16 t/m 31 Juli 2014

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Catnip, Mar 21, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marievs

    marievs Fanatiek lid

    Sep 16, 2013
    2,117
    293
    83
    Ja he, dat viel mij ook al op. Op facebook is het drukker hihi.

    Kennen jullie dit?
    VSM D6 calluophyum & Framboosblad

    Er is hier een topic over. Weet alleen niet of ik het nu wel of niet moet doen. Wil eigenlijk gewoon de natuur zijn gang laten gaan. Wat vinden jullie?
     
  2. Liesken

    Liesken Fanatiek lid

    Oct 18, 2009
    1,116
    1
    38
    Ja er is eigenlijk een klein clubje overgebleven. Maar evengoed gezellig toch! Ik mis alleen Niekske, zij heeft ook al een tijdje niets meer geschreven?
     
  3. marievs

    marievs Fanatiek lid

    Sep 16, 2013
    2,117
    293
    83
    ja daarom. De meeste schrijven ook savonds.
     
  4. marygirl

    marygirl Actief lid

    Dec 25, 2010
    377
    0
    0
    @Chocochick: Wat heerlijk dat jullie een weekje naar een bungalowpark zijn, veel plezier :D Wat spannend twee bezichtigingen, ik duim voor jullie!!

    @madamev: De krampen waren dus toch van het indalen, mooi dat jullie meisje is ingedaald. Die kramp in de onderbuik die je beschrijft herken ik, ik vroeg het gisteren aan de vk waardoor dat kan komen en die zei dat de kleine dan waarschijnlijk net tegen een zenuw aanligt. Ze gaf de tip om toch proberen een andere positie aan te nemen, alhoewel dat mij amper lukte op zo'n moment. Maar het kan natuurlijk ook iets anders zijn bij jou...
    Fijn dat je vandaag wat meer rust hebt. Ik merk zelf dat ik wat rustiger ben sinds ik amper meer afspraken heb en lekker thuis kan aanrommelen.

    @minigirl: Lastig dat de maag darm arts en de gyn geen eenduidig advies voor je hebben. Ik weet er zelf te weinig van om tips te geven, maar het lijkt me dat beide kans op infecties geven? Lastig hoor, hoop dat je er uitkomt.

    @catnip: Mooie buik! Vandaag alweer je laatste werkdag, is vast een goed gevoel dat je project af is, kun je nu gaan genieten van verlof.
    Die krampen zouden best indalingsweeen geweest kunnen zijn. Ik had ook zulke krampen en ons meisje is ook ingedaald. Leuk kaartje!

    @annemarie: Mooi geworden de wieg! handig zo'n creatieve moeder :D Fijn dat ze het in de gaten houden van het vruchtwater, hoop dat het de 27ste nog steeds oke is. Hebben ze ook gezegd wat ze gaan doen als het nog minder is?

    @marievs: Hihi grappig dat je stiekem toch even probeerde te kijken op de echo. Ben wel heel benieuwd wat er in je buik zit :D
    Over de kleertjes en de vluchtkoffer. Ik zou inderdaad de kleertjes die je als eerste aan wilt doen klaar leggen in een stapeltje, mocht je dan toch naar het ziekenhuis moeten heb je dat zo in de koffer. En als je volgens plan thuis blijft dan heb je ook vast klaar liggen wat de kleine aan krijgt. Ik heb het stapeltje kleertjes ook nog in de kast, koffer staat er naast, dus kan het er zo in doen. In de koffer ligt het lijstje en mijn man ziet dan wat er op het laatste moment nog bij moet (waaronder het stapeltje kleertjes, portemonnee, fotocamera etc.)
    Wat lief van je collega met die cupcakes!

    @Liesken: Wat zielig voor je man met zijn oog, hopen dat het snel wegtrekt. En wat gaat het snel, gek idee dat je zondag gewoon al kan bevallen! :D

    @Lili: Woehoooeee te gek, gefeliciteerd, wat SUPER!

