieet", is er een bepaalde reden dat je heel veel in korte tijd af moet vallen (operatie etc)? anders kan ik echt niet geloven dat een dokter je dit aanraadt..
Ik vind dit ook een heel raar dieet, met wel erg weinig calorieeen.... Je rent de hele dag achter 3 kleine kinderen aan, dan verbruik je echt wel meer dan dit. En wanneer je over een tijd weer normaal gaat eten, kom je direct weer aan. Zou een andere dieetist raalegen als ik jou was.
Waar zijn de voedingsmiddelen die verzadigen? Volkorenbrood, volkorenpasta, volkoren rijst, een aardappel? Oke, uiteraard val je snel af zonder Koolhydraten maar of dat blijvend is. En als je dan bovenstaande middelen niet eet waarom dan niet wat meer kwark, noten en ei bijvoorbeeld?
Koolhydraten mag je echt wel weglaten hoor, het gaat om de vetten... Dus drie eieren gebakken in roomboter, volle melk, (als je toch granen wilt) een paar zuurdesempannekoeken met flink wat kaasvulling... Als avondeten bijvoorbeeld mousakka zonder aardappelen op jouw helft. Avocado krijg ik uit het vuistje echt niet weg. Dit is mijn favoriete avocado-shake recept: - volle melk - een avocado - een banaantje - een handje amandelen, een nacht geweekt - een eetlepel honing of een klein handje dadels - omdat we toch vet bezig zijn, een dikke klodder kokosolie Heeeeeeerlijk en verzadigend!
Ik zou inderdaad ook echt veel meer gaan eten, je lichaam heeft brandstof nodig om uberhaupt je organen te laten werken. Tel daarboven op nog de energie die je verbruikt... Als je wel koolhydraatarm wil of moet eten, zou ik wel proberen om idd dmv kwark, noten, gekookte eieren en havermout (die je btw maakt met melk, maar je kunt er ook koekjes mee maken als tussendoortje). Tussendoortjes mis ik trouwens ook in je dieet, daarvoor zou je dan bv handje noten of gekookt eitje kunnen eten. Succes, wellicht is een second opinion van een andere dietiste misschein goed?
ik heb in de afgelopen 4 jaar tig dieetistes gezien en ze hebben de hele tijd gezegd dat het niet aan mijn eten lag en deze nieuwe zei dat ze nu wel een oplossing had om te kijken of ik nu wel afval en dat ik dit dan een maand moet doen en daarna komen wegen. of er gewenst resultaat is.
Ik denk ook dat je hiermee geen positief effect bereikt op lange termijn en dat je lichaam nu in de spaarstand gaat. Ik viel ook nooit af en ben toen naar een orthomoleculair diëtist gegaan. Ik kreeg daar het oerdis dieet en dat deed voor mij wonderen. Ook zwaar beperkt in koolhydraten, maar wel noten, eieren, 3x per week kwark en vooral ook veel zaden en gedroogd fruit. Je mag dan ook pure chocolade met minimaal 70% cacao. Het gaat om goede koolhydraten en niet om snelle. Hopelijk lukt het toch nog, maar ben met de anderen eens dat dit een niet compleet dieet is en het tekorten in de hand werkt.
Wel vervelend dat je zo loopt te tobben..er moet toch een oplossing zijn?? Wil je veel kg kwijt? Ik kan je verder niet helpen...maar zou het idd niet redden op wat je hier schreef.