hoop dat we binnenkort met zijn alle in dit forum naar beneden kunnen zakken naar het stukje ik ben zwanger!
Had vorige maand goede hoop met de streepjes op mijn testen.. Maar helaas Ik hoop het ook voor iedereen
Ja die streepjes heb ik gezien! Echt maf, mijn theorie is dat er dan toch iets aan de hand was, maar niet goed is gegaan, dit gebeurd bij 50% van de innestelingen. Het is dan gewoon een menstruatie hoor. Mag het op zo'n termijn niks anders noemen. Vooral ook niet hardop roepen, maar op zich fijn idee dat het wel werkt. Maar goed is mijn theorie
Toch houdt het me nog steeds bezig hoor.. Maar ik kan er helaas niks aan veranderen Heb goede hoop voor deze maand en volgende maand.. Waarom weet ik niet maar dat zegt mijn gevoel En aangezien ik al drie wedstrijden van Nederland de eindstand goed heb voorspelt hahahah
Hier een testje gedaan, omdat ik op 11 dpo zit en toch nieuwsgierig was. Helemaal niets te zien. Dus dan komend weekend maar meteen ongesteld worden en op naar de volgende ronde. Ik wil voor het eerst met ovulatie test gaan werken (gebruik nu alleen de period tracker app). Hoe werkt dit precies? Moet je klussen zodra deze flink positief is, of al zodra deze begint te verkleuren? En maakt uit of je s ochtends of s avonds test? Vl werkt overdag dus klussen gebeurd s avonds. Lijkt me logisch om dan ook te testen.
Hallo dames, ik ben ook redelijk nieuw (wel bekend in de fora van NOD's) vandaag als het goed is 4 of 5 DPO. Hele lichte steekjes/plopjes in de buurt van baarmoeder (niet pijnlijk ofzo) en redelijk snel moe. Geen idee of het te maken heeft met een eventuele innesteling. Iemand ervaring mee?
Hallo allemaal, Ik ben hier vrij nieuw en snap er nog niet veel van Maandag is mijn nod en eergisteren avond verloor Ik een klein beetje roze slijm en voelde ik een duidelijke PLOP in mijn baarmoeder. Sindsdien menstruatie krampjes en iets gevoelige borsten. Ik word er zo onzeker van aangezien we in augustus al 2 jaar bezig zijn. Allerlei onderzoeken gehad, maar uiteindelijk niks aan de hand :s duim duim duim duim
Vorige ronde was het heel anders. Had toen een tuurstreep maar het was een echte streep! Toen heel veel buikpijn en elk uur plassen. Toen uiteindelijk toch ongesteld. Er zit nu niets anders op dan wachten!!!
Spannend meiden! Zelf heb ik destijds niets van de innestelling gevoeld, maar ik hoor bij vele dat ze dan idd steken en/of krampen hebben. Dus het zou zomaar kunnen.
Clyde wat erg!! En het zag er nog goed uit..pfff.. jeetje meid wat heb jij veel voor je kiezen. Heel veel sterkte en een dikke knuff! ! Mamalap ja gek word je van de onzekerheid hè. Ga je vrijdag weer testen? Ik wil eigenlijk zo testen want word gek van de onzekerheid ene x denk k wel andere x niet.. zit nu 10 dpo of is dat te vroeg? dd hoe gaat het met je? Maantje wat jammer! Vol goede moed naar de volgende ronde meis! Khyara heb jij al wat klachten en wanneer is je nod misschien dat k eroverheen gelezen heb had zoveel terug te lezen hihi. . andere meiden sorry als k jullie vergeet maar voor ieder die op de wachtbank zit is het spannend! Wat denken jullie is testen 10 dpo te vroeg?
@daenerys vandaag gaat het best goed heb energie voor 10 het hele huis op zijn kop gehad haha aangezien de rest van de dames die zwanger zijn moe zijn ga ik er dus al niet vanuit dat het raak is hier en ga vast aan het idee wennen van de spuiten me ma heeft gelukkig een tube die je huid gevoelloos maakt zal een beetje helpen tegen de naaldenangst 10dpo valt wel te doen denk ik ?? probeer een testje zo duur zijn ze niet
Dd fijn dat het zo druk is dam heb je wat afleiding! ! Jaa die tubes ken k wel das superspul emla creme!!
Hey dames nou net getest met aktion. ik zie niks en jullie? Voor mij mag de volgende ronde wel gelijk beginnen.
@daenerys denk inderdaad emla creme de spuit zelf voel je niet zeggen ze maar je buik kan nogal blauw worden enzo dan is zo'n tube toch wel fijn dacht dat de action testen ook niet helemaal geweldig waren?? ik hou het inmiddels maar bij de kruidvat 2voor5 testen daar hoor ik de meest positieve verhalen over maar ik zie zo snel niks eigenlijk maar het kan nog meid
Ja kwenie hoor eigenlijk weer veel positieve verhalen over aktion maar heb geen kv meer liggen. Denk dat het niet zo is en ook gezellig meega naar het augustus topic.
Hallo mama's en aanstaande mama's!! Heerlijk om weer op dit forum actiefte zijn Ik ben de trotse mama van Reaven, nu bijna 14 maanden. Graag willen ik en mijn vriend een 2e kindje en zijn dus 2 maanden geleden gestopt met de pil. Vorige maand enorme last van mijn eisprong gehad dat ik niet een sex moest denken haha. Deze maand is dat gelukkig heel anders Afgelopen weekend mijn ovulatie gehad en flink gaan klussen. Nu dus 9 dpo en vandaag echt enorme hoofdpijn.... Heb de vorige keer een dagboek bijgehouden en zag dat ik toen ook 3 dagen hele erge last van hoofdpijn heb gehad. Zou het deze x ook weer in ronde 2 raak zijn? Dat zou geweldig zijn, op vrijdag 11 juli gaan we voor het eerst een tesje er tegenaan gooien....superspannend weer!!
Hoi lavittebella welkom! Wat spannend voor je! Heb je nog meer klachten buiten de hoofdpijn? Hoop voor je dat het raak is! Dd ja wat betreft emla haalt het net de scherpe pijn weg. Spuiten kan je idd blauwe plekken krijgen en wat verdikkingen maar dat is verder normaal. hoop echt voor jullie dat dit gaat lukken! Wilt je vriend nu wel spuiten?
@daenerys positief blijven het is nog vroeg @lavitabella gezellig wat leuk zo'n dagboek hoop dat je positief test 11juli