    @Sterre: Bedankt voor de zoogcompressen tip, vond die van Natusan ook erg fijn de vorige keer :)

    @vk: Gisteren weer bij de vk geweest, de kleine is al ingedaald. Dat vermoedde ik al, want had flinke krampen de twee nachten daarvoor en de dag daarna zat mn buik minder hoog en had ik wat meer lucht. Hebben ook gehad over wanneer bellen bij de bevalling. Ik mag bellen zodra ik weeën van 1 minuut heb die om de 5 minuten komen. Of als mn vliezen breken mag ik ook gelijk bellen. Moet zeggen dat ik er eigenlijk wel weer naar uitkijk nu we het over de bevalling hebben gehad. Vooral dat eerste moment dat de baby op je buik ligt.

    @enveloppen: Goed dat jullie het noemen. Heb alle adressen al wel geprint op etiketten, maar moet ze natuurlijk nog wel even erop plakken ;)
     
  5. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    Sep 23, 2008
    8,211
    3
    0
    In de wolken
    Marievs: yay, jij nu ook verlof!
    Waarom kijk je zo tegen over tijd lopen op?
    Geen idee hoeveel pakken zoogcompressen je nodig hebt maar ik lekte behoorlijk in het begin dus best wat nodig gehad. Ik vond het ook wel prettig om soms voor de zekerheid wat te dragen of bij me te hebben.
    Ik heb weleens gehoord dat je kunt checken of het vruchtwater is door op je hand te blazen.. Geen idee of het werkt, mijn vliezen zijn allebei de keren op het laatst gebroken door de vk.
    Van onder masseren...?

    Buikdrager: bondolino, manduca, ergo baby en storchenwiege zijn allemaal ergonomisch dragers die je ook vanaf de geboorte kan gebruiken.

    MadameV: oh je slikt al magnesium haha. Klinkt niet fijn dat het zo gespannen is door het vocht :(
    Wat leuk dat je een gipsbuik gemaakt hebt! Mooi aandenken :)

    Het viel mij ook al op dat een aantal meiden stil(ler) zijn geworden. O.a Niekske, Daphne ..

    Marygirl: ja dat moment dat je kleintje op je buik ligt... Zwijmel.. Hihi :)

    Even een gekke vraag misschien maar hoe bevallen jullie, naakt of in een shirtje oid?
     
  6. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    Sep 23, 2008
    8,211
    3
    0
    In de wolken
    Ik heb dat topic even gelezen trouwens maar ik ben sceptisch eerlijk gezegd. Ik ben absoluut voor homeopatische middelen maar in deze eerlijk gezegd niet. In de meeste positieve berichten gaat het ook over een tweede bevalling dus vind ik het wel logisch dat het soepeler ed is gegaan.
     
  7. jvs12

    jvs12 Bekend lid

    Apr 24, 2013
    982
    0
    16
    NULL
    NULL
    Zo meiden daar ben ik ook weer eens, ff geleden maar ik zit momenteel in een spannende situatie en dat levert nogal stress op en heb dus ff nergens puf voor (man zit te wachten op uitslag voor een baan)

    12 juli volle maan? hihi dan ben ik jarig.

    volgende afspraak voor mij is op 27 juni bij gyn. ben nu overgedragen.

    Volgens mij heeft nu iedereen verlof of niet?
     
  8. Catnip

    Catnip Actief lid

    Nov 28, 2013
    399
    0
    0
    Jvs, , ik ben nog bezig.. laatste officiele uurtjes hier! :)

    Straks even uitgebreid reageren als ik klaar ben!
     
  9. marygirl

    marygirl Actief lid

    Dec 25, 2010
    377
    0
    0
    @kleding bij bevallen: Ik doe een lang shirt aan, met halflange mouwen en tot net over mijn billen. Hij heeft een vrij diepe hals, dus kan de kleine gelijk aan de borst na de bevalling zonder dat ik me om hoef te kleden :)

    @jvs: sterkte met wachten op de uitslag, dat soort dingen kunnen idd heel spannend zijn.
     
