Uitgerekend in oktober 2013 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Mama-in-love, 5 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BibiQ

    BibiQ Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.802
    541
    113
    Vrouw
    Utrecht
    Hai dames wat is t hier rustig geweest zeg!

    lynn ik ben indrdaad best hamdig dat ik ze zelf op kan hangen maar heb wel wat hulp gehad met het aangeven en aftekenen enzo.

    Loopstoel heb ik ook over nagedacht maar ivm alle verhalen (en gebrek aan ruimte) doe ik t niet. Daarbij komt dat C een babywker heeft gehad kado tijde geleden die bestaat uit twee delen 1 is he opzetstuk met allemaal knopjes geluidjes en liedjes en dieren. Dus ook leerZaam en bruikbaar vanaf 6 mnd en 2 is t loop gedeelte waar je deel op vast kan maken en bruikbaar vanaf 9 mndn. Hier kan hij achter staan een beetje het idee van schaatsen met een stoel voor. Schijnt beter te zijn voor de loopontwikkeling enzo. Ga t binnenkort proberen.

    Verder hier erg moe gelukkog zag ik vandaag dat ik deze week maar 2 dagen werk! Leuke verassing hihi! Dus zo lekker lang weekend tm dinsdag. Helaas wel volgende week de zaterdag werken. Maar ach heb nu lekker wat extra dagen.

    Vanavond spannend de wedstrijd kijken!!
     
  2. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Jazeker wat is het rustig hier. Moet eerlijk zeggen dat ik weinig tijd / puf gehad heb om te reageren. .
    Ik ben zooo moe de laatste tijd.. lig nu ook al in bed en ga de wedstrijd zeker missen. ..

    @gordijnen; we hebben nog steeds niets voor de ramen hangen beneden (boven wel gordijnen). Maar met onze vorige gordijnen hebben weer nooit problemen gehad met de kattenharen. Weet niet met welk materiaal dat was..

    @loopstoeltje; mijn moeder heeft het hier vaak over gehad hoe leuk dat wel niet is enz. Ml en ik hebben ervoor gekozen om geen loopstoeltje te kopen.

    @Eten; gaat moeizaam. Melk drinken gaat wel iets beter maar nu loopt ze ook met het vaste voedsel te klieren. Ze is zo snel afgeleid door alles en iedereen. Verder is ze ook wat verkouden en lijkt ze niet helemaal lekker in haar vel te zitten. Het kost dus aardig wat moeite om er wat in te krijgen. Het lijkt wel alsof het vooral bij mij is. bij oma en papa eet ze goed. Zou het dan toch aan mij liggen?
    Ik hoop dat deze "fase" gauw over is. Vind het maar erg vervelend. ..
     
  3. Humpy dumpy

    Humpy dumpy Actief lid

    5 feb 2013
    410
    0
    0
    leerkracht
    Drenthe
    Koekie,
    Die fases van slecht eten en drinken horen er vaak een beetje bij. Hier dan toevallig niet maar hoor niet anders om me heen. Kennis van mij heeft een dochtertje (9,7 mnd) en die heeft officieel een eetprobleem. Als ze 500 ml vocht naar binnen krijgt is het voldoende. En dat is dan uit melk, fruit en ander eten. Wil niet eten en drinken, in d'r slaap drinkt ze dan nog enigszins.
    Dit verhaal om je wat gerust te stellen ( als dat nodig is haha).
    Fijn dat ze iig wel bij anderen haar gewoonlijke portie naar binnen krijgt.
    Het kan dat t een beetje aan jou ligt, hoe meer gespannen jij bent tijdens het eten en drinken hoe meer zij dat aan het eten en drinken koppelt. Maar kan natuurlijk ook toeval zijn.. Zou het niet handig zijn om standaard Derek olgivy (of hoe je dat ook schrijft) bij de hand te hebben die je kan vertellen wat je kindje wil.. ;)

    Hier de eerste anderhalve week vakantie er alweer opzitten. Volgende week vrijdag richting Tsjechië. Kwamen we er gisteren achter dat we een id-kaart nodig hebben. Even niet bij stilgestaan.. Net een afspraak gemaakt met gemeentehuis..kan het pas dinsdag dus moet t met spoed! 50€ extra!:$. Belt t gemeente huis net terug dat er vandaag een afspraak is komen te vervallen, mogen we om elf uur komen. Dus snel schriftelijketoestemming formulieren uitprinten, als A wakker is naar de fotograaf racen en dan gauw naar gemeentehuis..scheelt weer een hoop geld!
     
