Heb vandaag niet echt gelegenheid. We zitten bij mijn schoonouders en komen pas vanavond thuis. Heb hier ook geen test liggen, die ligt thuis. Misschien vanavond. Morgen en overmorgen komen ook niet echt handig uit. Dan moet ik gewoon werken en moeten we vroeg op en dochter naar kdv brengen. Bovendie kan ik het eigenlijk niet echt geloven en verwacht ik mijn menstruatie nog steeds...
Nou, vanavond dan toch maar getest, want drie dagen over tijd en binnen een halve minuut een dikke streep! Eerlijk gezegd moet ik er nog een beetje aan wennen. Zoals ik al eerder zei waren we nog niet echt gericht bezig. We hadden wel zoiets van, als het komt, komt het. We hebben echter alleen seks gehad buiten de vruchtbare periode (dachten we ). Aangezien we bij R. ruim een jaar gericht bezig zijn geweest, hadden we totaal niet verwacht dat het raak zou zijn. We zijn dus nog een beetje geschokt, maar worden langzaam maar zeker steeds blijer!
Dag meiden, fijn al dat goede nieuws, bijzonder en uitzonderlijk hoor! Ik heb minder nieuws... Sinds vrijdag bloed verloren, vooral veel tijdens plassen, vandaag ziekenhuis, niets te zien. Heeeeel stom. Vam de week weer heen, om alle opties verder te onderzoeken, stom stom stom.
@Janna PROFICIAT!!! Het is zo onwerkelijk hè? @Nathalie4 Wat naar seg! Maar er is nog niets zeker dat het echt fout loopt of? Hoop dat alles alsnog in orde komt! Het groepje is hier zo een beetje stil aan het vallen, maar hoop dat we toch allemaal op de hoogte blijven van elkaar! Zo bijzonder dat we allemaal ongeveer hetzelfde zijn uitgerekend
Zomerspoet, Janna, Nathalie4, Dyson, en Bo1986! GEFELICITEERD! tjee wat een hoop positieve testen? en wat een discipline! ik ben echt een aantsteller op het moment! zit nog 5 dagen voor mijn NOD en heb al een paar keer getest. pff ik lijk wel niet goed! zal er wel bij horen tijdens de 1e ronde ik droom zelfs van positieve testen (ben echt niet goed) haha.. ik teste bij mijn dochter pas 2 dagen voor de NOD een tuurstreep dus wat verwacht ik nu helemaal, als ik al zwanger ben.. maar ja.. dat verlangen he ik ben wel echt onwijs blij voor jullie! het is zo leuk als je dit topic vanaf het begin leest en jullie dan uiteindelijk allemaal zwanger zijn!! vooor diegenen die door moeten naar de volgende ronde of diegenen die nog op het wachtbankje zitten.. SUCCES!! liefs
Zucht, kon het niet laten! Nog te vroeg, zaterdag of zondag pas mijn nod maar had weer allerlei klachtjes. Zomaar ineens misselijk midden in de nacht en gistermiddag ook, zere borsten, wat bruinige afscheiding, last van mijn buik en liezen. En tsja we waren in de action dus hoppa testen mee en meteen getest dus. Derde urine en al twee kopjes thee en een glas water op, lekker slimme zet weer Nou ja, foto genomen binnen afleestijd:
ik zie helaas geen streep Tazzy! maar het kan nog alle kanten op heh! we lopen gelijk.. ik verwacht ook zaterdag of zondag mijn menstruatie al hoop ik natuurlijk dat die menstruatie gewoon lekker weg blijft! geef de moed voor deze ronde nog niet op! ik heb ook al wat gesten gedaan deze week... we zijn gewoon ongeduldig..
zou leuk zijn als we samen een positieve test in handen krijgen dit weekend! en anders in een volgende ronde!
@ Bilie, had me heel leuk geleken om contact te houden, inderdaad leuk al dezelfde bevallingdata's . Het is alleen bij mij echt mis, een vroege miskraam,dus hoor er toch niet bij. Andere meiden, ik val al af, dus jullie vast niet Toch iets positiefs van proberen te maken... Gefeliciteerd en hopen op nog meer goed nieuws voor jullie.