  10. annemariew89

    annemariew89 Actief lid

    Jun 8, 2012
    491
    279
    63
    Female
    Flevoland
    @vruchtwater, Als het straks echt nog minder is gaan ze het denk ik laten komen, volgens de gyn kon het dan beter buiten mijn buik dan in mijn buik groeien. Maar tot nu toe ga ik daar nog niet van uit. Die kleine beweegt zo veel dat ik niet het gevoel heb dat het niet goed gaat. Maar we gaan het zien 27 juni.

    @Marievs, Jammer dat je zo aan het ergeren was, Maar erg logisch, zou zelf ook niet blij zijn als iemand zoveel rookte zeker nu niet. En alles gaat er zo naar ruiken..
    Ik kijk ook wel uit naar de bevalling en dan niet zozeer dat ik denk joehoe kom maar, maar meer dan weet ik dat het "echt" gaat beginnen haha, ik kan niet zo goed tegen dat wachten ;)
    Eigenlijk ga ik niks kopen van die zwitzal of iets dergelijks producten, op het begin gebruik je het niet zo snel en heb wel een paar dingetjes gekregen dus ik ga later wel eens op jacht naar wat ik dan evt wil.


    @Liesken, Lekker zo'n dagje helemaal alleen thuis :), Hoe gaat het nu met je man?
    jeetje 37 weken! wat gaat het hard he... ik ben maandag 35 weken , vind ik ook al zo snel gaan haha! maar hoop voor je dat jij eerder bevalt dan mij :)

    @Medamev, De urine werd getest vanwege mijn hoge bloeddruk, ze gaan nu dus kijken of er eiwitten inzitten want als dat zo is kan dat ook niet goed zijn voor het kind, ook al word mijn bloeddruk nu laag gehouden. Ik neem aan dat ik gewoon 27 juni die uitslag krijg heb er verder niks over afgesproken dat ik eerder zou bellen ofzo.
    Wat leuk zeg die buik in gips,was het erg lastig om te doen? benieuwd hoe jullie hem gaan oppimpen.. :)

    @Lili, Gefeliciteerd , wat super dat je bent aangenomen :)!

    @Sterre, FIjn dat alles goed was en ja een beetje stijgende bloeddruk blijkt aan het einde (zover ik heb begrepen) normaal te zijn, dus komt vast goed :)... Spannend joh nog even en dan heb je die kleine meid in je armen, ben zo benieuwd of dat nou anders aan zal voelen dan je 2 jongens..
    enne bevallen, tja ik denk wel dat ik een shirt aan heb, denk gewoon een grote van mn man! zit ook wel lekker :)

    @Catnip, Nou laatste uurtjes gehad! :) Kun je nu alles loslaten of is er stiekem nog heel veel te doen...

    Hier ben ik gestopt met "echt" werken, ga wel dinsdag nog even een keer brood brengen , dat deed ik eigenlijk elke dinsdag, dan ging ik eerst naar de bakker en vervolgens naar mn werk om daar wat te drinken en weer te gaan.

    Dinsdag hebben wij een borstvoedings cursus ben erg benieuwt.
    en dan vrijdag dus de gyn en in die week daarna (als de controle bij de gyn goed is) moet mijn man voor een nachtje naar duitsland. Hij vind het wel spannend wel stel je voor dat ik opeens weeeen krijg, Maar dan zou ik wel erg vroeg zijn dus ga er maar even niet van uit :)

    Fijn weekend meiden!
     

    Attached Files:

  11. annemariew89

    annemariew89 Actief lid

    Jun 8, 2012
    491
    279
    63
    Female
    Flevoland
    Zo even voor catnip :)
     

    Attached Files:

  12. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    Sep 23, 2008
    8,211
    3
    0
    In de wolken
    Jvs: spannend zeg, hopelijk word hij aangenomen!

    Annemarie: oke, ben benieuwd dan de 27e. Hopelijk is alles gewoon goed, ook de uitslag van je urine.

    Catnip: en, helemaal klaar?

