ik wil geen hond!

Discussion in 'De lounge' started by conejita, Jun 1, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Aylen

    Aylen Niet meer actief

    Heel veel respect voor jou omdat je de hond goed verzorgd. Dat kost een hoop moeite wanneer je er eigenlijk niets voor voelt én wanneer je zelf moe en hormonaal bent.

    Ik zou het ook wel doen, maar puur uit plichtsbesef en ook niet van harte, hoe sneu dat misschien ook is voor het dier. Ik kan maar moeilijk iets voor huisdieren voelen, ik hou er gewoon helemaal niet van. En dat maakt je in mijn ogen geen slecht mens. Het is nu alleen te laat om nog iets aan jouw situatie te veranderen. Het dier loopt op zijn einde en moet niet verhuisd worden. Ik hoop dat je man je wat meer gaat helpen bij de verzorging, of dat je misschien tijdelijk een hulp in de huishouding kunt nemen.
     
  2. Nou, ik ken helaas een heleboel mensen met vruchtbaarheidsproblemen, ook een hoop bij wie er echt nooit een kindje zal komen en daar zijn er best een aantal van stapelgek op hun huisdier, maar ze zien dat niet als vervanging voor de kinderen die ze niet kunnen krijgen, of überhaupt als kind, hoor :)

    Ik snap ook niet zo dat steeds geroepen wordt dat TS het maar gewoon moet accepteren, omdat de hond nu eenmaal bij haar man hoorde toen ze een relatie met 'm kreeg. Als je een hond uitlaat, eten geeft, borstelt en zelfs z'n wonden verzorgt, heb je het in mijn ogen méér dan geaccepteerd.
     
  3. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    May 8, 2008
    9,079
    313
    83
    Female
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Ik vind dat je je heel goed houdt onder de reacties, TS. Hulde :) Je wilt geen hond, nu heb je er toch 1, en zorg je goed voor hem. Dat is het beste wat je kunt doen, toch? Je kunt immers niet ergens een knopje bij jezelf omzetten en 'ineens' van dat beest houden.

    Die reacties dat je je man had moeten dumpen omdat hij een hond had, of dat je op het punt staat om hem op straat te zetten... Tsss. Zij die zonder zonde is...
     
  4. Beatissimam

    Beatissimam Fanatiek lid

    Sep 23, 2013
    4,559
    0
    0
    NULL
    NULL
    Eens.

    Ik snap de felle reacties in dit topic ook echt niet!
    Ik lees een hoogzwangere vrouw die baalt dat ze een hond moet verzorgen, terwijl ze geen hondengek is.

    Toen ik hoogzwanger was, had ik ernstige bekken-instabiliteit en kon ik niet eens fatsoenlijk met de honden uit, laat staan stofzuigen, maar mijn man deed dat wel allemaal 's ochtends en 's avonds, het zijn ook zijn maatjes.
     
  5. lotuss

    lotuss Fanatiek lid

    Sep 11, 2008
    3,964
    1
    38
    Ik denk dat je hormonen het er niet makkelijker op maken in ieder geval. Ik herken het namelijk wel van onze katten. Ik ben echt gek op katten maar tijdens mijn zwangerschappen en de periode daarna vond ik het ineens veel te veel, al die haren, het borstelen van de lange vacht steeds.Hun streken... Zat me echt hoog. Vooral bij de 2e.
    En ik hoefde ze niet eens uit te laten. Al is de bak schoonmaken ook niet altijd een pretje. ;)

    Bij mij is het wel weer over gegaan, dat gevoel. Dus ik snap je heel goed. En als je al niet van honden houdt helemaal.
     
  6. draak86

    draak86 VIP lid

    Mar 7, 2008
    5,427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    Tja, als je in het diepste van je hart graag voor een kindje had willen 'moederen' maar dat heeft nooit mogen lukken....Gaat dan best vanzelf als je dan gek bent op honden en je hebt er eentje. Je gaat toch snel compenseren. Om dat dan 'vreselijk' te noemen vind ik wel ver gaan.

    Ik denk vooral zo; laat iedereen lekker zelf bepalen hoe ze erover denken zolang ze andere mensen of dieren er geen kwaad mee doen. Ik zie mijn dieren (2 honden en 2 katten) echt niet als kinderen of weet ik wat maar evengoed liggen de katten op mijn bed:$ en de honden soms op de bank:$ wat een zot he;):p
     
  7. chibiRoron

    chibiRoron Niet meer actief

    dit vind ik flauw. Geloof dat ts nooit zoiets zal doen.;)
     
  8. chibiRoron

    chibiRoron Niet meer actief

    En dit vind ik ook flauw:$ een kind kies je voor,zij heeft duidelijk niet voor de joekel gekozen.ik moet er niet aan denken een hond te hebben! Word gek
     
  9. Islah

    Islah Niet meer actief

    Volgens mij had ze het juist over mensen die wél (een) kind(eren) hebben maar hun hond toch als baby behandelen...
     
  10. draak86

    draak86 VIP lid

    Mar 7, 2008
    5,427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland

    Even terug gelezen maar idd, het gaat over mensen MET kids. Maar evengoed ben ik dezelfde mening;) Je kunt het niet normaal vinden of wat dan ook maar zolang ze er niemand kwaad mee doen; lekker belangrijk.

