Waarom waren jullie getrouwd (samen) en waarom gescheiden?

Discussie in 'De lounge' gestart door dds, 20 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Bent u gescheiden (geweest)?

  1. Ja

  2. Nee

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Sanne1985

    Sanne1985 Niet meer actief

    Nooit getrouwd en dus ook nog nooit gescheiden geweest :) 13,5 jaar al samen met mijn vriend van wie ik enorm hou. Natuurlijk zijn er wel eens strubbelingen en heeft ie minpuntjes (ik daarentegen ben perfect :cool:)maar ik wil hem nooit kwijt.
     
  2. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    20 mei 2012
    2.133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Na vijf jaar getrouwd te zijn, bijna negen jaar een relatie en twee kinderen is onze relatie leuker dan ooit
    Ik denk nu wel eens waarom ben ik op mijn man verlieft geworden? Hij is nu zoveel leuker als negen jaar geleden!

    scheiden denk ik voorlopig niet aan
     
  3. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    22 aug 2008
    1.898
    0
    36
    in un schwon huiske
    Nooit gescheiden, al ruim 24 jaar samen met mijn man. We waren jong en hebben samen een deel van onze jeugd gedeeld en gevormd. We zijn alles van elkaar, ik zou niet weten wat ik zonder hem zou moeten en andersom is het ook zo. Toch heb ik ook momenten gehad dat ik hem beu ben en nieuwsgierig ben naar een andere man. Ik weet dat dat nooit zal gebeuren want dat gevoel verdwijnt namelijk weer. Een lange relatie is geven en nemen. Wij hebben het goed zo en het gras is bijde buren echt niet groener denk ik.
     
  4. Logan

    Logan Niet meer actief

    Niet gescheiden en dat gaat hopelijk nooit gebeuren. Wij zijn bewust getrouwd toen wij twintig en drieëntwintig waren, wij zijn al samen vanaf mijn zestiende.
    Toen wij net samen waren lagen mijn ouders in scheiding en dat was zo'n rottijd. Hij heeft me er zo goed door heen gesleept, daar blijf ik hem eeuwig dankbaar voor. Dankzij die situatie heb ik een tijd ook gedacht dat eeuwige liefde niet bestond, tot ik me op een dag besefte dat wij samen al zoveel overwonnen hadden. Wij gaan nooit meer uitelkaar :)

    Ik moet er wel bij zeggen dat wij een klein jaar terug zoveel ruzie hadden dat ik vaak dacht 'waar doe ik het allemaal voor?' Toen we in augustus zwanger waren was dit weg en wist ik ook waar dit vandaan kwam.
     
  5. silly31

    silly31 Actief lid

    12 apr 2012
    166
    0
    0
    NULL
    NULL
    niet gescheiden, sterker, na 14 jr samen gaan we nu trouwen!
    wel in de eerste 2 jaar dat we zwanger probeerde te worden een grote dip gehad, geen ruzie, maar wel een moeilijke tijd, waarin ik zijn steun hard nodig had, maar ik sprak dat niet uit, ging er vanuit dat hij dat uit zichzelf zou snappen, maar dat is blijkbaar het man/vrouw verschil. ontzettend veel gepraat (en nog steeds) en alleen maar dichter naar elkaar toegegroeid. ik zou hem dan ook voor geen goud willen missen, hij is echt mn maatje
     
  6. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Nooit gescheiden, nu 7 jaar getrouwd. De bekende dip na 7 jaar hebben wij nu een beetje. Vaker ruzie, meningsverschillen en discussies. Ook twijfels; is dit het nu?! Onze relatie is kei hard werken en zal niet altijd vanzelf soepel verlopen. Daarvoor zijn we te verschillend. We maken nu tropenjaren mee met de kinderen, hopelijk gaat het wat beter als deze voorbij zijn.
     
  7. Neeltje1986

    Neeltje1986 Fanatiek lid

    29 aug 2009
    3.313
    1
    0
    Onze boef! :)
    Eindhoven
    Na tien jaar samen sinds maart 2014 gescheiden. Meneer besloot niet langer gebonden te willen zijn aan vrouw en kind.
     
  8. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    Getrouwd nooit gescheiden en hoop ook dat dat niet gebeurd. We hebben troubles zat maar het komt altijd redelijk goed. Tropenjaren zijn idd heel toepasselijk....

    Maar ja 8 jaar mmm en dan tegelijk tot nu bijna 6 jaar kinderzorg en die je niet hoort te hebben.....vergen wat van je en elkaar. Breken zal het ons hopelijk niet, daar werken we beide te hard voor aan de relatie en onszelf.
     
  9. Noukie1805

    Noukie1805 Bekend lid

    4 feb 2009
    665
    0
    0
    +1, nu 2 jr uit elkaar nadat hij er tijdens mijn zwangerschap van de tweede met zijn collega vandoor ging.
     
  10. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.186
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Mijn man is mijn 1e "echte" vriendje:). We zijn nu 14 jaar samen waarvan 6 jaar getrouwd. Wij zijn voor elkaar gemaakt (vinden we zelf) en zullen zoals het nu gaat nooit gaan scheiden. Natuurlijk heeft ook ons huwelijks weleens last van ups&downs
     
  11. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Nog nooit gescheiden maar ik ben ook jong 22 jaar.
    Vriend is 37 en heeft wel een relatie van bijna 10 jaar achter de rug voor mij waar hij zijn dochter uitheeft.

    Mijn ouders zijn wel gescheiden vanaf mijn 3e. Heb wel vanaf het begin een stiefmama die ik nu nog heb en waar ik altijd gewoond heb. Dus voelt voor mij niet als gescheiden ouders ;)
     
  12. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    Hey wij precies hetzelfde. Dit jaar 14 jaar samen, en dit jaar dan 7 jaar getrouwd straks in augustus hihi. Beide wel vriendinnetjes en vriendjes maar niks speciaals.
     
