Vorige week was ik nog in paniek omdat ik met de angelsound niks hoorde.... Nu vandaag (op mn verjaardag) ging mn mn zoeken.... Ongeveer na 20 min zoeken hoorde hij het hartje. Hij gaf de koptelefoon aan mij maar toen was het weg.. Opnoeuw ging die zoeken en hoorde het hartje weer. Ik heb het zelf ongeveer 5 sec gehoord en toen was het weer weg. Ook niet meer kunnen vinden. Maar we hebben het hartje gehoord!! Een heel mopi galoperend geluidje. Wat een mooi verjaardagscadeau 😊
Ik heb vandaag ook voor het eerst het hartje gehoord bij de verloskundige. Wat een mooi geluid. Ik ben blij voor jou dat je dat ook mocht horen bij jouw kindje.
Heb hem ook eindelijk gevonden zondag 2 weken later dan bij mijn eerste maar zo mooi geluid En heerlijk als je even onzeker bent Geniet ervan!
Fijn zeg! Wat een geruststelling na vorige keer. Ga je het nog aankaarten bij je volgende afspraak? Vond het zo rot dat ze je zo lieten zitten terwijl je naast een echoapparaat lag
Wat fijn voor je, die geruststelling! Ik herken het heel goed. Maar wel een tip: luister niet langer dan 2 minuten, ook al kun je het hartje binnen die 2 minuten niet vinden. De dopplergolven kunnen namelijk als (zeer) irritant ervaren worden door je kindje. Dus als je heel lang doorgaat kan dat stressvol zijn. Stond bij mijn doppler (Luvion) ook in de gebruiksaanwijzing, weet niet of dat bij de AS ook zo is.
Wat goed! Maar niet vergeten er nog iets van te zeggen he als je volgende keer naar de VK gaat. Die stagaire moet naar mijn mening wel iets beter geinformeerd worden wat de procedure is...
Fijn Saar! Ik was ook steeds ongerust tijdens de zwangerschap, na een heftige voorgeschiedenis. Daar doe je niets aan. En dan kan de AS heel fijn zijn.
Gelukkig, hoop dat je nu iets meer rust vindt! Mijn ervaring is wel dat het altijd spannend blijft, maar beter hanteerbaar als je eenmaal voor de eerste keer het hartje hebt gehoord.