  4. Thauma

    Thauma Fanatiek lid

    14 sep 2011
    2.127
    1
    36
    NULL
    NULL
    Eten en drinken gaat hier op en af. Ook net hoe moe hij is tijdens etenstijd geloof ik. Drinken gaat slapend of bijna slapend toch meestal het best.
    Ach, het is geen dikkertje, maar hij groeit en ontwikkelt zich volgens mij goed. Daar gaat het toch om?
    Ik heb wel de indruk dat hij hier slechter eet als wij zitten te kijken. Dan gaat ie eerder aandacht trekken dan als we gewoon gezellig aan tafel zitten te kletsen en hij ondertussen een hele aardappel en wat boontjes naar binnen werkt.

    Loopstoeltje:
    Wij willen bewust geen loopstoeltje. We proberen C zich in zijn eigen tempo te laten ontwikkelen en niet in houdingen of situaties te brengen waar hij nog niet aan toe is. Hij speelt dus de hele dag op de grond. Kruipt, trekt zich op tot staan en vindt overal een uitdaging in.
    In onze optiek past een loopstoeltje niet in deze filosofie. Maar of het slecht is (ik ken de verhalen ook), geen idee. Met mate vallen de meeste dingen wel mee. En onder toezicht uiteraard.

    Wellicht kun je deze tips in ieder geval in overweging nemen? VeiligheidNL l Loopstoeltje

    Wat de wandelwagen betreft: je kan de banden wel aanpassen hoor. Ze staan alleen al op zn strakst en dat vind ik nog te wijd voor mn sprietje. Hij hangt er een beetje scheef in. Dat dingetje tussen zijn benen gaat in zijn lies langs zijn luier zitten en dat lijkt me gewoon ook niet heel comfortabel. Maar goed, wie ben ik :)
    Ik vond gewoon dat ie er nog niet zo aan toe was, terwijl hij de kinderwagenbak al wel ontgroeit is (hij klimt eruit of gaat rechtop in zitten).
     
  5. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Dag dames!

    @humpy; dat is jong zeg voor een eetprobleem? Maar Dank je wel voor je geruststelling!
    Is het nog gelukt met de id-kaart? Een hoop geld zeg als je het met spoed moet doen!
    Alvast een hele fijne vakantie!

    @thauma; je hebt helemaal gelijk. Zolang hij goed groeit en ontwikkelt gaat het goed :)

    @hier; Ik heb mezelf voorgenomen dat ik me niet meer teveel ga richten op het eten. Zolang ze genoeg plasluiers heeft heeft ze in ieder geval voldoende vocht binnen.
    Verder is het boventandje goed door. A heeft nu officieel 3 tandjes! :D
    sinds gisteren is ze ook heel hard aan het oefenen om op haar knieën te gaan zitten en om op haar billen te gaan zitten. Helaas is het met beide nog niet helemaal gelukt. .

    Fijne dag allemaal!
     
  6. BibiQ

    BibiQ Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.802
    541
    113
    Vrouw
    Utrecht
    Wow al 3 tandjes koekie! Hier nog geen 1!! Ik wacht met smart op t eerste tandje. Maar C kan wel al zelf gaan zitten en ook op zn knieën om er zo vandoor te kruipen.

    Humpy vast een fijne vakantie!

    Wat een broeierig weer he? Ik sluit me lekker op in huis daar is t nu koeler als buiten. Even lekker rustig aan doen en beetje bij tanken voor zover dat gaat. Met een kruipende zit ik hem continu achter zn broek aan om alles weg te halen waar hij niet aan mag komen of hem onder de stoelen vandaan te redden.
     
  7. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    @bibi; het is inderdaad raar weer buiten. Gisteren ook al zoveel regen en onweer gehad. Beloofd weer wat voor vanavond. .
    A tijgert enkel nog maar inderdaad ook naar alle plekken die niet mogen :) maar kruipend zal ze wel sneller zijn. ..
    Wij gaan er zo nog even op uit. Heb zin om wat lekkers te maken voor vanavond maar weet nog niet wat :)
    middagslaapje zit erop, voel me ook wat fitter nu :D
     
  8. Lynn88

    Lynn88 Bekend lid

    15 feb 2013
    877
    0
    0
    @Koekie hoe gaat het nu met het eten? Ook al focus je je er niet zo meer op ;) Plasluiers zijn inderdaad het belangrijkste. Had je ook al thee geprobeerd voor het vocht? L vindt dat heel lekker!

