wie heeft deze en hoe bevalt hij? Tot en met welke leeftijd ongeveer kunnen de kindjes erin? Ik wil de big, passen daar 3 kindjes in en evt een kleine ingeklapte buggy?
ik heb de babboe big gehad. heb hem 2 jaar geleden ongeveer verkocht, omdat de kids toen te groot werden. ze waren toen 5 en 8. maar ik heb ergens toch nog steeds spijt dat ik hem weg heb gedaan. boodschappen halen was ook heel handig met de bakfiets. ik kon er met gemak 4 kindjes in hebben. 2 kindjes en maxi cosi (bankje opklappen en mc op de grond zetten) ik had aan de bagagedrager een buggydrager gemaakt, dus die kon mee net als aan een gewone fiets.
Hier de city. Ik ben er erg tevreden over! In principe passen hier ook 4 kindjes in net als in de big. Ik zou je wel adviseren om met beide een proefrit te maken bij babboe. Ik wist namelijk zeker dat ik ook de big wilde maar vond die eng fietsen terwijl ik op de city zo wegfietste. Bovendien past deze door een gewone deur ivm binnen zetten en de big helaas niet.
Ik heb de big, ideaal! Lekkere grote bak, maxi cosi past erin. Ti's wel even wennen met sturen, en ik zou zeker genoeg versnellingen nemen, want een bak vol fietst best pittig 😁 Idd even een proefritje maken op beide (kijk even op de site van babboe, ze hebben proefrit dagen!)
Wij hebbn ook en city en we zijn er heel blij mee! Inderdaad eerst even proefrijden (2 wielen fietst heel anders dan 3) en dan pas beslissen. Ik neem met gemak 2 kindjes (14 mnd in peuterschaal en bijna 5), een buggy (nuna pepp) en een flinke tas boodschappen mee.. als je ver of bergop moet zou je een electrische kunnen overwegen..
Wij hebben ook de city incl. Aandrijving en ik ben verslaafd! Fiets daar nu (ruim 40 weken zwanger) dus ook nog met gemak op incl. Kinderen en boodschappen. Er zijn open dagen bij babboe dus zeker even fietsen, ik vond de big niet fijn sturen en op de city fietste ik meteen weg.
Wij hebben sinds een paar maanden de city-e. Geweldig, de meiden vinden het ook heerlijk. Trapt lekker weg. Zou inderdaad eerst gaan proefrijden; wij zijn naar wilbertoord gegaan toen, handig want dat is op het platteland je hebt gelijk de ruimte om goed testen.
Hier de big , kunnen makkelijk 4kids in. Wel belangrijk detail, ik heb hem altijd zwaar beladen en dat trekt de versnelling /achterwiel dus niet. Zoek maar even op internet. Ik heb voor 400 euro een nexus? Versnellingsysteem met 7 versnellingen in laten zetten en kan er lekker op doorstampen nu. Echt toppie. Onze fietsenmaker kende het probleem, is dus echt een zwak van babboe. Buiten dit dik teverwden, het is mijn auto!
De city heb je ook in 4 persoons uitvoering, maar daar zit je voor elkaar ipv tegenover elkaar, heb je dan niet veel minder ruimte? Dat lijkt mij namelijk dat de beenruimte minder is naarmate ze ouder worden. Ik ga zowieso voor een met aandrijving
Hier een electrische Babboe City, heel blij mee! Zoals anderen al zeiden: ga vooral proeffietsen. Ik was ervan overtuigd een Big te willen, dacht dat dat veel stabieler zou voelen. Proefrit: ik vond het echt DOODENG, omdat het sturen heel anders is. En juist als je stoepjes op/af gaat of (Amsterdam) het fietspad wat helt, dan lijkt het met de big alsof je kan omkukelen, met de city absoluut niet. Daarbij komt dat je met city minder weerstand hebt en dus makkelijk langere stukken kan doen (electrisch ondersteund helemaal!). Ik heb zelf 2 kindjes, maar neem geregeld ook nog een vriendinnetje uit school mee. Prima te doen.
Ik heb hem een half jaar gehad en weer verkocht. Het was veel te zwaar, ondanks alle versnellingen. Na 800 meter was ik bekaf. Dus nee, hier een gewone fiets.
hey wat leuk om te lezen,ik moet me der echt in gaan verdiepen ivm een gehandicapte zoon die zelf niet kan fietsen en niet achterop kan.... doordat hij er ook op veel oudere leeftijd in zal moeten zitten dacht ik dus aan de babboe big met drie wielen... ik ben zo bang dat de city omvalt met een groter kind erin
Ik heb de city! Hebben profeteerden in Den Haag, juist in de stad om te kijken hoe dat gaat (op drukke fietspaden). We hebben de big en de city gereden en allebei kozen we direct voor de city. De big vond ik echt doodeng...
Ik ben ook in dubio welke beter is de babboe big of city. Wat ik erg jammer vindt is dat de open dagen van Babboe altijd zo verweg zijn. Woon zelf in friesland.
Wij hebben de City nu ruim 2 jaar en hij is onmisbaar, vervangt echt een tweede auto. Zonder trapondersteuning heb ik mijn twee kinderen erin en de oudste is al 7 maar het is gewoon gezellig en handig, ook al kan hij natuurlijk allang zelf fietsen. Boodschappen doen we erin. Van Babboe komt er zo nu en dan een monteur, nu drie keer gedaan, om alles aan te draaien en na te kijken en te smeren en daardoor loopt hij echt als een zonnetje.
Ik had effen vraagje . Hoeveel hebben jullie uitgeven voor 2 hands babboe ? Sorry dat ik er naar vraag.
Wij hebben ook een babboe big en zou niet anders willen. Omdat ik geen auto heb vond ik de ruimte erg makkelijk en vond hem stabieler overkomen dan de city vooral als er sneeuw ligt. We hebben hem wel tweedehands gekocht voor 500 euro. Hebben er wel een stukje voor moeten rijden want hier in de randstad vragen ze er zo 650 of meer voor.
er zelf in gezeten, nu je dat zegt, de mijne is ooit uitgeleend voor een vrijgezellenfeest. toen moest de bruid voorin, het hele ding was versiert. geweldig!
Sorry voor de vraag maar nu lees ik dat city erg veel last van roest pleken krijgt.iemand ervaring er mee? Had een city gezien op mp daar vragen ze 750 euro voor.is dat duur