  13. Tannie

    Tannie Bekend lid

    16 nov 2011
    552
    60
    28
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Ik ben met mijn ex getrouwd toen ik zwanger (gepland!) was van mijn oudste. Het leek toen allemaal goed en handig, maar eigenlijk was het een slechte beslissing (met wat druk van so).
    Na 2 jaar ging het zo slecht dat we samen hebben besloten om te scheiden.

    Nu zijn we 13 jaar verder en gaan we goed met elkaar om. We hebben allebei een leuk gezinnetje en de oudste weet niet beter dan dat zijn vader en moeder niet samen zijn.

    Scheiden was 1 van de beste beslissingen die ik ooit genomen heb.
     
  14. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Wij zijn ook nog erg jong, maar ik ben getrouwd met mijn beste vriend.. Mijn maatje en ben al 7 jaar hartstikke gelukkig met hem. Moet er niet aan denken om ooit van hem te scheiden, dus hopelijk kan ik daar nooit over meepraten.
     
  15. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Mijn ouders zijn gescheiden en ik denk dat dat voor hen de beste keus was. Maar ik hoop nooit te gaan scheiden!

    Wij hebben het best moeilijk nu, jongste slaapt waardeloos, man is al aantal jaar werkloos en het solliciteren schiet gewoon niet op, daardoor financieel gewoon strak. Manlief vindt thuis zijn ook nier leuk en ik vind volledig verantwoordelijk zijn voor de financiën best zwaar, maar.... ik wil hem niet kwijt en ik wil ook mijn kinderen niet delen (hoewel een nachtje doorslapen wel lekker zou zijn;)). Ik hoop gewoon over 20-30 jaar op de bruiloft van mijn zoons nog steeds samen te zijn met hun vader. Dat vind ik een fijn toekomstbeeld.
     
  16. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    Ik hem getrouwd na 11 jaar relatie en ondertussen 12 jaar samen . We zijn totaal verschillend en respecteren elkaar hier in. Tuurlijk hebben we ook puntjes die verbeterd kunnen worden :) maar ik denk dat elke relatie min en plus punten kan bedenken en dit niet anders is bij een eventuele nieuwe relatie. Zolang je gelukkig bent samen en je elkaar nog steeds graag ziet :) zit het wel goed.

    Mijn vader is met zijn 1e vrouw getrouwd omdat dat moest nadat ze zwanger bleek. Echter was dit en gedwongen huwelijk en geen liefde dus liep het al snel uit op een scheiding. Hij was ondertussen een 2 ling rijker :). Daarna trouwde hij met mijn moeder uit liefde :) en kregen samen nog 5 dochters. Ze zijn u nog samen en hebben jaren contact gehad met 1e vrouw en mijn moeder en zij waren beste vriendinnen .

    Trouwen moet vooral gebeuren na een paar jaar en niet te snel. Ik leerde mijn partner echt niet helemaal kennen in het 1e jaar haha. We waren al ruim 4 jaar samen voor we gingen samen wonen en kort daarna begonnen we aan kinderen. Ik denk dat als je het ja woord uitspreekt zonder je elkaar goed hebt leren kennen verdoemt is mis te lopen ( uitzondering daargelaten). Bij elkaar blijven voor de kinderen vind ik ook echt jammer van een huwelijk. Je eigen geluk is net zo belangrijk en zonder vechtscheiding is uit elkaar gaan met 2 gelukkig ouders zo slecht nog niet. Trouwen en getrouwd blijven is iets wat voor bijde goed moet voelen, elkaar 100% vertrouwen en elkaar recepteren Inc foutjes :).
     
  17. Zuidriem

    Zuidriem Niet meer actief

    Van de zomer 15 jaar samen met mijn man, waarvan bijna 12,5 jaar getrouwd.
    We hebben tropenjaren achter de rug (5 kinderen gekregen) maar we hebben het gered.
    Af en toe een dipje, maar met veel/goed praten kom je daar wel boven op.
    Ik hoop nooit te gaan scheiden, dat lijkt me 1 van de vreselijkste dingen die je als gezin kan overkomen.
     
  18. Neeltje1986

    Neeltje1986 Fanatiek lid

    29 aug 2009
    3.313
    1
    0
    Onze boef! :)
    Eindhoven
    Sommige mannen.. ;):x
     
  19. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Ja gescheiden mijn verhaal is regelmatig hier wel langs gekomen.

    Je trouwt omdat je dat wilt je scheid om dat er soms geen andere keuze.s bestaan dan afstand van elkaar nemen.

    Wel zijn wij al met al z.n 15 jaar met en zonder elkaar.
     
  20. oxbow

    oxbow Niet meer actief

    Wij zijn ruim 9,5 jaar samen en bijna 9 jaar getrouwd.
    Wij zijn getrouwd na een verkering van 8 maanden, omdat ik zwanger was van de oudste en vanuit mijn geloof niet mocht samenwonen (ook niet zwanger worden voor het huwelijk overigens :D)

    We zijn gelukkig getrouwd hebben ook wel onze dipjes, maar in die 9,5 jaar ook al zoveel samen meegemaakt en doorstaan dat onze relatie alleen maar sterker is geworden, helemaal na de geboorte van ons jongste meisje en haar ziekte.
    ik zie me met hem oud worden.
    hij heeft ook alles voor ons over is er altijd voor mij en de kinderen.
    Een betere man kan ik me niet wensen en ja minpuntjes heeft hij ook, maar die heb ik meer dan hem vrees ik ;)
     

Deel Deze Pagina