    Wat heb je uiteindelijk gemaakt gisteren? Wij gaan vanavond voor eigen gemaakte satétjes en zelfgemaakte frietjes.. ben benieuwd! ;)

    @Bibi Hier ook nog geen tandjes! Ben ook super benieuwd wanneer de eerste komt ;) Goed van C dat ie al zo ver is qua zitten en kruipen.... gaat snel! :)

    @Humpy fijne vakantie Humpy! Jouw verhaal herinnert mij er ook aan dat ik snel een ID-kaart moet regelen voor L.. wij gaan eind augustus naar Italië! Bedankt voor de reminder!

    @Thauma die link van veiligheidnl had ik gelezen ja en passen we ook toe. Heeft ook allemaal wel een beetje te maken met gezond verstand denk ik... niet te lang, niet te vaak en dan valt het allemaal best mee ;)

    @hier pffff.. druk! :$ Vl had afgelopen week weer avonddienst en hij en ik lopen elkaar in zo'n week echt helemaal mis.. als ik 's ochtends de deur uit ga slaapt vl nog of is hij net wakker. En als hij 's avonds thuiskomt ga ik alweer naar bed :( maandag krijgt hij te horen of de ploegendienst tijdelijk is of dat het voorlopig zo blijft.

    Dit weekend staat in ieder geval in het teken van family time! :D

    Jullie nog leuke plannen?
     
  9. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Het lijkt iets beter te gaan met het eten lynn. Maar probeer nog maar niet te juichen :D
    thee heb ik ook al geprobeerd maar dat wil ze niet. Het enige wat ze wel graag drinkt is water. Helaas zitten daar nogal weinig voedingsstoffen in :( heb ontdekt dat ze een flesje wel goed leeg drinkt als ze in de wieg ligt. Doen dan nu dat maar voorlopig.
    Gisteren heb ik een nieuwe creatie gemaakt :D een pasta ovenschotel met van alles en nog wat erin. Onder andere: gehakt, paddestoelen, paprika, olijfen, tomaten. Erg lekker!
    Dat van jou klinkt ook erg lekker lynn!

    Pff, dat klinkt niet leuk lynn. Hopelijk is die ploegendienst tijdelijk een zien jullie elkaar gauw vaker doordeweeks!
    Nog leuke dingen gedaan vandaag of gaan jullie morgen nog wat leuks doen?

    Wij zijn vandaag voor een fiets wezen kijken. Nog niet helemaal klaar want A besloot dat ze hele erge honger had en ik had maar 1 broodje mee. Ze maakte zo'n herrie dat we maar naar huis zijn gegaan :D dus volgend weekend maar weer terug. Verder nog wat dingen in de tuin gedaan.
    Morgen ook wat klusjes in en rond het huis. We hebben Nog steeds een klussenlijst liggen die we langzaam aan het afmaken zijn. Er komen ook steeds weer dingen bij dus het zal wel nooit afkomen :D
     
  10. BibiQ

    BibiQ Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.802
    541
    113
    Vrouw
    Utrecht
    Ha dames wat is t hier stil de laatste tijd. Je kan wel merken dat de vakantie is begonnen. Maak me er zelf ook schuldig aan hoor. Maar heb mn handen vol aan C sinds ie kan kruipen en staan! Aan t eind van de dag ben ik bekaf.

    Hier vandaag wat aangerommeld in huis boodschapjes enz. Ik had vrij omdat ik zaterdag moet werken. Had een half dagje naar de opvang gebracht zodat ik rustig op mn gemak alles kon doen. Verder niet veel bijzonders te melden.
     
  11. Humpy dumpy

    Humpy dumpy Actief lid

    5 feb 2013
    410
    0
    0
    leerkracht
    Drenthe
    Dan zal ik ook maar ff snel wat neerzetten ;)

    Snap t helemaal Bibi, kruipen en staan, je hebt er je handen vol aan.
    Vandaag had a wat verhoging en was licht ontvlambaar. Als iets niet ging zoals hij het wilde ging hij heel hard huilen..zonder tranen. Viel ook steeds om en dan ook huilen.. Gelukkig ook nog wel veel gespeeld.
    Om zeven uur ging t lichtje uit. Net nog weer ff wakker maar na een knuffel en schone luier is t nu weer stil.

