Ik verloor een weddenschap waardoor ik een week op een datingsite moest gaan staan, vreselijk vond ik dat. Maar toch 1 leuk mailtje gekregen, we zijn op date gegaan en aan het eind van de avond wist ik dat hij de ware was en dat was wederzijds.
Echt elkaar goed leren kennen was tijdens koninginnenacht. Een vriendin is zijn nichtje en wilde ons half koppelen ofzoiets Verder wisten we elkaars naam (komen uit hetzelfde dorp, al woonde ik daar toen al niet meer en hij heeft bij mijn zus op de basisschool in de klas gezeten) We hebben pas een huis gekocht en hebben al een jaar een wens voor ons eerste kindje
Via internet. Vanaf juni 2012 tot en met begin okt af een toe een nietszeggend berichtje over en weer naar elkaar gestuurd. Totdat wij begin oktober echt in gesprek met elkaar kwamen. Hij bleek vlakbij te wonen, ik stond op het punt om te gaan hardlopen en hij wildr sport ook weer oppakken. Dus zo was onze eerste hardloopdate een feit. Beide geen intenties voor relatie of wat dan ook. Eerste hardloopdate was leuk en na de tweede hardloopdate besloten wij om een dag of 5 later iets te gaan drinken, maar dat is er niet van gekomen want de volgende dag kwam hij bij mij thuis en is niet meer wrggegaan (sliep alleen nog maar thuis als zijm kinderen het weekend er waren). Een jaar later tekende wij voor ons eigen huis en nu woon ik met hem samen en et mijn dochter en zijm oudste zoon. En een baby op komst! Wij lopen nog steeds samen hard en onlangs hebben wij samen, kletsend zoals altijd, een halve marathon gelopen!
Hier ook op internet maar dan op het motorforum! Via msn gekletst en toen een date gemaakt. Toen ik de deur opendeed, dacht ik, dat is hem!!! Nu zijn we 10 jaar, een koopwoning, twee kinderen en een bruiloft verder.
Ik werkte bij de Shell en hij deed het onderhoud van alle Shell stations toen hij binnenkwam wisten we beide genoeg Mijn auto stond bij de garage een eind verderop en toevallig kwam ik erachter dat hij daar vlakbij woonde toen ben ik zo brutaal geweest om te vragen of hij mij daar af wilde zetten hihi Later vertelde die dat die nog terug moest naar de andere kant van Nederland en het dus een mega omweg was..
Mijn man was de dj van de tent waar ik twee keer per week ging stappen. Voor mij was het liefde op het eerste gezicht maar ik dacht dat ie onbereikbaar was. Had altijd hordes meiden om zich heen en stond niet echt bekend als de maagd van de stad 😉 Toch een keer kort in gesprek gekomen en daarna heeft ie me via Hyves opgezocht. Toen was het los, twee maanden later was ik zwanger en 8 maanden later waren we getrouwd. Nu 7 jaar later voelt ie als een lot uit de loterij.
Op centerparcs Ik moest verplicht mee op vakantie met mijn ouders, mocht niet thuis blijven ivm dat ik net uit handen van loverboy kwam. Toen ik daar liep kwam er een jongen langs die steeds Hoi zei, ik vond het allemaal maar niks omdat mijn hoofd er niet naar stond haha. Later bleek dat hij en zijn familie 2 huisjes verder zaten dan ik en mijn familie. zo gauw ik naar buiten liep kwam hij ook snel naar buiten. Nadat ie een paar keer hoi zei heb ik maar een keer hoi terug gezegd en raakten we aan de praat. Vond hem gelijk een super aardige jongen! Die avond kwam zijn broer een briefje met zijn nummer afgeven omdat hij zelf te verlegen was haha, toch maar gesmst voor een beetje afleiding. 2 weken daarna kwam hij voor het eerst bij mij thuis en sinds toen gingen we ieder weekend afspreken Na 3 maanden hebben we een relatie gekregen. Ondanks al mijn bagage en ellende is hij blijven hangen. Nu dolgelukkig getrouwd en net een mooi kindje van bijna 3 weken oud
Internet. Denk ik. Ik had Within Temptation ontdekt in 2004, en was toen helemaal van de chatboxen. Dus ik was via mIRC dagelijks in de "WT chat" te vinden, waar ik een aantal mensen leerde kennen. 1 daarvan is mijn ex, en toen dat uit ging, raakte ik meer en meer in gesprek met mijn nu schoonzusje. Toen ik naar Amsterdam ging voor een concert, kreeg ik spontaan het MSN adres van haar broer die ook ging, die nu 9 jaar mijn partner, 4 jaar mijn man en de liefste papa van de wereld is! Overigens was het niet meteen raak, hij heeft hard moeten werken om me te versieren
Via het werk. Hij was mijn leidinggevende. Toen ik mn eigen huisje had heb ik gevraagd of ie een keer kwam kijken. De avond dat hij zou komen werkte we samen en had ie in zn hoofd om niet te gaan. Maar gelukkig is ie uiteindelijk wel meegegaan. Hij is nog een paar keer mee geweest uit werk en ik ben een paar keer bij hem geweest. Toen kwam hij met de smoes dat hij een kamer wilde opknappen tot relaxkamer en of ik ideeën had en wilde helpen (studeerde architectuur) en dat ik dan eventueel wel kon blijven slapen op de logeerkamer. Uiteindelijk nooit op de logeerkamer geslapen