zijn dit wel voldoende voedingen? (10weken)

Discussion in 'Borstvoeding' started by Lieke1989, Jul 10, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    Hoi,
    Mijn jongste is nu ruim 10 weken en sinds een paar dagen drinkt ze uit zichzelf nog maar 5 a 6 voedingen. De 6e voeding is vaak op mijn verzoek zodat ze s'avonds voordat ik naar bed ga nog even wat drinkt en omdat ze wakker wordt als ik haar oppak om mee naar boven te nemen. Ze groeit tot nu toe goed op de curve van het who zowel in gewicht als lengte.
    De oudste drinkt nu nog 2 keer.
    Zal mijn productie dit kunnen hebben en is dit voldoende voor haar?
     
  2. Gigi85

    Gigi85 Fanatiek lid

    Feb 8, 2012
    1,138
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als ze goed groeit, zal ze wel genoeg binnen krijgen :) Ik denk dat zolang je blijft voeden op verzoek en ze goed blijft groeien, het geen probleem is. Mocht je merken dat het toch wat terug gaat lopen, kun je haar altijd nog proberen wat vaker aan te leggen. Ik zat zelf volgens mij met een week of 16 op dit aantal voedingen.
     
  3. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Als ze goed groeit, voldoende (goeie) plasluiers heeft etc etc.. geen zorgen maken. Mijn zoontje zat met 11 weken op 4 voedingen (soms 5) en heb ik de 5e er ook in 'gehouden' omdat ik het anders wel heel weinig vond. Maar na een paar weken wilde hij die ook echt niet meer. Sindsdien zit hij dus op max 4 voedingen per dag.
     
  4. m met borisboef

    m met borisboef Bekend lid

    Jan 12, 2012
    586
    0
    0
    NULL
    NULL
    waarschijnlijk kan ze gewoon veel voeding in 1x op. als je de curve in de gaten houdt en de groei blijft goed, zou ik geen probleem ervan maken. hier was een periode het ook 5 a 6 voedingen, om later weer naar meer te gaan.
     
  5. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    Dus het valt mee, Annefleur heeft heel lang minstens 8 voedingen gedronken dus ik vond het zo weinig.
     
  6. Nova81

    Nova81 VIP lid

    Nov 18, 2009
    5,879
    1
    36
    Hier heeft hij maximaal 8x per dag gedronken in het begin en ging ook al snel minderen met zijn voedingen.
    Hij drinkt nu ook al een hele tijd 5 (soms 6) voedingen per dag en daar heb ik ook enigszins op aangestuurd aangezien hij 's nachts ook al 12u door slaapt. Hiernaast kolf ik 's avonds nog wel een keer om mijn productie op peil te houden en alvast een voorraad op te bouwen in de vriezer...

    Heb mezelf ook altijd maar voorgehouden dat zolang hij goed groeit, genoeg poept en plast, vrolijk en alert is het wel goed zal zijn! En dat gaat hier prima, kuch...(zie onderschrift)
     
  7. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Mijn meisje is nu bijna 8 weken en zit ook op 6 voedingen. Meer krijg ik er echt niet in, kolf nog steeds 150 cc per borst dus dat zal wel goed zitten :p
     
  8. Cream86

    Cream86 Bekend lid

    Feb 12, 2014
    864
    0
    0
    Grunn
    Poeh, dat wil ik eigenlijk ook wel! Ik zit hier nog op alleen al 5 nachtvoedingen ;)
     
  9. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    Ik weet ook niet wat ik mee maak hoor,Annefleur dronk totdat ik zwanger raakte ook vaak ( en toen was ze anderhalf)
     

Share This Page