ik vind het overdreven. Maar als jij je er goed bij voelt zeker doen. Het is alleen niet nodig zeg maar zo hou je namelijk de wond open en heelt het langzaam dus meer kans op infectie.
Ja snap ik, maar vind niet fijn, ga zo mijn dochter uit bed halen en ze leunt op die arm met haar billen haha. En straks toch ook koken. Dus ik denk dat ik zo nog even folie eromheen doe. Tot ik vanavond ga douchen, dan zal ik het niet meer inpakken als ik ga slapen.. Vind alleen zo eng in bed, blijft mijn kleding of zo er niet aan plakken en dat het dan kan ontsteken? (eerste tattoo he )
Die van mij werd alleen na het zetten ingepakt, daarna nooit meer iets opgehad. Had wel gewoon lichte katoenen hempjes aan want soms plakte het wel een beetje aan de stof, dus had geen zin in allerlei pluisjes. (Die van mij zit op mijn rug) Haren waren heb ik altijd gewoon gedaan, gewoon goed naspoelen. Kreeg toen de tip om hem met unicura te wassen, heerlijk om daarna die korstjes er vanaf te wassen vond ik Aan de lucht geneest het inderdaad sneller, zelfde als met een schaafwond. Ga je daar een pleister op doen blijft het ook veel langer nat.
Het is waar hoor wat jullie zeggen. Ik zal het vanavond lekker open laten en ook zonder folie slapen. Morgen even aankijken, dan zal ik het ook niet meer inpakken denk ik, gezien mijn vriend dan toch thuis is. Mag die van alles met onze dochter doen Want ja, mijn tattoo zit wel dicht bij mijn hand/pols.
heheheh je bent niet zwaar gewond hoor het is maar een tattoo of je moet een hele lage pijngrens hebben van een veegje of iets verdwijnt of beschadigt hij niet hoor.
Hahaha nee! Ik heb niet zo een lage pijngrens, heb net mijn haar gewassen met beide handen. Ging best goed en het ging vanzelf. Niks van gevoeld. Dankjewel voor de tipsz. Nog 1 vraag; kan ik morgen zonder folie naar buiten?
Ik zou er nu geen folie meer op doen en het als het ware "negeren"... Ik deed er met schone vingers alleen wat creme op en meer niet,ook niet afplakken ofzo....
waarom niet wel eerst 4 weken beetje zon vermijden. Als tatt helemaal genezen is kun je gewoon zwemmen, meestal is dat na een weekje. Al mijn tatts waren met 4 dagen helemaal genezen (dunne lijnen) kleuren duurde iets langer.
Dankjewel pinter en imensa voor de antwoorden!! Pinter, dankje, toch vind ik het puntje op de j niet zo mooi.. Daarboven is ie beetje uitgeschoten lijkt wel, niet helemaal zwart als de rest maar toch en soort van vlekje. Ik zie het alleen van dichtbij. En hij is volgens mij een mini stukje bij de o vergeten... Ik ga inderdaad niet in de zon zitten! Maar met dit benauwde weer trek ik wel korte of drie kwart mouwen aan. Mij te warm anders!
Delta...Volgens mij moet die o zo...dat is het lettertype. Of had je iets anders doorgegeven? De puntjes kan ik niet zo goed zien hoe die zijn gezet op de fb.. Vind m ook goed en strak uitzien op de foto.
HELP!! Ik zoek al een hele lange tijd naar een mooie tattoo. Ik zou graag een tattoo willen met de namen van mijn kinderen of symboliseert. Graag op een niet te opvallende plek,subtiel en niet al te groot. Wie heeft mooie/leuke ideeën? Ik heb al een tattoo in mijn lies.
Nee, hij had het zelf ontworpen, ik had wel gezegd hoe ik het wilde en hij had eerst voor getekend. En dat overgezet op mijn arm. En toen over getatoeëerd. Maar het lijkt inderdaad net of het zo hoort hoor. Alleen dat ene puntje.. Misschien trekt het nog weg. Je ziet het ook niet heel goed. Maar..... Ik ben een echte perfectionist!! Ben wel naar 1 van de beste in Rdam gegaan..
Hier nog even een foto, misschien kun je beter zien wat ik bedoel met dat puntje en zo haha. Maar.. Ik ben echt perfectionist.. Ben er verder super blij mee, dat hij zo strak gezet is ook.
De O moet inderdaad zo volgens mij, die puntjes bedoel je dat die beetje omhoog lijken te gaan? Zo schaduw achtig? Misschien bedoelde die dat ook wel zo, gezien het bij allebei is! Alleen, als je zo'n perfectionist bent, waarom is de hartslag dan niet zoals ie hoort? Dit is nl. geen gezonde hartslag hihi
Oh en wbt de folie, ik deed het er hele dag op, om de 3u wassen, opnieuw insmeren en dicht. 's Nachts paar nachten nog dat ik em heel vettig insmeerde. Korstjes zijn niet altijd goed, en het is geen vochtige wondomgeving, je smeert er vet op. Dat is wat anders. Als je hygiënisch werkt, dan zorgt dat vet voor een mooie barrière en zal je geen infecties krijgen. Dichtplakken kan dus ook geen kwaad dan, huid is sowieso "dicht" gezien je er een laag vet op smeert. Heb amper korstjes gehad en ook hier waren de dunne lijnen op een paar dagen genezen.
De meningen over wel of geen folie gebruiken lopen erg uiteen. Hier moest ik drie dagen folie gebruiken omdat het dan mooier zou genezen. Net zoals meisje89 beschrijft. Bovendien heel goed opletten met zon en lang genoeg wachten met zwemmen.