Dit klopt niet helemaal. Aan de hand van HCG kun je nooit bepalen hoe ver iemand is. Dat weten ze ongetwijfeld ook in het ziekenhuis. Misschien hebben ze dit gewoon gezegd om van je af te zijn ofzo . Ik denk dat ze gewoon lekker gemakzuchtig uitgaan van de eerste dag van je laatste menstruatie +14 als de dag van je eisprong en zo op 5 weken en 5 dagen uitkomen. Het kan heel goed dat jij een punt hebt en je eigenlijk veel minder ver bent. Dan is die echo en die 427 HCG ook ineens veel logischer. Het enige puntje dat blijft is dat je HCG net niet voldoende is verdubbeld, zelfs niet uitgaande van de meest conservatieve modellen (als er echt 7 precies week week tussen de prikken in zat..., that is), het zou dan toch wel iets boven de 500 moeten zijn namelijk. Maar wonderen zijn de wereld nog niet uit natuurlijk, dus een klein sprankje hoop is er altijd!
Erg raar dat het ziekenhuis jou dat zo heeft verteld...je zwangerschapsduur is wel degelijk bepaald adhv je laatste menstruatiedatum. De precieze duur bepalen adhv je HcG is echt onmogelijk. Het HcG level is bij niemand gelijk, dat zou trouwens wel handig zijn...dan test iedereen op dezelfde dag positief en zijn termijnecho's overbodig.(haha) Je Hcg is idd (net) niet genoeg gestegen in een week tijd, maar aan de andere kant er is wel een duidelijke stijging.... Op zich vind ik het apart dat ze je maandag al terug laten komen, ons ziekenhuis zou minimaal een week (liefst nog iets langer)wachten...juist omdat er in (ruim)een week zoveel gebeurd en je dan ook meteen meer duidelijkheid hebt. Ik ben bang dat de echo je maandag geen uitsluitsel gaat geven als je werkelijk maar 5+4 bent, misschien zie je een vruchtzak, en met een beetje geluk met vruchtje erin (maar kan ook nog niet zichtbaar zijn) Bij mijn eerste mk (missed abortion) had ik met 6+4 ook alleen een vruchtzak het ziekenhuis sluit dan een (vroege, dus rond de 5 wkn)zwangerschap nog niet uit, maar ik wist dat ik zeker dat ik 6+4 was. En idd ruim een week later bleek de vruchtzak netjes door gegroeid te zijn maar er zat geen vruchtje in. Ik denk dat de HcG stijging je maandag de meeste duidelijkheid gaat geven. Ik zou er zeker op aandringen dat ze die prikken. Als die mooi gestegen/verdubbeld is zou ik dat hele echo gebeuren voor minimaal een weekje naast je neer leggen. Sterkte en succes (ik mag maandag zelf ook weer voor een echo om te kijken of het er nou 1 of 2 zijn...spannend)
Maandag is ook de bedoeling dat ze me hcg prikken en als het goed genoeg is gestegen een echo. Dat is waar wat je zegt het is net niet goed genoeg gestegen, dat zeide ze ook. Maar ook vonden ze wel dat er wel een goeie stijging gedaan is, het is niet zo dat ik van 117 naar 200 ben gegaan, dan hadden ze al gezegt het is mis. Ze laten me juist maandag terug komen om te kijken hoe mijn hcg is verdubbeld
Succes vandaag. Hoe laat kun je prikken en moet je dan wachten op de uitslag? Hier ook bij deze zw.schap al zo'n vroege echo gehad. Doen ze bij ons in het zkh niet moeilijk over. Volgens mij was er toen ook nog niks te zien. Was toen ook 5 weken zwanger. Een week later weer een echo ivm bloeding en toen een mooi kloppend hartje. Nu een kleine kickbokser.
Meiden bandankt voor het duimen. Maar mijn hcg is gedaald naar 100 Dus enorm naar beneden in 2 dagen tijd. Ik hoefde ook niet terug te komen Heb ook een echo gehad niks op te zien. Net tijdens het eten werd ik gebelt door het ziekenhuis om toch nog een keer bloed te prikken 31 juli. Heel raar..
31 juli pas? Dat is over een dikke maand? Wou zeggen dat dat misschien is om te kijken of je HCG helemaal weer op 0 is. Dat wordt namelijk wel vaker gedaan. Maar dit is pas over een maand..... Heel veel sterkte in elk geval!
Hè bah, wat een rotnieuws... Het bloedprikken eind juli zal inderdaad vast zijn om te kijken of je HCG inmiddels op 0 staat. Bij een dalende HCG-waarde is het helaas definitief foute boel. Sterkte daar!
he getver, had ander nieuws voor je gehoopt! Wel vreemd dat ze zo lang wachten met terug laten komen. Sterkte (hopen dat de resterende Hcg weer snel uit je lijf is)