    Nou hij kan kruipen en lopen langs de meubels wil hij ook niet meer bij me zitten, wurmt zich meteen los om over de bank te klauteren.. Behalve als hij net wakker is. Genietmomentjes! En de laatste dagen kan hij heel goed verlegen spelen. Dan wil hij ook nog wel eens twee minuten bij me zitten.

    Morgen gaat hij bij oma slapen. Ben benieuwd. De laatste ( en ook de eerste) keer bij oma moest ik van een feestje even terug komen om hem stil in bed te krijgen en heeft hij heel onrustig geslapen..
    We gaan nu uiteten, voor t eerst sinds de bevalling!!:$ en dan de dag er na alles inpakken voor de vakantie..en dan met A langs gemeentehuis om z'n ID kaart op te halen.

    Nou toch nog een mooi verhaaltje!:p
     
  12. Lynn88

    Lynn88 Bekend lid

    15 feb 2013
    877
    0
    0
    Hier ook een stille mama.. ;)

    Heb het erg druk met werken, rijlessen.. en L natuurlijk! :D
    Maar toch de tijd kunnen vinden voor een update :cool:

    @Bibi Wat goed dat C zo mobiel is! Kan me voorstellen dat het allemaal zwaarder wordt als ze gaan kruipen en staan.. de tijden dat ze rustig op een kleedje bleven liggen zijn definitief voorbij ;)

    @Koekie.. klinkt als een lekkere ovenschotel (behalve de olijven haha :p) Lukt het een beetje met klussen en met het uitzoeken van een nieuwe fiets?

    @Humpy lekker uit eten.. geniet ervan! :) Nog nooit met A uit eten geweest dus? Hoe ging het?

    Hoe is de pasfoto van A geworden?
    Wij gaan deze week met L voor een pasfoto.. ik verwacht echt een supermooie boevenfoto :D

    Veel plezier op de vakantie!

    @hier L is de laatste dagen een beetje onrustig.. is alles binnen een minuut of 2 zat en is veel aan het mekkeren. Ik vermoed een sprongetje :cool: Slaapt gelukkig wel nog steeds als een engeltje.. zowel overdag als snachts :)

    Ze heeft ook een beetje last van luieruitslag (heb ik misschien al verteld, weet ik niet meer :p).. voelde me zo een slechte moeder toen ik dat zag :$ alsof ik haar niet genoeg verschoon.. hoevaak verschonen jullie je kleintjes?

    Met een beetje sudocreme lijkt het al iets minder te worden, maar vrees dat het met de hitte van de komende dagen erger wordt. Ze krabbelt er ook aan (alleen als ze in haar blootje ligt), dus denk dat ze er wel jeuk aan heeft ook.

    Las op een ander forum iets over maïzena.. denk dat ik dat maar eens ga proberen...

    Verder weinig nieuws hier.. ;)

    Fijne avond dames!
     
  13. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Goedemorgen dames!

    Het is inderdaad rustig hier. Maak me er zelf ook schuldig aan hoor. Heb de laatste tijd gewoon niet de tijd en energie om te reageren. .
    Hier nog niet in de vakantiemodus. Half september pas vakantie dus voor mij is het nog even door werken :)
    Voor degene die op vakantie gaan. . Hele fijne vakantie alvast!

    @bibi; kan me voorstellen dat je het druk hebt nu met C. A tijgert rond en merk dat ik daar al drukker mee ben. Laat staan als ze begint te kruipen en staan. Dan is ze nog sneller. :)

    @humpy; was het eten lekker??? Hoe ging het met A? Hier zijn we ook nog niet uit eten geweest hoor.
    Hopelijk gaat het slapen bij oma nu beter als de vorige keer. .

    @lynn; de ovenschotel was heerlijk en vooral de olijven :D Ik lustte die dingen vroeger ook niet maar sinds een jaar of 2 heb ik ze leren eten. Als we ze in huis hebben kan ik er bijna niet vanaf blijven :D
    Met de fiets zijn we nog bezig. Van komend weekend weer even kijken. En tja, de klusjes lijst blijft bestaan :p we hebben het weekend wel weer wat dingen gedaan maar helaas komen er ook weer nieuwe dingen bij.

    Wat jammer dat L een beetje onrustig is. Hopelijk trekt het voor de vakantie weer bij. Een sprongetje zou best kunnen. Ik denk dat wij die net achter de rug hebben. Blijf Het wel altijd lastig vinden met die sprongetjes. Soms lijkt het wel alsof ze doorlopend in een sprong zit :D
    wel fijn dat ze nog goed slaapt!

