Ja gek he, ik was ook vrij zeker.. morgen ochtend ga ik weer testen en dat zal voor mij de doorslag geven! mijn afscheiding is trouwens heel onregelmatig, soms zalfachtig en heb nu ook wat menstruatiekrampjes. Hmmm... wat zijn wij vrouwen toch eigenlijk ook erg he haha, alles voelen, alles opzoeken! Maarja, het is dan ook zo bijzonder.. waarom hebben wij eigenlijk niet een lamp op ons buik wat gaat branden als je zwanger bent!?
DAMES!!! Ik kon het niet laten en heb een laatste ovoluatietest misbruikt.... NOD binnen 2 dagen.... KNAL KNAL positief.... Kan dit???? Ik zou hem willen laten zien maar weet niet hoe je bijlage kan toevoegen
Oke, nieuwe reactie : Dan meer opties geloof ik, en dan op de paperclip drukken, afbeelding uploaden, dat venster sluiten, en de afbeelding is toegevoegd
Net een Clearblue digitaal gedaan. Positief...1-2 weken... ) 2 dagen voor NOD... Heel voorzichtig heel gelukkig... Het dringt nog niet echt door
Aaahh schatjez wat geweldig!!!! Gefeliciteerd!!! Ik had m vanochtend negatief maar nog steeds niet ongi en wel veel slijm.. vaagA Super fijn voor je!!!! Heerlijk!
Hey Angelique... Idd heel heel heerlijk maar ik blijf zeer voorzichtig. Tenslotte ben ik nog 2 dagen verwijderd van mijn ongesteldheid... Ik durf het bijna niet hopen... Blijf voor je duimen meid!!
Hallo dames, Ik ben hier nieuw op de site en heb dit topic wat gevolgd! Wat super leuk die positieve testen! Ik moet nog een weekje wachten, maar voel me wel al een paar dagen "raar". Dit zijn mijn symptomen: - Heel erg moe - Raar gevoel in de onderbuik, soms opgeblazen, soms "ballonnetje" - Draaierig, niet zo erg dat ik echt flauw val, maar wel dat ik me vast moet pakken, zelfs als ik gewoon op de bank zit - Vandaag een heeeeel klein beetje bloed na het plassen/afvegen, niet zo erg dat het echt in het slipje komt - Soms misselijk Ik moet alleen nog een week wachten om te kunnen testen, volgende week dinsdag is mijn NOD. Spannend hoor!
Gaat het nog steeds goed schatjez? Ik heb ondertussen bloed laten prikken. Ben vandaag al 10 dagen overtijd pfff, maar moet 5 werkdagen wachten op de uitslag.
Pff spannend angeliique, dat duurt lang! Ik heb maandagochtend een afspraak bij de huisarts, omdat ik niet weet hoe ver ik ben. Via de huisarts krijg ik dan een verwijzing voor de gynaecoloog.. Ben erg benieuwd!!
Wat spannend koosje25. Echt super blij voor je! Misschien krijg je dan al snel een echo! Ik heb trouwens helemaal verkeerd gerekend met mn cyclus.. heb geteld vanaf 20 mei terwijl k 27 mei pas ongesteld ben geworden (balen!!!) Maargoed ben nu dus alsnog 5 dagen overtijd.. duss hopelijk kan de bloedtest alsnog uitwijzen dat k zwanger ben! Morgen ochtend toch weer een urinetwst doen. Heb m toch in huis liggen