    Bedankt voor jullie antwoorden al op m'n vraag over de kleding tijdens de bevalling. Ik heb 2 x gewoon een dun truitje aangehad maar als het thuis gebeurd wil ik misschien gewoon in m'n nakie :p

    Verder merk ik nu wel dat het de laatste weekjes zijn. Uk vult nu echt m'n hele buik en het bewegen begint nu ook vaker pijn te doen :) Door die regelmatige harde buiken van laatst merk ik dat ik er een beetje op zit te wachten tot het echt gaat gebeuren. Heel stom eigenlijk... Voor hetzelfde geldt blijft ze nog zitten tot 41 weken ofzo haha. Van de andere kant ook best rottig want ik wil er eigenlijk ook nog lekker van genieten natuurlijk :)
     
  13. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    Sep 23, 2008
    8,211
    3
    0
    In de wolken
    ☀️Juli mama's☀️

    Uitgerekende datums:

    13 juli
    Liesken - 28 jaar - 3e kindje - jongen
    16 juli
    MadameV - 24 jaar - 1e kindje - meisje
    Minigirl - 35 jaar - 1e kindje - meisje
    Sterre82 - 31 jaar - 3e kindje - meisje
    17 juli
    Minimaus - 20 jaar - 1e kindje - jongen
    19 juli
    Marievs - 27 jaar - 1e kindje - verrassing
    21 juli
    Niekske78 - 36 jaar - 1e kindje - jongen
    22 juli
    Daphnev85 - 28 jaar - 1e kindje - meisje
    Jvs12 - 32 jaar - 2e kindje - meisje
    Catnip - 27 jaar - 1e kindje - meisje
    23 juli
    DeniseG1986 - 27 jaar - 2e kindje - jongen
    24 juli
    Samantha89 - 24 jaar - 2e kindje - jongen
    25 juli
    Chocochick - 34 jaar - 2e kindje - jongen
    Lili79 - 34 jaar - 2e kindje - jongen - iv: 27 juni
    27 juli
    Memvan4 - 36 jaar - 5e kindje - meisje
    28 juli
    Annemariew89 - 25 jaar - 1e kindje - verrassing
    29 juli
    Marygirl - 29 jaar - 3e kindje - meisje
    Marjolinos - 34 jaar - 1e kindje - meisje
    1 Augustus
    Babyboom - 29 jaar - 3e kindje - meisje
    22 september
    Dreamchild - 31 jaar - 3e kindje - meisje

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Meisje: 11 Jongen: 7 Verrassing: 2

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Afspraken:

    Juni
    Sterre 23 juni - verloskundige
    Liesken 24 juni - verloskundige
    MadameV 24 juni - verloskundige
    Lili 25 juni - verloskundige
    Chocochick 27 juni - gyn
    Marievs 27 juni - verloskundige
    Jvs 27 juni - gyn
    Annemarie 27 juni - gyn

    Juli

    Marygirl 1 juli - groeiecho
    Sterre 1 juli - verloskundige
    Liesken 3 juli - verloskundige

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Bevallen:

    17 maart:
    Ik ben verliefd - Koen* - 21 weken en 1 dag

    -------------------–-------------------------------------------------------------------------

    Vlindermama's

    Laupio
    Dreamchild
    Anelisa
    Truus86
    Mama mus
     
  14. Minigirl

    Minigirl Fanatiek lid

    Feb 17, 2013
    1,036
    12
    38
    Female
    lawyer
    Den Haag
    #594 Minigirl, Jun 20, 2014
    Last edited: Jun 20, 2014
    lili, gefeliciteerd!! wat fijn!

    Sterre, ik zie dat we even ver zijn. Het begint nu wel zwaar te worden he inde laatste weekjes, Is het je eerste zwangerschap?

    Marygirl, fijn dat de kleine al ingedaald is of loopt het juist niet fijn. Hoe doe je dat eigenlijk ,et de ettiketten. Koop je die kant en klaar en doe je ze dan in de printer? Moet je daar een programma voor hebben?

    MadameV, hoe is het met het vocht? Wordt het steeds meer? Ik laat me af en toe masseren en ik heb het idee dat dat een beetje helpt.