    @luieruitslag; komt er geen tandje aan lynn? Combinatie onrust en luieruitslag kan volgens mij duiden op tandjes?
    Hier geen ervaring met luieruitslag. Soms is het een beetje rood. Als ik er dan sudocreme op smeer is het vrij snel weg.
    Voel je asj geen slechte moeder! Het ene kindje heeft er helaas met last van als een ander een daar kun je als moeder zijnde weinig aan doen. Wel regelmatig de luier verschonen en blijven smeren. Weet niet of naizena kan helpen? Misschien een kwestie van uitproberen wat bij L werkt?
    Hier krijgt A rond 7.00, 10.00, 13.00, 15,00, 19.00 uur een schone luier. Vaak heeft ze dan wel een flinke plas erin zitten.

    @hier; het eten en drinken lukt weer wat beter te gaan. Waarschijnlijk was het dus gewoon een fase / sprong. :D ze is nu op de grond ook een stuk actiever. Tijgert de katten snel achterna (gelukkig zijn die 2 katten Nog altijd sneller :)) gaat aan de plantenbakken hangen en pulkt aan de krabpaal. Verder heeft ze al een aantal keer flink haar hoofd gestoten aan de glazen tafel ( ja ik weet het. Zeer kindvriendelijkheid :$). Dus nu 2 poefjes erneer gezet en de glazen tafel in de kelder.
    Mama is nog steeds moe en probeert 's nachts wat slaap in te halen. Vroeg naar bed dus :)

    vandaag lekker vrij. Het wordt mooi weer dus zo even boodschappen doen met A en verder rustig aan. Vanmiddag nog even op het gras spelen hoop ik.

    Fijne dag allemaal!
     
  14. BibiQ

    BibiQ Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.802
    541
    113
    Vrouw
    Utrecht
    Hahaha humpy hier hetzelfde hoor, rustig op schoot is er niet meer bij. Zelfs niet als t bedtijd is terwijl hij dan wel heel moe is. Continu in de ogen wrijven maar ze wijd openhouden en klauteren om maar niet te hoeven slapen. Soms leg ik hem dan maar wakker in bed. Dan gaat ie eerst spelen met de knuffels en als alles buiten het bed ligt is t huilen. Ik laat hem nu even huilen in de hoop dat ie in slaap valt. Meestal niet dus dan maar weer op schoot proberen en meestal na een huilpartij geeft hij eindelijk toe aan zn vermoeidheid en valt al snel in slaap.

    Je hebt t nog druk humpy voor de vakantie! Geniet lekker van t uit eten gaan. En je vakantie natuurlijk.

    Hoe gaat t lessen lynn? Mag je al bijna afrijden?
    Het verschonen moet zeggen houd ik niet echt meer bij. Maar voel je geen slechte moeder hoor. Met die warmte gaat t al snel broeien natuurlijk. Zelf smeer ik bij de eerste tekenen van roodheid een klodder sudo erop en dat werkt eigenlijk vrijwel direct. Als ik dit 1 dagje doe is het de dag erna alweer over.

    Hier zo avonddienst dus ik ga me snel klaarmaken. C slaapt nu dus....
     
  15. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Haha bibi beide tegelijk gereageerd! (10.12 uur)

    werkse alvast!
     
  16. Verox

    Verox Niet meer actief

    E heeft nog steeds geen tandjes, al denk ik alweer een paar dagen dat ze er aankomen. Maargoed, dat denk ik al sinds ze 4 maanden oud is, dus waarschijnlijk maak ik mezelf weer wat wijs.

    Eten gaat heel goed met E.
    Echter alleen als haar avondhapje er rood uitziet. Als er worteltjes, pompoen of tomaat inzit vind ze het heerlijk. Maar alles wat groen ziet krijg ik er niet in.
    In het begin maakte ik me daar niet teveel zorgen over. In de potjes Olvarit zitten altijd meerdere soorten groenten. Maar inmiddels begin ik bang te worden dat dat niet meer goedkomt. Straks krijgt ze een tekort aan iets. Het is toch heel belangrijk om verschillende kleuren groenten en fruit te eten?

