Wasmachine en droger in garage?

Discussie in 'De lounge' gestart door Maud85, 8 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maud85

    Maud85 Actief lid

    14 aug 2011
    343
    0
    16
    Hoi meiden,

    Wij hebben een koophuis op het oog waar momenteel de wasmachine en droger aansluiting op zolder staat.

    Wij zouden deze echter graag verplaatsen naar de garage. Hier zit al een wasbakje en verwarming.

    Heeft één van jullie hier ervaring mee? Wordt de was wel droog in de garage? De garage zit tussen ons eigen huis en de garage van de buren gebouwd, dus lijkt me wel enigszins geïsoleerd.

    Wij hebben ook een oprit, dus we zouden de auto niet in de garage hoeven te zetten.
     
  2. shadowcat76

    shadowcat76 Niet meer actief

    Ja, wij hebben onze wasmachine en droger ook in de garage staan. Mijn ervaring is dat als de was op het rek droogt in de garage dit wel wat langer duurt dan binnen of wanneer het buiten kan drogen. Soms als het echt wat kouder is dan zelfs een dag langer dan normaal. Dus uiteindelijk wordt het wel droog maar het duurt wat langer :). Het gaat dan niet stinken ofzo omdat het gewoon uithangt zeg maar.
    Als ik de was in de droger stop dan is er geen verschil met binnen in huis of in de garage, in ons vorige huis stond de droger binnen namelijk.
     
  3. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    25 apr 2011
    6.028
    2.894
    113
    't Gezellige Brabant
    Wij hebben ook een buitenruimte waar de droger en wasmachine staan. Het duurt idd langer voordat het droog is als je het uithangt. Zelf zet ik was die niet in de droger gaat toch binnen en bij mooi/droog weer buiten. Als ik 's ochtends was, hangt het 's avonds weer droog in de kast. Maar om de herrie van je apparaten niet binnen te hebben is heerlijk. Mocht de wasmachine ooit nog eens lekken, dan gebeurd dat ook lekker daar en niet in huis.
     
  4. Xellepel

    Xellepel Bekend lid

    28 aug 2013
    803
    0
    0
    Je moet wel meer aansluitingen hebben natuurlijk. Denk ook aan de stroom, 2 verschillende groepen, anders kunnen ze nooit tegelijk aan.
    En ik vind het niet altijd even fris in een garage of schuur. Het is er vaak stoffig.
    Hoe krijg jij je was uit de wasmachine? Bij mij valt er nog wel eens wat. De vloer op zolder is schoon hier, een schuur- of garagevloer niet.
     
  5. JNS25

    JNS25 Niet meer actief

    Hier staan ze beide ook in de garage.

    Met slecht weer merk ik wel dat het klam/ vochtig wordt in de garage dus dan zet ik het wasrek in het huis of een kamer boven.
     
  6. polkadot

    polkadot Actief lid

    2 mrt 2010
    476
    0
    0
    Engeland
    Hier ook wasmachine in garage. Straks ook droge evt extra vriezer. Was ophangen doe ik niet in de garage, vind het niet zo schoon idee, vind het toch erg stoffig. Dat hang ik boven trappen gat of buiten. Ik mis het lawaai niet!
     
  7. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Wel op letten of de garage vorstvrij is! Anders gaat je wasmachine door vorstschade kapot.
     
  8. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Wij hebben hem ook in de garage sinds januari,tot nu toe bevalt het goed!
     
  9. LoveShineALight

    LoveShineALight Fanatiek lid

    16 feb 2014
    1.217
    116
    63
    Hier ook wasmachine en droger in de (volledig geïsoleerde) garage. Ideaal. Is gewoon een verlengde van onze keuken. Scheelt vocht in huis. Zet was wel eens te drogen in de garage, duurt indd iets langer maar heb er geen last van en kijk er niet tegenaan.
     
  10. Chocolat

    Chocolat Niet meer actief

    Mijn ouders hebben de wasmachine en droger ook in de garage.
     

Deel Deze Pagina