    Ik zie ook vaak zat dat veel ouders alleen nog maar voor de kinderen gaan en voor de rest is er geen interesse of aandacht meer voor andere dingen. tja, daar heb ik ook wel een mening over maar i dont care, ik heb erg geen last van. Om het dan vreselijk te noemen.
     
  11. Butterfly30

    Butterfly30 Actief lid

    Nov 29, 2011
    247
    0
    0
    Emmen
    Ik begrijp je wel, ondanks dat ik zelf voor mijn labrador heb gekozen vond ik het de laatste weken van mijn zwangerschap het ook vrij zwaar en pittig. De verzorging kwam ook alleen op mij neer om dezelfde reden als bij jou. Ik heb toen gekozen hem 4x per week op te laten halen door een uitlaatservice en zelfs na de bevalling nog een tijdje laten doen. Puur omdat ik niet de energie had om hem ruim twee uur te laten lopen/zwemmen wat hij nodig was. Hij heeft er echt van genoten. Misschien zit dat ook bij jullie in Spanje? Het ontlast jouw een beetje.
     
  12. Nora86

    Nora86 Fanatiek lid

    Mar 17, 2006
    4,738
    0
    36
    Ach wat een domme reacties.. TS had natuurlijk moeten zeggen sorry dude je bent geweldig, maar je hebt een hond dus ik moet je niet.. Ze verzorgd het beestje geeft het tijd aandacht wast en voert het dier en wandelt ermee.. Er zijn genoeg mensen die wél voor een hond kiezen en dit niet doen!!!!
     
  13. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    Jan 7, 2013
    5,719
    477
    83
    Nou ik begrijp je wel hoor. Wij hebben ook een hond gehad en hebben hem uiteindelijk, met toch verdriet, na 3 jaar weggedaan. Ik was zwanger van de tweede en ik had gewoon geen tijd voor een hond. Het uitlaten schoot erbij in, de vieze haren binnen, de tuin die veel te lijden had. Ik was er zo klaar mee! We hebben een goed baasje voor hem gezocht en het was zo'n opluchting! Het gaf rust en het besef dat wij nooit geen hond hadden moeten nemen.
     
  14. draak86

    draak86 VIP lid

    Mar 7, 2008
    5,427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    Precies dit.

    Ik hou zelf wel van dieren, heb zelf ook honden en katten maar ik kan me goed voorstellen dat als je niet echt van dieren houdt het verzorgen een hele opgave kan zijn. Zeker als je zwanger bent want dan is alles irritant:p Zelfs ik vervloekte mijn dieren wel eens. En nog soms. Maar ik baal ook wel eens van mijn kinderen en ook wel eens van mijn man. En voor hun heb ik wel allemaal zelluff gekozen:p
     
  15. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    Aug 6, 2013
    5,495
    2,948
    113
    Nou meid, als ik lees wat jij voor jullie hond doet, is dat meer dan sommige mensen die wel graag een hond willen. Trek je niks aan van de gemene reacties hier.
     
  16. annet1985

    annet1985 Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    4,136
    0
    36
    friesland
    Dat zegt dan wat over jou, is gewoon een woordkeuze heeft dus totaal niks met mensen te maken die geestelijk niet goed zijn. Niet op alle slakken zout leggen om 1 woordkeuze
     
  17. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Nou honderd keer liever voor een kind zorgen dan voor een hond hoor!
    Als je geen hondenfan bent is de verzorging, zeker voor een oudere hond, gewoon zwaar.
     
  18. Jo85

    Jo85 Niet meer actief

    Dames alsjeblieft zeg....
    Doe toch eens rustig.

    Kinderen en honden kun je niet vergelijken.
    Een hond is een hond en een kind is een kind.
    Als je geen kinderen kan krijgen natuurlijk kijk je dan anders naar je huisdieren.
    Maarrrr... laten we de honden vooral niet gaan vermenselijken
    Deze hond krijgt alles wat hij nodig is en misschien nog wel iets meer.
    Dat TS niets met honden heeft en toch voor dit beest zorgt siert haar enorm.
    Een hond beseft dat echt niet hoor dat ts niks met honden heeft.
    Zolang hij in zijn behoeftes tegemoet gekomen wordt vindt hij zijn leven prima. Die hond beseft echt niet dat baasje soms liever heeft dat hij ergens anders woonde. Een hond leeft in het hier en nu en kijkt niet naar de toekomst en naar het verleden.
    Laten wij dan vooral niet zo naar de hond kijken alsof hij dat wel doet.
     
  19. imba 86

    imba 86 Niet meer actief

    +1!
     
  20. Vitamientjuh

    Vitamientjuh Fanatiek lid

    Dec 3, 2011
    3,069
    1,124
    113
    Female
    Ik heb niet alles gelezen, maar sommige reacties zijn wel heel erg. Het gaat hier om een dier, geen mens. Er is wel degelijk verschil en ts zegt dat ze ondanks alles goed voor de hond zorgt. Dus ik begrijp niet waarom sommigen hier zo aanvallend reageren ;).
    @TS: Hier geen hond in huis, ik moet er ook niet aan denken om er één in huis te halen. Ik vind honden wel eens leuk om buiten te zien rennen in het park oid. Maar daar blijft het ook bij ;)
     

Share This Page