Hallo, onze kleine meid wordt te groot voor haar babybadje en we hebben alleen een douche. Nu zijn we op zoek naar een badje dat in de douche past. Hebben nu een bibabadje ontdekt maar dat ziet er erg groot en onpraktisch uit. Andere optie wordt een speciekuip,maar ja, hoe krijg je dan dat water er weer uit. Zucht... Iemand hier ervaring mee of ideeën over badjes?
Wij hebben een flexibele wasmand van de action! Ideaal! Eerst heeft ze in een badring erin gezeten. En nu zit ze er los in. Overigens douche ik haar nu gewoon regelmatig. Gewoon staand of zittend
Babybadje in de douche op de grond en dan er in zitten geen optie? Mijn dochter van 5 past er op die manier nog steeds in als het moet. Anders misschien gewoon een klein opblaasbaar zwembadje?
wij hebben een opblaasbaar badje van Mommy's helper. Super handig, zoonlief kan er goed in zitten en spelen. Kun je zowel in bad zetten als onder de douche. http://www.kinderveiligheidswinkel.nl/contents/media/mommy%27s%20helper%20opblaasbaar%20badje.jpg
Ik laat hier de douchebak met water vullen, weet niet of dat bij jou mogelijk is? Anders een babybadje halen bij de kruidvat waren ze weer laatst 4,99. Past ook in de douchbak en kun je zo leeg schudden erna
Ok baby bad moet je dat is googlen. Die heb ik al 7 jaar en hij is ideaal. Zelfs mijn zoon van 7 past er nog in. En ze kunnen ook niet omvallen door het opgehoogde stuk aan de binnenkant.
Wij hebben deze: https://m.bol.com/nl/p/baby-opblaasbaar-zwembad-85x85-cm/1004004011310830/ Wij laten de onderste opblaasring leeg, dan past ie heel goed in onze douchebak met opstaande rand. Maar vaker gaat hij mee onder de douche als ik of vriend op n plastic krukje zitten.
Wij hebben ook die van Bol.com ook. Onze badkamer is klein. Als het bad niet in gebruik is staat deze schuin op de wasmachine.
Paar emmers er uit scheppen en dan omkiepen. Niet zo moeilijk toch. en hij gaat niet tot de rand vol bij een ukkie.
Wij gebruiken een speciekuip werkt super! Als dl erin heeft gezeten gooi ik m gewoon op zn kant, wel een beetje met beleid anders is de hele douche zeiknat weet ik uit ervaring....
Wij hebben het "OPLA baby OK" badje. Wat een super geweldig ding is dat! Snel gevuld, makkelijk schoonmaken én voorgevormd zitje. Mijn zoontje geniet onwijs als hij in bad mag en hij zit nog stevig ook. Enige is dat je hem niet in kan klappen. Ik vind het geen probleem, bewaar hem gewoon onder de douche.
Ikea badje ideaal. Toen ze konden zitten gewoon op de grond mijn douche was een vierkante meter. Ik douchte de kinderen ook wel eens in de gootsteen en wat een lol ze dan hadden haha. Ooit ook eens zoon in de mop emmer gedaan toen het nog kon. Je kan gekke dingen bedenken of gewoon een emmer zitten ze gelijk vast. Ja ik ben een gekke moeder maar wel creatief en veel leuke foto.s van kids in mop emmer of gootsteen.
Als vriendlief thuis is gaat ze met een van ons mee onder de douche. Dan gaat bijv m'n vriend haar wassen, gewoon op het aankleedkussen. Dan kan ik ondertussen zelf even douchen en daarna komt ze bij mij onder de douche om af te spoelen. Vind ze heerlijk! Als ik alleen thuis ben laat ik de douchebak vollopen en dan zit ze ook in zo'n zitje zoals Sandraske laat zien. Dan geef ik haar wat badspeeltjes en dan spettert ze lekker in het rond!
ik heb ook een opblaasbadje zoals bol.com verkoopt. 3 jarige zit er samen met zusje in en ze hebben nog ruimte over. als hij niet gebruikt word, staat hij op zn kant tegen de muur. nou ja, nu op zolder want de katten gebruikten hem om hun nagels in te zetten
Wij hebben deze! bol.com | Jippie's - Opblaasbadje Kikker - Wit | Baby Ideaal badje! Gebruiken hem nu vanaf een maand of 5...