hallo meiden kom hier ook af entoe meegluren ben 30 mei uitgerekend dus kan ook een juni mama worden fijn dat het met jullie zo goed gaat hier gaat het ook goed op de moeheid en misselijkheid na maar we hebben het ervoor over xxx
Ik heb de widget (rare naam) ook geplaatst op me Hyves, me werk weet het nu, de familie ook, dus mag het dan ook wel op Hyves en de reacties stromen binnen....hahaha, lachen hoor.
Hoi allemaal, Ik heb dit weekend een berichtje opgesteld met reacties op allerlei berichtjes, maar dat is nu niet echt meer up-to-date. Dan maar even in het algemeen: ik wil graag alle meiden die de 12-weken grens zijn gepasseerd feliciteren! Evenals iedereen met een mooie echo! En ik wens alle zieken onder ons veel beterschap toe! @fiona23: Gefeliciteerd! @Bulldog: Ik kreeg vandaag de brochure van de BabyDump binnen met de advertentie van het flessen starterpakket. Ik ben ook wel benieuwd naar ervaringen! Wie van jullie doet mee aan Moeders voor Moeders? Ik doe nu al zeven weken mee. De tijd gaat écht snel! Ik vind het zelf niet vervelend om te doen en ik ben er al helemaal aan gewend. Hoe ervaren jullie het?
@schaapje82 die heb ik ook gehad en zag het staan dus daarom was ik er benieuwt naar want ik ga zaterdag naar babydump.
*Smelt* Hebben jullie je al aangemeld voor cadeaudozen e.d.? Ik heb me aangemeld voor de Prenatal, Etos en Kruidvat doos.
Ik zou niet zo'n hele set kopen! Ten eerste is Avent echt niet goedkoop en zelfs na 4 kinders heb ik geen vast merk, ieder kind wilde wat anders en het andere helemaal niet. Zeker als je borstvoeding gaat geven volstaat 1 flesje echt! (En als de borstvoeding lukt gebruik je die dus niet eens...) Ik gebruik bij mijn jongste nu (na van alles uit proberen) de goedkoopste zo'n beetje die er zijn, Etos eigen merk flessen/spenen en bevallen prima. Ik heb ook nog wat van Avent en Difrax, maar allemaal zo zonde eigenlijk. Ik heb ook die sokjes gehad, nu voor de 2e keer, heel schattig idd, maar echte afzaksokjes...hahahaha. Moeder voor moeders doe ik niet aan mee, heb ik bij me 2e wel gedaan maar toen woonde ik nog op een etagewoning, en nu zag ik het niet zitten allemaal (iedereen die dat ziet hier aan de deur), en in het begin wilde ik dat nog niet, vandaar dus.
ik heb me ook aangemeld de etos doos heb ik al en prenatal ook al (van vorige zwangerschap) heb nieuwe aangevraagt. werdt vanmiddag gebelt door kruidvat ivm. een actie van energiekosten ofzoiets. maar die dozen zijn echt gewelig zitten leuke dingen in!
Hier ook alle dozen aangevraagd zit altijd wat nuttigs in, had er bij me zoontje eentje waar gewoon een heel pak pampers newborn inzat. Wordt de vermoeidheid bij jullie al wat minder, ik heb het idee dat het bij mij alleen maar erger wordt. Ik zweer zelf bij de flessen van avent en ga zeker z'n pakket halen, de flessen kunnen ook op de kolf dus ze zullen zeker wel gebruikt worden, of het kindje wil ze niet dan gaan we opzoek naar wat anders. Hier al een beetje aan beebskamer begonnen
Hallo, Ben ik ook weer even. Druk dagje gehad. Vanochtend 1e afspraak bij de vk gehad. Leuk gesprek, alle tijd. Zwitsaltas met veel leuke bladen gekregen. Het was nog te vroeg om naar het hartje te luisteren, maar daar had ik me al op ingesteld. Zullen vrijdag bij de echo het hartje voor het eerst zien (en misschien horen) Spannend! De volgende afspraak is op kerstavond om 17 uur. Romantisch nog even het hartje horen voor kerst. Ben trouwens volgens de vk een dagje eerder uitgerekend, dus ga mijn banner maar eens aanpassen. Ik heb trouwens deze kalender met foto's besteld, erg mooi en zeker de moeite waard! http://www.babyopkomst.nl/index.php?log ... n/info.php Spaar trouwens ook voor Moeders voor moeders. Kleine moeite, vind alleen de flessen erg stinken! Heb nog geen dozen aangevraagd, wil toch even de echo afwachten.
Maagzuur heb ik gelukkig niet maar lijkt me ook erg vervelend erbij zeg. Ik hoop dat het snel minder wordt. Fl3xgirl mischien eens laten prikken op ijzer tekort, moet ik van de ha gaan doen namelijk
heb net bloedlaten prikken voor vk dus ik hoor het 13 december wel slaap ook al een tijdje niet goed en heb nogal een actief weekeind gehad heb nl een megaberg beklommen hihi toen ik boven was leek het wel of ik de maraton had gelopen zow buitenadem hihi maar was zeker de moeite waard want heb de burgd gezien van dichtbij hij was helaas niet open maarja...