Mijn dochter is nu 10 weken en onze slaapkamer was vannacht 20 graden. Ik had haar een korte mouwen romper aangetrokken met een lange mouwen pyjama er overheen. Geen sokjes. En dan een lakentje en dekentje. Toch voelt ze dan 's ochtends maar lauw in haar nekje, dus ik ben bang dat ze het niet echt behaaglijk heeft. Wat doen jullie aan bij je baby? En qua dekentjes/slaapzak? En hoe moet dat dan dadelijk in de winter, als het kamertje kouder is?
Onze dochter is bijna 16 maanden en zij had afgelopen nacht een pyjama aan met voetjes (uit 1 stuk) en een hele dunne zomerslaapzak eroverheen. Geen romper. Het was 23 graden in haar kamer. Toen ze net geboren was (19 maart 2013) was het nog erg koud en had ze volgens mij een korte mouwen romper aan, velours boxpakje en dan lakentje en dekentje. Later in een gewone slaapzak zonder mouwen (geen winterslaapzak, hier is de minimum temperatuur op haar kamer 18 graden) en een lakentje. Lakentje weggehaald toen ze haar hele bed door ging rollen. Ik denk dat je heel goed zit qua kleding. Ze is nog maar zo klein. Ik zou haar niet te koud aankleden. Maar ook niet te warm. Misschien sokjes aan? Wat je straks in de winter aandoet, hangt af van de temperatuur in de slaapkamer waar zij slaapt. En als ze het echt koud heeft, gaat ze huilen dus ik denk dat het wel mee valt
Romper korte mouw, pyjama longsleeve en broek zonder sokken Lakentje en zomer dekentje(2 laag dikke katoen) Snachts is het in haar slaakamer 20.5
Wow. Mijn dochter van 21 maand slaapt met die temperatuur enkel in een body met korte mouwen, zonder slaapzak. Grappig hoe dat zo kan verschillen TS: in de winter sliep dochter (winterkindje) toen ze zo klein was met een body, dikke pyjama, dikke slaapzak en dekentje.
Mijn dochter is 4,5 maand en draagt nu 's nachts een romper lange mouw en zomerslaapzakje. Haar kamertje is zo'n 22 graden op dit moment.
Finn is ruim 10 maanden en slaapt nu in een (dikke) romper met lange mouwen, piama/joggingbroekje en sokjes aan. Leg er wel een lakentje overheen maar dat trapt hij af. Hij heeft het heel snel warm, net als ik
Rond de 23graden op de kamer. Ze is 6 maanden en draagt een romper korte mouw in een zomerslaapzakje met een lakentje (wat vaak alleen over haar benen ligt aangezien ze het wegschopt )
Mijn baby van tien maanden slaapt in een spaghetti mouw rompertje met een legging. Wel 23graden in die kamer snachts.
9 weken oud. Een romper zonder mouwen, t-shirt, zomerslaapzak, lakentje en deken. Ik vroeg mij zelfs nog af of ik het dekentje niet weg moest halen! De temperatuur op zijn kamer blijft vrij constant, dus het zal vannacht niet erg veel afkoelen gok ik. Mijn dochter was altijd erg warm en mijn zoon volgens mij ook Afgelopen nacht trouwens in een romper met lange mouw, zomerslaapzak, laken en deken.
Ons mannetje ligt in een dun pakje met korte mouwen en pijpjes zonder romper onder een lakentje. Zijn nekje voelt zelfs nog wat zweterig aan. Moet zeggen onze kamer is wel erg warm want 's winters slapen wij onder ons zomerdekbed en nu al het hele voorjaar alleen onder een laken en nog hebben we het heel erg warm.
Hier in de slaapkamer 27 graden, pffff.... Dus een romper met korte mouwen en de puckababy. Lakentje erover... klaar... Ze voelt goed gelukkig...
Hier nu 24 graden op zijn kamer, heeft een romper zonder mouw aan en een dunne slaapzak van de Hema zonder mouwen.
Mijn zoontje is nu 18 maanden, hij heeft een romper met korte mouwen, een dun pyjama'tje met lange mouw incl. broekje en een dunne zomerslaapzak. Als ik dan voel in zijn nekje is hij niet klamsig en hij slaapt door. Als hij het koud heeft, wordt hij wel wakker Het was vannacht 18 graden op zijn slaapkamertje.
Spagettiromper en tshirtpyama eroverheen in een zomerslaapzak 23 graden op kamer. Als het 26 graden op haar kamer is, luier alleen met zomerslaapzak of alleen spagettiromper zonder deken. DL is erg warmbloedig.
Romper met spaghetti bandjes, dun pyjamaatje, zomerslaapzakje en zodra wij naar bed gaan leggen we nog een laken over haar heen.
Romper spaghettibandjes, pyjama korte mouw en kort broekje en een zomerslaapzak (jongste) Onderbroekje, pyjama korte mouw en kort broekje en zomerslaapzak (oudste)