    Mijn man komt s'avonds pas heel laat thuis. Ik ben gewend om pas om 19-20 uur te eten. Maar hoe doe je dat met een kleintje?
    Nu geef ik haar om 17.00 uur een potje Olvarit.
    Maar uiteindelijk moet ze toch echte maaltijden gaan eten.
    Moet ik dan samen met haar om 17.00 uur alvast eten, en mijn man dan later alleen?
    Hoe doen jullie dat?

    Slapen ging een tijd heel slecht. Maar ik heb mijn strategie aangepast en E haar planning en nu gaat het weer heel goed.
    Voorheen bleef ik bij E totdat ze sliep. Een kleine moeite want ze sliep altijd heel snel in.
    De laatste tijd lukte dat niet meer, dus moest ik haar alleen laten in haar bedje. Dat voelde heel naar. Ze moest flink huilen. Ik hield haar met de beeld-babyfoon goed in de gaten, en ging na 15 minuten weer naar haar toe.
    Maar het heeft wel gewerkt. Want inmiddels huilt ze lang niet meer altijd, en als ze huilt slaapt ze binnen 15 minuten.

    Daarnaast sliep ze voorheen tussen 12 en 15 uur.
    Nu doet ze in plaats daarvan twee kortere dutjes om 10 en 15 uur.
    Al dat staan en klauteren kost natuurlijk hardstikke veel energie!
     
  17. BibiQ

    BibiQ Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.802
    541
    113
    Vrouw
    Utrecht
    #2197 BibiQ, 16 jul 2014
    Laatst bewerkt: 16 jul 2014
    Er gaat hier van alles mis. Bericht dubbel gestuurd vreemd.
     
  18. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    @ verox; hier hetzelfde probleem qua eten. Ml is meestal pas na 19 uur thuis en dan gaan we ook pas eten.
    Nu kook ik voor de hele week voor A en vries het in. A eet momenteel tegen 17.00 uur.
    Ik weet nog niet hoe ik het ga doen als A wat ouder is.
    Helaas is het voor ml niet mogelijk om eerder thuis te komen.
    Een optie is dat ik met A ga eten en het dan later voor ml opwarm.
    A blijft voor eten en ik eet met ml later.
    Of ik eet een hapje met A mee en later nog een beetje als ml thuis is.

    Ik vind het wel lastig hoor. Mijn vader was vroeger ook altijd tot laat aan het werk. Hij at enkel op zondag mee 's avonds. Mijn moeder at met mij en mijn broer om 17.00 uur.
    Ik heb dat altijd wel heel jammer gevonden dat mijn vader niet vaker mee at. Was ook wel jaloers op vriendinnetjes waarvan de papa wel vroeg thuis was. Ik had dat mijn kinderen graag willen besparen maar dat zal helaas niet gaan lukken...
     
  19. Thauma

    Thauma Fanatiek lid

    14 sep 2011
    2.127
    1
    36
    NULL
    NULL
    Je zou ook kunnen overwegen om met de kindjes rond 18:00 uur samen aan tafel te gaan zitten. Zelf eet je dan niet, of een beetje. En uk eet dan gewoon alvast. En dan eet je zelf samen met papa als uk in bed ligt. Zoiets? Dan zit je kindje niet alleen aan tafel met zn potje.

    De slaapjes kunnen best nog eens gaan verschuiven. Dus wellicht zitten jullie binnenkort wel gezellig om 19:00 uur samen te eten en gaan de kleintjes gewoon gelijk daarna naar bed?

    Wij gaan altijd om 18:15 uur eten. Rond 19:30 uur gaan we beslist naar boven, want dan valt C ongeveer om. Dan gaan we wassen/badderen, tandjes poetsen, nog even spelen. Dan nog even lekker een slok drinken en dan gaat ie slapen.
     
  20. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Ja, aan zoiets zat ik ook te denken thauma. Ik een hapje mee eten met A en later met ml de rest.
    En inderdaad misschien verschuiven slaaptijden nog wel. Op dit moment gaan we rond 19.00 uur insmeren, pyama + slaapzak aan, flesje in bed, tanden poetsen, verhaaltje en slapen.

    Vandaag is het slapen trouwens drama. Misschien door de hitte ofzo?
    Vanmorgen heeft van 08.30 tot 11.00 geslapen en voor de rest niet. Ze is wel vrolijk, speels en hongerig dus het zal wel goed wezen. Heb wel geprobeerd om haar in bed te leggen vanmiddag maar zet het op een krijsen dat ze eruit wil :$
    dus ze zal er vanavond wel vroeg in liggen :D
     

Deel Deze Pagina