    Liesken, jij wordt as zondag al 37 wkn, joehoehoeoe!

    @ Fb, omdat ik niet goed weet wie precies wie is of fb durf ik niet zo goed daar mee te praten :(

    Ik had van de gyn een email dat hij vandaag ook nog gaat bellen met de maag darm arts zodat ik duidelijkheid krijg. Ik was vandaag naar de longarts en ben langs de gyn gelopen of hij meer wist maar dat was niet het geval. Hij 'hoopt' maandag.. maandag is om 10:00 een afspraak bij zijn collega van hem ingepland omdat hij zelf te druk heeft (ook weer zoiets). Ik hoop dat ik dan duidelijkheid krijg want ik wil nu toch welmecht weten of het kz, inleiding of natuurlijk wordt. Ik ben ook al al bijna 37 weken.
     
  15. Catnip

    Catnip Actief lid

    Nov 28, 2013
    399
    0
    0
    @annemarie, 27 juni is nog best ver weg zeg. Ik hoop niet dt ze het al eerder gaan halen.. En wanneer krijg je de uitslag van uirine etc? Bij mij checken ze de urine elke keer als op controle kom en dan hoor ik ook gelijk of het ok is.

    Hier klaar met werken maar wat je zegt inderdaad stiekem nog paar dingetjes om in de gaten te houden die ik moeilijk kan loslaten. Ik heb wel mijn zakelijke mail van mijn mobiel afgehaald zodat ik niet bij elk piepje mijn werk mail ga zitten lezen, zo kan ik ook niet in de verleiding komen om me met dingen te bemoeien :D

    Wat een lief wiegje zeg!! Mooi stofje :)

    @minigirl, wat een gedoe weer, vooral dat tegenspreken van verschillende afdelingen lijkt me erg vervelend, ik zou er onzeker van worden :(

    @marievs, fijn dat je partner toch nog iets heeft opgestoken van die avond. Lijkt me wel prettig idee .. ondanks dat de vrouw het harde werk moet doen voelt de geboorte wel als iets wat we als team doen. We hebben het regelmatig over de geboorte wat als dit of wat als dat. Vind het een prettig idee dat als ik niet helemaal helder meer ben hij duidelijk kan aangeven wat we wel en niet willen (tenzij er medische noodzaak is uiteraard). Vind het wel spannend hoor wat het bij jullie gaat worden! Dat je het al die tijd hebt volgehouden, knap hoor! :)

    Qua babyproductjes heb ik een Sebamed babyolie, talkpoeder en Zzwitsal haarspul omdat het zo lekker ruikt. Op verzoek van de kraamverzorgster ook vaseline gehaald.

    Wat leuk van je collega’s om met cupcakes aan te komen! Heel attent :)

    @liesken, wat vervelend van je man zeg, gaat het beter? En wow 37 weken al! Wat spannend zeg!! Het komt nu echt heeeel dichtbij. Ben zo benieuwd naar ieders bevallingsverhalen !

    @madameV, herkenbaar dat gevoel van van alles nog moeten.. vanavond voor het eerst lekker op de bank zonder even iets te moeten en dan ben ik zoooo onrustig.. hoop dat het weggaat. Ik herken je gevoel niet helemaal maar ik kreeg als tip van de bekkenfysio om bij het omdraaien vooral je hakken te gebruiken om je af te zetten en niet zoals je gewend bent je buik/bekken.. op die manier kan je de spieren daar een beetje ontzien, misschien helpt het?

    @lili, geleficiteer meid! Echt top!! Super!

    @marygirl, dat moment dat je baby op de buik ligt lijkt me zo ontzettend bijzonder. Als ik aan de bevalling denk of er tegenop zie probeer ik dat beeld zoveel mogelijk vast te houden zo van .. daar doe je het allemaal voor.. weet niet of het helpt :D

    @sterre, ik heb twee nachthemden gekocht. Beide lekker lang zodat ik het een en ander kan bedekken als ik naar toilet wil ofzo, de ene heeft driekwart mouwtjes de ander mouwloos. Beide hebben knoopjes voor zodat ik het open kan knopen voor huidcontact. Geen idee of het handig is ofzo maar had het een en ander gelezen op het forum en het leek me het prettigst.

