Minimale vochtinname baby 12 weken

Discussion in 'Baby en dreumes' started by ratatosk, Jun 26, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ratatosk

    ratatosk VIP lid

    Mar 16, 2010
    5,429
    5
    0
    Wat zou dat ongeveer moeten zijn?
    Mijn dochtertje is ziek en is te moe om goed te drinken. Vind ik oké, voor een paar dagen. Ik denk zelf dat 400-500ml afdoende zou moeten zijn. Wat denken jullie?
     
  2. kwebbel17

    kwebbel17 Niet meer actief

    Zeker 500ml. Hou de plasluiers in de gaten en de fontanel, of die niet inzakt (uitdrogen).
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Over het algemeen wordt de helft van wat ze normaal drinken aangehouden. Dat is dan wat ze minimaal binnen moeten krijgen.

    Daarnaast vooral de plasluiers in de gaten houden: zo lang ze plassen is het OK, als de luiers droogvallen snel aan de bel trekken, of als ze suf wordt.
    Als jij je zorgen maakt, altijd even bellen om te overleggen met een arts. Beter eens voor niets, dan dat je te laat bent.
     
  4. ratatosk

    ratatosk VIP lid

    Mar 16, 2010
    5,429
    5
    0
    Echt veel plassen doet ze vandaag niet. Ze zit nu op ongeveer een vierde van haar normale intake. Ze is wel suf maar net zat ze ook weer te lachen en de koorts is weer wat gezakt.
    Ik maak me niet snel zorgen, nu ook niet. Ik zal het vandaag even aankijken, ze zal vast nog wel wat drinken straks.
     

Share This Page