Nog maar een paar weekjes en dan wordt ons mannetje alweer een jaar! Hebben jullie nog leuke cadeau ideeën? Ik zie zat hoor en weet dat ieder kindje anders is, maar waar doe je ze nou echt een plezier mee? Dit krijgt hij al: - zand/waterschelp - smart trike - toet toet garage met auto's
Ik lees ook alvast mee. Wellicht zo'n houten loopfietsje (wel met 4 wieltjes) of loopauto?? Duplo doet het ook altijd goed.
Onze dame was vorige week jarig. Het zijn niet echt grote kado's, maar ikzelf vind het wel leuke kado's. Ze heeft onder andere gekregen: - Zwembadje - Badpakje - Swimtrainer voor te zwemmen - Loopwagentje - Kleertjes - Een soort van uitgebreide telraam - Een toeter voor bij mama op de fiets - Kapstokje Misschien heb je hier iets aan..
Wij hebben wel een loopstoeltje. Misschien een stomme vraag, maar is een loopauto veel verschil met een stoeltje? Duplo hebben wij hier in de grote versie, gekregen van mijn schoonzus. Is wel een goede, want doet me herinneren dat het al maanden onaangetast opgeborgen staat
Grote kado's hoeven van mij ook niet hoor! Als ze nog zo klein zijn, hebben ze (vaak) zelf nog geen enkel besef wat ze krijgen en is het papier vaak nog leuker ook.. Het zijn meer de opa's en oma's die volgens mij denken dat het groot moet zijn.. Een telraam vind ik een goede! Die hebben we inderdaad nog niet!
Kindjes zijn met die leeftijd vaak nog blijer met het cadeaupapier dan met het cadeautje. Ze hebben er nog zo weinig weet van. Bij mijn dochter heb ik toen ook om spulletjes voor 'later' gevraagd, zoals puzzels.
Die bovenste hebben we in het zilver, kregen we bij het openen van zl zijn spaarrekening. Hij kan alleen nog niet zo goed met zijn voetjes bij de grond haha. Ik denk dat ik ook voor puzzels e.d. ga. Daar heeft hij straks ook echt wat aan. En kleertjes in een maatje groter. Als je er goed over na gaat denken, valt er geboeg te vragen, maar ja, dat vind ik leuk. Geen idee wat zl ervan vind haha
Ons dochtertje is volgende week jarig en krijgt een houten keukentje van ons! Kan ze lekker lang mee spelen... Box de kamer uit, keukentje erin.. Verder heb ik een lijstje gemaakt voor het bezoek met diverse dingen: houten puzzels, boekjes met dikke pagina's (karton), pop, cadeaubonnen, badlaken van Lief, Nijntje verstoppertje, muziekinstrumentjes, cd's met kinderliedjes etc.
Hier ook bijna een jarige, we hebben de toet toet autogarage, een driwieler (die je kan ombouwen) en een brandweer loopauto. Verder nog wat kleine dingetjes.
Wij hebben gister een loopfietsje gegeven, in bakfietsuitvoering 😊 Verder krijgt ze sowieso een schommel van oma, en van de andere oma en opa een loopkar met blokken 😊