    @jvs, wat spannend voor jullie. Wanneer krijgt je man wat te horen?

    @Daphne, je bent zo stil meid.. gaat het wel goed?:(
     
  16. madameV

    madameV Fanatiek lid

    May 23, 2013
    3,905
    168
    63
    Nou het gebeurd niet vaak maar ben echt klaar wakker op dit tijdstip. De laatste 3 dagen begint de rust binnen te treden waardoor ik we overdag ook wel eens even een uurtje aan toe geef. Misschien is dat niet zo verstandig.

    @marievs heb het ook voor een deel gelezen het topic maar daar geloof ik eerlijk gezegd ook niet zo in. Ben dan meer voor een behandeling voetreflex omdat ik daar verder ook zoveel baat bij had en ze ook kan " proberen " de bevalling op te wekken.

    @ marygirl je hebt helemaal gelijk zodra je wat minder afspraken hebt staan komt de rust vanzelf dat merk ik nu ook en nu kan ik er ook echt van genieten. Fijn dat jou kindje ook is ingedaald ik merk dat zelf ook. Ondanks dat mijn buik nog steeds helemaal gevuld is als ik zit met een lekkere kont onder mijn ribben ben ik ook bijna niet meer benauwd.

    @ Sterre ik heb voor de bevalling ook een bigshirt gekocht. Helemaal naakt lijkt mij dan weer niks vind het een fijn idee dat ie juist zo lang is dat je evt wat af kunt dekken

    @ jvs12 succes met wachten. Kan idd heel zenuwslopend zijn

    @ Annemarie zo'n gipsen afdruk is niet moeilijk maar wel even een kliederboel. Het droogt snel dus op zich is het ook zo klaar. Je knipt stroken gips op lengte en die dompel je dan in water en plak je op je ingevette buik overlappend over elkaar. Je kunt het denk ik niet alleen maar mijn zusje heeft het gedaan en ik alleen af en toe iets vastgehouden waar nodig

    @ Sterre dat gevoel dat je beschrijft heb ik al net zo. Hier vooral door t vocht waardoor ik gewoon erg last van mijn voeten heb bij alles wat ik doe. Dus van mij mag het ook rustig komen haha. Maar het is net wat je zegt je wil ook genieten van je tijd en erop wachten duurt altijd lang. Wel wil ik dus in overleg met de vk rond 38 a 39 weken zo'n behandeling van de voetreflex laten doen. ( dat kan 3 x over om de dag en kán net het duwtje geven, maar wanneer het kindje niet wil komt het niet, eig net als bij strippen zeg maar maar dan alternatief ) dat vind ik alleen al een fijne gedachte dat je iets alternatiefs kunt proberen zonder dat het gevolgen heeft. En wie weet is het net dat duwtje.

    @ minigirl hier ook net zo ver als jij ;) qua printen op etiketten heb ik ook gedaan, ofja laten doen haha. Is geen speciaal programma maar via excel op een of andere manier in word zetten en dan op van die losse etiket vellen geprint

    Op Facebook staat inderdaad helemaal op het begin een lijstje wie wie is dat kun je toch altijd weer even op zoeken? Ik kan het ook niet altijd helemaal onthouden haha

    Bij Sterre staat onderaan d'r berichten bij d'r banner dat ze 2 zoontjes heeft ;)

    Met het vocht word het nog niet echt beter. Wat je zegt qua masseren helpt wel iets. Heeft de voetreflex ook een speciale behandeling voor gedaan maar de een heeft het toch meer als de ander en hoort er toch een beetje bij.

    Wat lastig steeds met die artsen van jou zeg! Net wat je zegt as maandag ben je al bijna 37 weken een x duidelijkheid zou wel heel fijn zijn dan kun je je ook geestelijk daarop voorbereiden.

