Dank je wel allemaal. Straks taart. Als cadeau van mijn moeder zusje vader een hoek bank, zelf ook bij gelegd in elk geval zitten we weer netjes. ( twee de hands via marktplaats 150 euro) gedeeld met elkaar dus ja idd een mooi cadeau. Mijn ma vroeg een week of 3 geleden wat wil je voor je verjaardag ik zeg een hoekbank zat ze haha. gelijk heeft ze. Ze speurt altijd zo leuk op marktplaats en zo is het dus gekomen.
Leuk ken er hier een paar die van 74 zijn mooi jaar tal vind ik zelf. grappig wij zijn dan ongeveer te gelijk naar school gegaan zelfde pop artiesten waar we gek op waren ongeveer een zelfde jeugd.
Gaaf je eerste kindje op je 39/40 ste. Toch bijzonder. Geniet er maar van. Een ding heb je als voordeel ook al ben je een oudere moeder. Maar wel al een leven achter je met wat levenservaring en die lessen die er bij komen kijken
Gefeliciteerd! Join the club zou ik zeggen... ik ben "alweer" twee maanden veertig... en het voelt nog steeds het zelfde als 39