Oh nee, nathalie4, wat erg! Toch een miskraam, dus de bloeding was toch fout. Is het er allemaal uit of moet je nog een curettage hebben? Ik ben ook erg mee bezig en denk elke keer dat er een steekje in de onderbuik is of het wel goed zit. Ik hoop zo, zo erg dat het goed gaat. Als ik jouw bericht dan hier lees komt de werkelijkheid weer eens heel dicht bij, helaas. Sterkte ermee! Na de mk ben je wel erg vruchtbaar, dus wie weet gaat het snel weer lukken! Hoe gaat het met de anderen? Ik heb niet echt ergens last van, alleen vermoeidheid. Heb alw eer gezonde snacks in huis gehaald, fruit, nootjes en rozijnen enzo, want de laatste keer had ik altijd zo veel honger tussendoor en ik wil niet zo snel zo veel aankomen...
@Billy: Bedankt voor de felicitaties! @Nathalie: wat rot dat het echt mis is gegaan. Ik heb tijdens de zwangerschap van mijn dochter veel bloedingen gehad. Weet hoe beroerd dat voelt. Bij mij is het gelukkig de goede kant op gegaan; bij jou helaas niet. Ik hoop dat je het een plekje kunt geven. @Zomersproet: Ik heb inderdaad ook al weer allemaal gezond eten in huis. En niet eens vanwege het aankomen, maar omdat ik er onwijs trek in heb! Heb net niet meegeluncht met mijn dochter en zit nu aan een broodje gezond en een flinke bak sla! Ook sultana's en evergreens in huis, voor de misselijkheid tussendoor. En heb nog een rolletje pepermunt gevonden van de vorige zwangerschap, want dat hielp enigszins tegen de misselijkheid. Ik heb deze keer het idee dat de "kwaaltjes" veel eerder beginnen. Vorige keer had ik het idee dat ik de eerste weken nergens last van had. Nu herken ik allerlei dingen van de vorige keer. Daardoor dacht ik trouwens ook al voor het testen dat ik zwanger was. Ik ben de hele tijd een beetje misselijk en behoorlijk moe. Had gisteravond om 22.00 uur ineens zin in chili con carne (dus dat eten we vanavond ). Vorige zwangerschap had ik ook op de vreemdste momenten zin in dat soort dingen. Verder af en toe rare "trekjes" bij mijn bm en tintelingen in mijn tepels. Oja, en ik word nu al weer beroerd van de geur van mijn schone was. Gister kwam er een vleug van die geur op me af en het was precies dezelfde geur als waar ik toen helemaal gek van werd. Bij de zwangerschap van mijn dochter ben ik halverwege de zwangerschap zelfs alles met neutral gaan wassen, omdat ik op een gegeven moment al begon te kokhalzen als ik op de trap naar de zolder liep (daar staat de wasmachine en hangt de was te drogen). Het was anders echt geen doen. Ik hoop dat ik daar nu niet meteen al last van krijg.
Ik test ook niet! Vorige maand was een ware teleurstelling. Ik heb 4 testen liggen, maar ik hou voet bij stuk, ik test niet!
Ik weiger ook te testen. Na een regelmatige cyclus, werd ik in Januari een week later als verwacht toch ongesteld. Hoop testen ertegen aan gegooid. Geldverspilling. Mijn NOD ligt dan ook tussen de 15e, en de 23e.
Hmm nou ik denk dat het hier al een verkeken zaak is. Sinds gisteravond wat bloedverlies, wat nu meer lijkt te worden. Had mijn menstruatie eigenlijk niet voor zondag verwacht dus wel een beetje gek, en weer balen
Ik test ook niet!!! in ieder geval niet voor mijn nod (25/26 juni) Het is pas mijn 1e ronde maar ik wil mezelf niet gek maken en teleurstellen door te testen en dan een negatieve test in handen te hebben. Dus het is de bedoeling om pas volgend weekend te testen. Ik heb al wel wat symptoompjes (zere (.)(.), moe en met vlagen een vol/misselijk gevoel) maar die kunnen evengoed komen door de aanwezigheid van progesteron Aan de zwangere meiden gefeliciteerd!! Aan de meiden die helaas een miskraam hebben gehad...sterkte!!