    @ catnip jeuh verlof!! Heb je goed dat je je zakelijke mail af zet. Je hebt niet voor niks verlof. Thanx voor de tip van het omdraaien. Het is ook de ene nacht beter als de andere. Laatste nachten juist weinig last van misschien had het toch met het dalen te maken?

    Hier met vl ook over de bevalling gehad en evt geboorteplan maar wij laten juist alles over ons heen komen. Hebben bij sommige dingen juist zoiets van hoe moeten we nu al weten wat en hoe welke houding enz. Wel gaat mijn vriend de navelstreng doorknippen en ga ik geen bv geven maar verder laten we het dus op ons af komen.

    Verder alles goed hier. Minder benauwd en de rust is hier binnen getreden dus kan er nu ook echt wel van genieten. Merk wel dat ik het zoals nu fijn vind dat mijn vriend weer 2 dagen thuis is. Ook al doen we regelmatig ieder een paar uur ons eigen ding toch wel lekker die aanspraak.

    Verder op t vocht na heb ik eigenlijk niet zoveel te klagen voor de verandering haha! Ga maar eens proberen weer te slapen
     
  17. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    Sep 23, 2008
    8,211
    3
    0
    In de wolken
    Minigirl: haha nee dit is mijn 3e kindje ;)
    Op fb gewoon lekker mee kletsen hoor :)
    Pff wat een gedoe zeg bij jou in het zkh :( Geen tijd, geen duidelijkheid...echt vervelend :( Zeker met iets zoals een bevalling zou het wel erg fijn zijn als je je er enigszins rustig op voor kunt bereiden.

    Catnip: joehoe verlof :D Heel goed dat je je werkmail van je mobiel hebt gehaald. Ik kreeg ook nog dingetjes van m'n werk op m'n mobiel maar heb het laatst ook geblokkeerd. Geen zin in hoor :p

    MadameV: he bah, midden in de nacht klaar wakker, rot is dat he :( Heb je nog wel een beetje kunnen slapen?

    Het gekke is dat ik er bij de zwangerschap van m'n jongens geen genoeg van kon krijgen. Bij m'n tweede vond ik het ook heel maf dat hij al een week oud was op m'n uitgerekende datum hihi :) Ach we zien het wel, ze komt toch wanneer zij er klaar voor is :)

    Chocochick: zijn de kijkers al geweest?

    All: ik ben echt aan het klagen ( sorry :) ) maar ik heb toch zo'n last van krampen en steken onderin de hele tijd :) Vooral als ik niet snel genoeg naar de wc ga krijg ik ook gelijk een harde/gespannen buik. Nog meer die dat hebben?
     
  18. DeniseG1986

    DeniseG1986 Fanatiek lid

    Apr 27, 2010
    3,070
    0
    36
    Ik ben een van de meiden die al heel lang niets geplaatst heeft. Heb wel al die tijd meegelezen, maar waren op een gegeven moment zulke lange commentaar om op te reageren dat ik het opgegeven heb. Ben gelukkig dus wel bij wat jullie verhalen betreft
    Op fb ben ik eigenlijk helemaal niet zo actief dus heeft het niet veel zin om toe te voegen, of hebben jullie een privechat?

    Alles gaat hier gelukkig wel heel goed, daar waar ik rond de 20 veel last had van mijn bekken valt dat nu juist heel erg mee.
    Heb sinds vorige week ook verlof, dus eerste weekje is net voorbij, echt heerlijk.

    Gister bij de gyn geweest en de dat voor mijn keizersnede doorgekregen, is wel erg spannend om te weten. Heb wat meelezers dus kan de datum hier niet plaatsen, we willen alleen dat de ouders het weten.

    Kamer is ook helemaal af, en naar tevredenheid gevuld. Koffertje staat klaar voor het geval de beeb zich eerder meld. Klossen doet mijn vriend als ik straks in het zkh lig, ik ben 1.58 en vind dat klimmen echt een ramp. Geboortekaartjes zijn uitgezocht en de etiketten geprint en geplakt.......we zijn er dus helemaal klaar voor eigenlijk.

    Vriend wil eigenlijk een blauwe kinderwagen deze keer dus mss dat ik onze oude vandaag op marktplaats zet, al ben ik er wel heel tevreden mee.

    Nog een even vraagje aan de dameset 2e kindje of meer, geven jullie een cadeau na de geboorte aan de oudste?
     
  19. daphnev85

    daphnev85 Niet meer actief

    Hoi meiden, ik heb niet altijd de fut om te reageren maar ik lees wel mee hoor. En ik wil jullie ook niet lastig vallen met al mijn gezeur. Vandaag is het precies 1 jaar geleden dat ik gecuretteerd werd. Ik voel me zo triest vandaag alhoewel ik zou moeten blij zijn met de huidige beeb op komst. Maar het lukt me niet. Gisteren weer de zoveelste discussie gehad met Vl. Het begon op restaurant. Ik heb al meermaals duidelijk gemaakt dat ik geen borstvoeding wil geven. Eventueel wel de eerste dagen in het ziekenhuis maar daarna wil ik fv geven. Begon hij me te pushen samen met zijn moeder dat bv. beter is en dat ik dat toch moest overwegen. Ik zei dat ik me gepusht voelde en bijna verplicht voel om bv. te geven omdat hij zo aandringt. Dat had ik niet moeten zeggen....
    Daarna kwam er een regen van verwijten dat heeft geduurd tot 3u vannacht. Hij insinueerde dat ik een slechte moeder zal zijn omdat ik het beste niet wil voor mijn kind, dat ik ren luiaard ben, dat ik veel te veel dingen gekocht heb voor ons meisje (ze heeft ocharme 6 pakjes), dat ik de kados van mijn moeder moest weigeren want ze kunnen waarschijnlijk niet bij de bevalling zijn doordat ze dan op vakantie zijn... Hij zei me zelfs dat hij mijn ouders zal verbieden om onze dochter te komen bezoeken als mij bevalling net in hun vakantie valt. Ik wist echt niet wat ik allemaal hoorde. Dingen zoals: sinds 3 jaar ( we zijn in sept 3j samen) ben ik ongelukkig, sinds je in mijn leven bent gaat alles slecht op professioneel en financieel vlak, je brengt ongeluk,...
    De voorbereidingscursus voor de bevalling is volgens hem voor 'mietjes', wat voor baat heeft het dat iemand je op voorhand uitlegt hoe je het best perst? Volgens hem is dat nergens voor nodig...

    Uiteindelijk is hij gekalmeerd rond 3u, heeft hij me in zijn armen genomen en zei ie dat hij van me houdt en dat hij gelukkig moet zijn dat hij mij heeft. Compleet het tegenovergestelde van de voorbije uren.

    Ik weet echt niet meer wat ik ervan moet denken. Ik hou enorm veel van hem maar er zijn limieten. Mijn limiet is bijna bereikt. Graag zou ik alles hier achter laten en gewoon verdwijnen. Maar dat kan ik niet doen tov onze beeb. Ik kan ook nergens naar toe. Sorry dat ik hier nogmaals mijn geklaag op zet maar ik kan met niemand anders hier praten. De gedachte dat jullie mijn verhaal lezen geeft me toch steun en het gevoel dat er iemand naar me luistert. Nogmaals sorry voor mijn geklaag...
     
  20. DeniseG1986

    DeniseG1986 Fanatiek lid

    Apr 27, 2010
    3,070
    0
    36
    Ik moet je heel eerlijk bekennen Daphne, het klinkt heel hard, maar je bent beter af zonder hem en je kleintje ook! Op iemand die zo tekeer gaat tegen een zwangere vrouw kan je niet bouwen. Als hij het nu al zwaar heeft dan krijgt ie nog wat te verduren als de baby er straks, het slaapgebrek zal jullie relatie zeker geen goed doen. Kan nog meer eruit gooien maar hormonen beginnen het over te nemen ;)
    En niks sorry voor je geklaag, het is fijn dat je je prettig genoeg voelt om je gevoel hier te ventileren.
     

Share This Page